Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2010 o 22:43, noobie napisał:

nie jestem pewny więc się zapytam. Czy w broni snajperskiej jest tylko x1 przybliżenie?

Luneta dołączona automatycznie do broni nie wiem jakiego ma zooma. Ale można odblokować lunetę x4 jest dużo mniejsza od standardowej czyli ta chyba ma 8. No i jest jeszcze luneta x12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:43, noobie napisał:

nie jestem pewny więc się zapytam. Czy w broni snajperskiej jest tylko x1 przybliżenie?

x1,x4,x6(domyślna),x12
ale nie jestem pewien ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:17, Aku230 napisał:

> nie jestem pewny więc się zapytam. Czy w broni snajperskiej jest tylko x1 przybliżenie?

x1,x4,x6(domyślna),x12
ale nie jestem pewien ^^

w single też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do szturmowców to się poniekąd zgodzę bo sprawdzałem - najlepiej się sprawuje z m16/m416 to wtedy masakra. Jednak trzeba pamiętać o jednej rzeczy w przypadku rush innej alternatywy nie ma jak ponad polowa teamu to snajperzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:57, Numenpl napisał:

Co do szturmowców to się poniekąd zgodzę bo sprawdzałem - najlepiej się sprawuje z m16/m416
to wtedy masakra. Jednak trzeba pamiętać o jednej rzeczy w przypadku rush innej alternatywy
nie ma jak ponad polowa teamu to snajperzy.

TDM jakakolwiek mapa, gdyby team tego gościa wygrał to on by miał z 30 kills

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gram engiem to taki zestaw:
Tracer, AKS - 74U albo SCAR, RPG (na czołgi i wozy opancerzone) lub Gustav (na śmigłowce), Specjalizacja na więcej rakiet, Ulepszenie PMu i pancerz reaktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 09:17, Lisun napisał:

Ja jak gram engiem to taki zestaw:
Tracer, AKS - 74U albo SCAR, RPG (na czołgi i wozy opancerzone) lub Gustav (na śmigłowce),
Specjalizacja na więcej rakiet, Ulepszenie PMu i pancerz reaktywny.


Na krótki dystans stawiam Uzi nad AKS, zamiast RPG wolę mimo wszystko M136AT4, na długim dystansie nie do przebicia, najlepsza broń przeciwlotnicza - z drugiego końca mapki (nie pamiętam nazwy, pustynia, na środku miasteczko) ustrzeliłem śmigłowiec wroga. + Ulepszenie PMu + DMG dla pojazdów.
Lecem dobijać PP, zobaczymy z czym to się je ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wymiany zdań odnośnie wskrzeszania to muszę powiedzieć że odzyskałem wiarę w ludzi Dlaczego
otóż taka sytuacja z ludkiem z mojej drużyny (port Arica druga para M-comów) obstawiamy M-coma ja medykiem on snajperem. Najpierw ja go wskrzeszam 2 razy podrzucam apteczkę itd potem wpada szturm przeciwnika on detonuje swoje C-4 ale tak nie fortunnie że wysadza również mnie. I jakie było moje zdziwienie jak zabrał moje wyposażenie i mnie wskrzesił a potem podniosłem jego snajpe i jeszcze ubiliśmy paru innostrańców ;)
Rzadko się taki zdarza

Jeżeli grasz zespołowo to każda klasa jest dobra wystarczy tylko myśleć drużyno i o celu rozgrywki
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem wczoraj M16... i już mam złotą gwiazdę :). Ta broń kosi nawet na normalu, wg. mnie równa Obokanowi. Do tego Red Dot, Magnum Ammo i jazda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem fajne 3 akcje.
1.Grałem z polakami w grupie (xbox 360) ale byłem w przeciwnej drużynie.Broniłem na Port valdezie druga baza.Na punkcje B zrespile się wszyscy(4).Grałem snajperem rzuciłem c 4 na ścianę i ich zraniłem.Następnie wyszyli jednego zabiłem z thompsona (zaczął mówić gdzie jestem) drugiego z noża następnego znowu z thompsona i ostatniego z noża.
Zaczęli się wkurzać i wyrzucili mnie z grupy
2. znowu PV i druga baza ale tym razem ulica pomiędzy A i B.Znowu wszyscy tam wbili i wszystkich zjechałem z noża :) .
3. P V ostatnia baza kontener obok helikoptera. Jeden chronił tyły a le go zjechałem z thompsona , następnie dwóch z noża i trzeciego też.Później znowu wbiłem do ich grupu. Zaczęli mi coś tam wytykać i sam wszedłem.
Ps Fajnie się gra Gol-em łatwo się nim zabiła i jest cichszy od M95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 18:21, adam5 napisał:

Ps Fajnie się gra Gol-em łatwo się nim zabiła i jest cichszy od M95

Wszystko jest cichsze od M95 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:24, Aku230 napisał:

> Ps Fajnie się gra Gol-em łatwo się nim zabiła i jest cichszy od M95
Wszystko jest cichsze od M95 ^^


Nawet grzmot;) A jak dla mnie GOL jest odrobinkę przekozaczony, poza tym M95 ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakimś cudem komp sam się naprawił i net działa normalnie :D. A więc mogłem zagrać w mutli i... Po prostu nie mogłem zamknąć szczęki. Ta gierka jest genialna. Ale jednak brakuje mi dużo z poprzednich części. O wiele mniej taktyki tutaj :(... Ale i tak, zniszczenia i dźwięki i bronie i wszystko i wszystko... cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, te kille z rakietnic coraz bardziej mnie wkurzają. Była sytuacja: ide sobie, a tu wybiega kolo z gustaw w odległości 30 m ode mnie i wali mi w twarz ;(> To naprawdęwkurza, ogólnie trudno mi się gra, bo niemal wszyscy mają magnum ammo, a ja jeszcze nie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 19:14, Peter44 napisał:

Naprawdę, te kille z rakietnic coraz bardziej mnie wkurzają. Była sytuacja: ide sobie,
a tu wybiega kolo z gustaw w odległości 30 m ode mnie i wali mi w twarz ;(> To naprawdęwkurza,
ogólnie trudno mi się gra, bo niemal wszyscy mają magnum ammo, a ja jeszcze nie :/.

a który masz??
Ja nie mogę się doczekać 21 = moja ulubiona broń z singleplayer ciekawe jak w multi się sprawuje?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 19:14, Peter44 napisał:

Naprawdę, te kille z rakietnic coraz bardziej mnie wkurzają. Była sytuacja: ide sobie,
a tu wybiega kolo z gustaw w odległości 30 m ode mnie i wali mi w twarz ;(> To naprawdęwkurza,
ogólnie trudno mi się gra, bo niemal wszyscy mają magnum ammo, a ja jeszcze nie :/.


Rakietnic? Mówisz o granatnikach podwieszanych, czy wyrzutniach rakiet?

Ja osobiście się zastanawiam, jak to jest, że ludzie ustawicznie narzekają na noobtube''a (czyli M203), ale jakoś nikomu nie przeszkadzają masowe kille z Carla Gustava... Coraz więcej Engów z tym lata, moc to ma obłędną (siedzę na strychu, liżę rany po ciężkiej wymianie ognia, kulę się pod jedną ścianą, już mam wybiegać dzięki apteczce Medyka, który spawnił na mnie, nagle dups, wylatuje ściana po przeciwległej stronie strychu i po mnie), celne jak diabli (gdzie się przyceluje tam leci) i co? I jakoś nikt nie wymyśla im od noobów itp. A wystarczy, że zabiję tego samego gostka dwa razy w ciągu rundy z M203 i od razu lecą inwektywy na czacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, takie pytanie... Ma ktoś gdzieś jakieś screeny z widoczną różnicą pomiędzy tą podstawową lunetą, a x12? Ja jakoś różnicy nie dostrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:19, noobie napisał:

Dobra, takie pytanie... Ma ktoś gdzieś jakieś screeny z widoczną różnicą pomiędzy tą
podstawową lunetą, a x12? Ja jakoś różnicy nie dostrzegam...


różnica jest ale minimalna to głównie zależy jaka snajperka w przypadku półautomatów jest ona znacznie większa ale i tak lepiej używać amunicji magnum.

czy ktoś kiedykolwiek używał NS2000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o wyrzutnie rakiet, mnie to jednak denerwuje kiedy ktos non stop z tym lata , oto sytuacje: wychodzi zza rogu, ziup po mnie, spotykam go w oddal i ziup, po mnie. Ja rozumiem że to skuteczne, ale taka strategia psuje zabawę z grania innym ;/.

Magnum będe miał za 2 poziomy. Denerwuje mnie też to magnum, bo mam automatycznie niższe szanse przy bezpośredniej wymianie ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować