Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

A moim zdaniem gra się na padzie bardziej wygodnie. Trochę treningu i już, a i wszystkie przyciski są w pobliżu. Ale kto jak uważa i jak komu jest najlepiej - jeden woli pada drugi klawaturę + mysz. Więc może skończmy z dyskusjami który sposób sterowania jest lepszy, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 16:00, Damianuss1 napisał:

Mam pytanko. Jak można zdobyć kamuflaż na główną broń?

Nie ma czegoś takiego. Można tylko na M16, UMP45 I MG3, kupując dodatek SPECACT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas logowania się do gry wyskakuje mi błąd hasła, co jest ? Dodam, że grę BC 2 i Vietnam mam w wersjach pudełkowych i raczej w ciula mnie nie zrobili, że mi konto usuną po 3 miechach. Pomożecie ? Pozdro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:00, sliski_wojtas napisał:

Witam. Podczas logowania się do gry wyskakuje mi błąd hasła, co jest ? Dodam, że grę
BC 2 i Vietnam mam w wersjach pudełkowych i raczej w ciula mnie nie zrobili, że mi konto
usuną po 3 miechach. Pomożecie ? Pozdro ^^

Spróbuj livechat z supportem EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:00, sliski_wojtas napisał:

Witam. Podczas logowania się do gry wyskakuje mi błąd hasła, co jest ? Dodam, że grę
BC 2 i Vietnam mam w wersjach pudełkowych i raczej w ciula mnie nie zrobili, że mi konto
usuną po 3 miechach. Pomożecie ? Pozdro ^^


Jesli probowales dzisiaj, to chyba problem serwerow - mialem to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Bo BFBC2 Stats jest popularniejsze co skutkuje dłuższą kolejką. Proste.

Ja osobiście korzystam z Stats Verse, ponieważ jest szybsze i zapewnia wszystkie potrzebne mi informacje.
Poza tym Stats Verse ma ładniejszą stronę "Progress" i ogólnie ładniej wygląda :p
Co do szczegółowości statystyk to jeśli chodzi o same dane to obie strony wyświetlają to samo tylko w trochę inny sposób.

~~~~~~
Ponawiam moje pytanie odnośnie Friend-Listy, ktoś jeszcze nie może dodawać/otrzymywać zaproszeń? Czy ktoś wie jak to można rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 22:44, Sigu napisał:

/ciach/

Nie raczej nie... ale jakoś nie chce mi się w to bawić i tak nie mam kumpli którzy w to pykają, więc nie mam nikogo na friends-liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu miałem nerwy na kolesia pilotującego Huey-a bo tak nisko leciał że zahaczył o minę :O Eksplozja była niesamowita tylko zginęło ze 4 graczy. Czemu on tak nisko leciał to do tej pory nie mam pojęcia. Aż dziwne że chwile przed wybuchem nie dostaliśmy żadnym RPG chociaż byliśmy na wyciągnięciu ręki. I pomyśleć że nas głupia mina rozwaliła. To było przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 zostało wydane w serii EA Classisc, więc pomyślałem, że może się skusze. Czy grając bez dodatku Vietnam dużo stracę? Jak to jest z optymalizacją tej gry ( wymagania wymaganiami a płynność działania nie zawsze im odpowiada) czy na laptopie Amd Athlon 2x2 ghz, hd 4570 (512mb) i 4 gb ram da się grać komfortowo? Nie wyobrażam sobie grać np w 20 klatek na sekunde w sieciowego fpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 07:58, Ecko09 napisał:

>

Nie wiele stracisz nie grając w Vietnam. Optymalizacja jest wzorowa, na moim kompie (podpis)
wszystko śmigało bez problemów na full.


Martwię się tylko czy mój procesor da rade. Masz pewnie ze 2x wydajniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 00:36, jarekao napisał:

Bad Company 2 zostało wydane w serii EA Classisc, więc pomyślałem, że może się skusze.
Czy grając bez dodatku Vietnam dużo stracę? Jak to jest z optymalizacją tej gry ( wymagania
wymaganiami a płynność działania nie zawsze im odpowiada) czy na laptopie Amd Athlon
2x2 ghz, hd 4570 (512mb) i 4 gb ram da się grać komfortowo? Nie wyobrażam sobie grać
np w 20 klatek na sekunde w sieciowego fpsa.


Odpalić grę spokojnie odpalisz. Też mam Athlona X2 2GHz i dało się grać mimo 2GB RAM i karty GF 9600 GT.
Dodatek Vietnam za te niecałe 30zł się opłaca, jak masz wolną kasę to sobie kup w dalszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Podpisuje sie pod poprzednimi wypowiedziami.Optymalizacja jest wzorowa,gra bedzie Ci z pewnoscia dobrze chodzic ale byc moze nie na maksymalnych ustawieniach grafiki.Co do dodatku,moze najpierw sprawdz podstawke jak Ci pasuje,pograj troche i jezeli Ci sie spodoba to moze wtedy skus sie na zakup?Badz co badz zeby kupic dodatek nie musisz nawet wychodzic z domu bo wystarczy pobrac tylko jeden kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Pozostaje jeszcze jedno pytanie: czy nie lepiej poczekać na BF3? Niedawno wróciłem do BF2 i totalnie się wkręciłem (zdaża mi się grać nawet 5h/dziennnie) gram na jednym serwerze na którym mam dużo znajomych i nie wszyscy z nich mają BC2. Martwię się tylko o wymagania sprzętowe BF3, czy mój sprzęt to uciągnie ;) Battlefield: Bad Company 2 kupię przy najbliższej promocji "2 w cenie 1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować