Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2010 o 12:38, Michal_Raven napisał:

Może trafiam na złe serwery, ale na razie wolę grać na X0, bo tam jest gra drużynowa.

Raczej właśnie to :P Owszem, większość graczy to chyba ludzie z Coda, nie przyzwyczajeni do gry drużynowej. Ale są i takie serwery gdzie gra się całkiem dobrze. Ja wczoraj miałem świetną grę, w tym raz sytuacja podobna do twojej. Na początku dostawało się baty, została jedna stacja przekaźnikowa w ostatnim bastionie, ale tak się kurna zebraliśmy w kupę, że ją obroniliśmy... nie mówiąc o sytuacji gdy zrobiło się parę razy desant BlackHawkiem w bazach wroga po 6 osób, dzięki czemu cały mecz w gorączce wygrało się w ciągu 15 minut.

A co do apteczek... cóż, spora część graczy tak naprawdę jeszcze ich nie odblokowała, ze względu na problemy z serwerami, i poprzez częstsze granie szturmowcem, niż medykiem. Skrzynek z amunicją nie brakowało, bluzgów na temat tego, że medycy nie zaczynają gry z apteczkami też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 12:46, Darkstar181 napisał:

A co do apteczek... cóż, spora część graczy tak naprawdę jeszcze ich nie odblokowała,
ze względu na problemy z serwerami, i poprzez częstsze granie szturmowcem, niż medykiem.
Skrzynek z amunicją nie brakowało, bluzgów na temat tego, że medycy nie zaczynają gry
z apteczkami też :P

I tu jest jedna dziwna rzecz. Na Xboxie miałem od razu apteczkę etc. tylko jak zacząłem grę. Na PC muszę wszystko odblokowywać, chociaż amunicję już mam, mimo, że nie grałem szturmowcem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 12:52, donard napisał:

Jak coś dostaliście za free to dlatego że macie rangę Battlefield veteran

No dobra, ale defibrylator powinienem też dostać na PC, a nie go odblokowywać. Podobnie jak apteczkę i narzędzie dentystyczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2010 o 12:49, Michal_Raven napisał:

I tu jest jedna dziwna rzecz. Na Xboxie miałem od razu apteczkę etc. tylko jak zacząłem
grę. Na PC muszę wszystko odblokowywać, chociaż amunicję już mam, mimo, że nie grałem
szturmowcem. :O

I być może dlatego na Xboxie póki co gra się lepiej pod tym względem.
W sumie, co to za numer że na konsolach nie trzeba odblokowywać apteczek, skrzyń z amunicją, a ja na PC muszę się takimi właśnie pierdołami przejmować !?
Medyk bez apteczki, mechanik bez narzędzi...pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy ktoś specjalnie pod tą grę kupował nowy sprzęt, tzn zgrał w czasie zakup nowego kompa z premierą BC2, bo ja tak zamierzam, ale nie wiem czy czekać do wakacji, czy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem w czym problem. Ja po 2 rundach odblokowałem skrzynki z amunicją... A konsolowcy to prostaki. Lepiej uważać się za hardkorowego PC''towca niż za prostackiego konsolowca, który wszystko od razu ma wyłożone na tacy, nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:10, Czarek188 napisał:

Ale nie wiem w czym problem. Ja po 2 rundach odblokowałem skrzynki z amunicją... A konsolowcy
to prostaki. Lepiej uważać się za hardkorowego PC''towca niż za prostackiego konsolowca,
który wszystko od razu ma wyłożone na tacy, nie ;)

No właśnie ja do tego zmierzam że skrzyń z amunicją jest od cholery, bo spora część gra szturmowcami... ale znajdź kogoś kto rozrzuca apteczki, i wskrzesza na polu bitwy. Gram od trzech dni, i na razie tylko na jednym serwerze spotkałem ze dwóch gości którzy to robili.
Sam zamierzam od dzisiaj pograć trochę medykiem, i w końcu odblokować te pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mam wręcz przeciwnie - większość gra medykami, bo szczerze - klasa dość mobilna. A wystarczy - jak to EA przetłumaczyło - użyć na medyku przycisku współpracy(Q)i licz, że ci rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ja mam Playstation 3 i tam tez musze odblokowac apteczki i amunicje i wiertarke a pc tez mam ale ze nie daje rady z BF wiec gram na konsoli ktora kosztuje 1000zl polowa tego co komp i mam spokoj na pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz rację. Większość to szturmowcy i zwiadowcy. Mechaników mało a medyków jeszcze mniej. Rozegrałem już paręnaście meczy i w każdym z nich było przynajmniej kilka medyków. Ale co to jest jak na mapie gra 32 graczy a medyków jest ledwo 7 a 4 z nich jest w przeciwnej drużynie? Ja w medyka ani mechanika się nie bawię. Zwykle w Szturmowca i zwiadowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:17, Czarek188 napisał:

Niestety masz rację. Większość to szturmowcy i zwiadowcy. Mechaników mało a medyków jeszcze
mniej. Rozegrałem już paręnaście meczy i w każdym z nich było przynajmniej kilka medyków.
Ale co to jest jak na mapie gra 32 graczy a medyków jest ledwo 7 a 4 z nich jest w przeciwnej
drużynie? Ja w medyka ani mechanika się nie bawię. Zwykle w Szturmowca i zwiadowca...


Może dlatego że sama gra ludzi zmusza do gry szturmowcem albo zwiadowcą? Wszyscy mówią, żeby wygrać trzeba grać zespołowo, ale zazwyczaj mały % graczy jest kumaty i wie o co chodzi, reszta po prostu nabija punkty i śrubuje statystyki, a najłatwiej to robić właśnie szybkim i zabójczym szturmowcem. A zwiadowcą lubią grać indywidualiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:10, Czarek188 napisał:

A konsolowcy to prostaki. Lepiej uważać się za hardkorowego PC''towca niż za prostackiego konsolowca,
który wszystko od razu ma wyłożone na tacy, nie ;)

No tak, tak, tak. Tylko tak jak napisał Donard, to te gadżety są za Veterana. Tylko kij wie dlaczego nie ma na PC tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodziło, z jakimś dodatkowym działkiem do UAVa czy coś? Bo ktoś tak już dawno pisał.

Po za tym, każda klasa jest naprawdę przydatna jeśli wiesz jak ją używać. Nie każdy szturmowiec to n00b z granatnikiem, który zapomina rzucać pudełka z amunicją, nie każdy snajper to gość który sam lata po mapie nabijając pkt. Każda klasa jest ważna w teamie, ale jej reputację psują ludzie, którzy robią rambo, twierdząc, że sami dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:13, Darkstar181 napisał:

Sam zamierzam od dzisiaj pograć trochę medykiem, i w końcu odblokować te pierdoły.


mapa Valparaiso, pusty server, atak, i plantujesz, daje to około 1000p więc prawie będzie apteczka ^^ (po prostu wiem jak ciężko wbić medykiem unlocki do defiba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:16, IRASS71 napisał:

Panowie i panie ja mam Playstation 3 i tam tez musze odblokowac apteczki i amunicje i
wiertarke a pc tez mam ale ze nie daje rady z BF wiec gram na konsoli ktora kosztuje
1000zl polowa tego co komp i mam spokoj na pare lat.


Właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego kompa, bo mam staroć, ale kurczę cenowo mi chyba lapiej wyjdzie konsola, a komp zostanie mi do netu, ale kurcze nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:58, Aku230 napisał:

> Sam zamierzam od dzisiaj pograć trochę medykiem, i w końcu odblokować te pierdoły.


mapa Valparaiso, pusty server, atak, i plantujesz, daje to około 1000p więc prawie będzie
apteczka ^^ (po prostu wiem jak ciężko wbić medykiem unlocki do defiba)

Ja tam zbierałem defiba od martwych medyków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Zależy w co chcesz na tej konsoli grać. Większość nowych tytułów pojawia się wpierw na konsolce, i tam sprawują się świetnie. Ale moim zdaniem - są gry, w które tam grac się nie da. Próbowałem w demo BC2, i to jest... katorga. O ile w takiego MW2 czy Borderlandsa grało mi się na padzie świetnie, ale w tego - semirealistycznego - FPSa już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w 2 mecze wbiłem - wystarczy dobry rush z PKMem, ewentualnie zabieranie zestawów od leżących medyków i rzucanie apteczek innym, gdy już owy zestaw zdobędziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować