Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

cześć wszystkim macie jakieś pomysły na "czarną szybkę w ckm-ie"???

Donard
Przestawienie w ustawieniach Dx na auto oraz 10 nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już drugi raz mam taką sytuacje ze po mniej więcej godzinie grania wywala mnie do pulpitu bez żadnego błędu ani żadnej informacji. Czy wiadomo kiedy będą jakieś patche bo mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie zarejestrować swoje gry battlefilfield żebym w bc miał rangi veterana czy jak to tam jest? bo na ea.veterans nic nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 22:02, Czarek188 napisał:

Ehh, no i znów serwery wyłączyli. Dostępne będą jutro o 9.00. A ja chciałem przez noc
10 level sobie nabić :(


Serwery wyłączyli? Ja dosłownie minutę temu wyszedłem z gry w trakcie partyjki... Może po prostu Ciebie wywaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną to i tak nic nie daje, bo Garanda nie będziesz mógł używać. Kontaktowałem się z supportem i facet mi nawet dodał nastepną grę do statusu veteran i powiedział, że broń się sama niedługo udostępni. Niestety nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę niezła, imo najlepszy BF (a grałem we wszystkie prócz BC1). Szkoda tylko, że większość gra zwiadowcami i kampi w krzakach. No ale żeby poczuć prawdziwy power to trzeba chyba w klanie grać. Chociaż dziś udało mi się zwalić abramsem budynek na łeb 3 przeciwników. ;) Warta tych 130 zł w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 23:24, Kirabaxior napisał:

Jeszcze nie działa do końca battlefield veteran, pracują nad tym.


Wiem, wiem. Ja to innym tłumaczyłem ;)

Jest może stronka na której można sprawdzić swoje statsy z bc2, jak to było z BF2? Bo chyba gdzieś o tym czytałem, że jest ale nie pamiętam adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 23:20, Undertaker napisał:

Ta gra jest naprawdę niezła, imo najlepszy BF (a grałem we wszystkie prócz BC1).


Gra świetna, to prawda, ale trochę zbyt... hmm... zręcznościowa jak na mój gust. Co bynajmniej nie przeszkadza mi w bardzo dobrej zabawie.

Dnia 13.03.2010 o 23:20, Undertaker napisał:

Szkoda tylko, że większość gra zwiadowcami i kampi w krzakach.


A jak ja to mówię, to od razu słyszę, że jestem uprzedzony...

Dnia 13.03.2010 o 23:20, Undertaker napisał:

No ale żeby poczuć prawdziwy power to trzeba chyba w klanie grać.


Z tym też się zgodzę. Ludzie w klanach są niesamowicie zorganizowani, na 90% mają łączność głosową, przez co są przeszkodą nie do przejścia. Oczywiście przesadzam, ale naprawdę niewiele. Jak w przeciwnej drużynie będzie 2-3 gości z tym samym tagiem, to jest prawie pewne, że ta drużyna wygra. Oni po prostu ze sobą WSPÓŁPRACUJĄ, co wydaje się być pojęciem obcym dla większości grających. Dziś jakiś baran, zamiast osłaniać moje plecy gdy naprawiałem czołg, pozwolił mi umrzeć tylko po to, żeby móc dźgnąć nożem gościa, który się do mnie zakradł. Załamać się można...

Dnia 13.03.2010 o 23:20, Undertaker napisał:

Warta tych 130 zł w każdym razie.


Amen:) Aż kusi mnie, żeby sobie jedną z odblokowanych naszywek zamówić (tzn. zamówić jej zrobienie) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 00:06, Ringno5 napisał:

Amen:) Aż kusi mnie, żeby sobie jedną z odblokowanych naszywek zamówić (tzn. zamówić
jej zrobienie) :]

Którą? PS. W końcu znalazłem niewidzialną ścianę :D Nie można zabijać przez drabinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować