Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 00:06, Ringno5 napisał:

> Szkoda tylko, że większość gra zwiadowcami i kampi w krzakach.

A jak ja to mówię, to od razu słyszę, że jestem uprzedzony...

> No ale żeby poczuć prawdziwy power to trzeba chyba w klanie grać.

Z tym też się zgodzę. Ludzie w klanach są niesamowicie zorganizowani, na 90% mają łączność
głosową, przez co są przeszkodą nie do przejścia. Oczywiście przesadzam, ale naprawdę
niewiele. Jak w przeciwnej drużynie będzie 2-3 gości z tym samym tagiem, to jest prawie
pewne, że ta drużyna wygra. Oni po prostu ze sobą WSPÓŁPRACUJĄ, co wydaje się
być pojęciem obcym dla większości grających. Dziś jakiś baran, zamiast osłaniać moje
plecy gdy naprawiałem czołg, pozwolił mi umrzeć tylko po to, żeby móc dźgnąć nożem gościa,
który się do mnie zakradł. Załamać się można...


Właśnie grałem na port valdez, około 8v8, zasadniczo tylko ja i kumpel atakowaliśmy, reszta snajperami (inaczej tego nazwać nie można) dotarliśmy do portu (czasami jakiś gościu właził do squadu i pomagał, ale zasadniczo tylko ja i kumpel) w przeciwnej druzynie był klan 3 osobowy, no ale blagam, jeśli nikt nie jest w stanie rozwalić czołgu (recon potrafi, snajper widocznie nie)
IMO wcale nie trzeba mieć voice chat by grać zespołowo z teamem, wystarczy ustalić pewne reguły i się ich trzymać, tak zauważyłem, że w squadzie nikt się nie odzywa, więc ciężko o teamwork...

i tak voice chat dużo daje, tylko, że to musi być zewnętrzny, po prostu jak kogoś zabije to można powiedzieć o tym teamowi, oni zabiją napastnika i ożywią nas

Ringno5, mógłbyś mnie dodać w bf:bc2? Wiesz o co chodzi w tej grze, a nie tak jak większość "M24 ma duży dmg, to musi być dobra broń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 00:22, kobe47 napisał:

> Jak w przeciwnej drużynie będzie 2-3 gości z tym samym tagiem, to jest prawie pewne,
że ta drużyna wygra.

eheee
http://screenshot.xfire.com/s/93805170-4.jpg

ale przez większość meczu drużyny były równe, jakbyś się miał czepiać ;)


ja będę się czepiać, nie wmówisz mi, że tak ciężko zabić więcej niż 1 osobę przez całe valaparaiso, oni dołączyli na koniec, więc wiesz

zresztą dobry gościu w squadzie 2/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 23:16, Arachnos napisał:

na chwilę obecną to i tak nic nie daje, bo Garanda nie będziesz mógł używać. Kontaktowałem
się z supportem i facet mi nawet dodał nastepną grę do statusu veteran i powiedział,
że broń się sama niedługo udostępni. Niestety nic.


Zaraz Zaraz ale to jest tylko na xboxa i playstation a ja chce na pc.... a na pc chyba też jest ponieważ widziałem ludzi z tymi znaczkami koło nicków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 00:22, kobe47 napisał:

eheee


I będę się czepiać. Popatrz na ich statsy. Albo, jak napisał to Aku230, dołączyli na sam koniec, albo taki z nich klan, jak z kangura kontener.

Zresztą już po wynikach najlepszych na liście widać, że drużyna "czerwonych" się w trakcie rozgrywki zmieniała i to mocno. Za dużo killsów po stronie niebieskich, za mało śmierci po stronie czerwonych. Popatrz na top 3 niebieskich: 58+27+32 = 117. A teraz podsumujmy śmierci wszystkich czerwonych = 108. Czyli po drodze odpadło parę osób. A ja podliczyłem tylko top 3, gdybym podliczył wszystkich, wyszłoby znacznie więcej. Możliwości interpretacji tu jest kilka:
- graliście np 10 vs 3 i te osoby najbardziej "nękane" (które zapewne miały K/D na poziomie 3/20) po prostu wyszły z gry;
- ulokowaliście się już za M-Comami i nie dopuściliście do tego, by atakujący w ogóle wyszli z bazy;
- trafiliście na wyjątkowych idiotów;

Co nie zmienia faktu, że sporo osób musiało odejść po drodze z gry...


@ Aku230

Dnia 14.03.2010 o 00:22, kobe47 napisał:

wcale nie trzeba mieć voice chat by grać zespołowo z teamem


Ależ oczywiście, chodziło mi o to, że oni ze sobą gadają, nie z resztą ekipy. W większości przypadków ludzie z klanu grają w jednym squadzie (nie mylić ze składem ;) ), trzymają się razem i skupiają się na jednym - dwóch celach. Na takiej np. White Pass najczęściej będą albo na B, albo na C. Resztę zostawiają pozostałym graczom.

Dnia 14.03.2010 o 00:22, kobe47 napisał:

mógłbyś mnie dodać w bf:bc2?


Mógłbym, pewnie, tylko od jutra już będę rzadko bywał, bo niestety urlop się kończy, powrót do szarej rzeczywistości czyli praca - dom, praca - dom :)


@ Redjevel

Co jest tylko na konsole? Veteran? Jest na PC. A w tej chwili pracują nad poprawnym działaniem tego systemu, bo wcześniej nie można było sobie dodać np. BC2. Samego Garanda będzie można używać już wkrótce. Choć sądząc po mizernych statystykach Thompsona, podejrzewam, że Garand nie będzie wcale lepszy. Nie rozumiem, jak można uważać, że pistolet maszynowy kalibru 0.45 jest tak słaby? Przecież to bydlę słonia powinno powalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... sorki, mój błąd. Zamiast edytuj wcisnąłem Odpowiedz i nie zauważyłem:/ Naprawdę powinna być na forum opcja "Usuń Post".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zagrywałem się na zmianę w Gorączkę i Podbój. Ostatnio jednak odkryłem jak fajnie gra się w Drużynową Gorączkę. Krótkie, kilkuminutowe partyjki ze zgranym zespołem bywają naprawdę emocjonujące. Przy okazji też zobaczyłem jak wielka moc drzemie w SAIGA i uważam, że do tego trybu nie ma lepszej broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2010 o 08:47, Ringno5 napisał:

> mógłbyś mnie dodać w bf:bc2?

Mógłbym, pewnie, tylko od jutra już będę rzadko bywał, bo niestety urlop się kończy,
powrót do szarej rzeczywistości czyli praca - dom, praca - dom :)


grałem z kumplem wczoraj, i naprawdę, pare godzin gry z kimś kto umie grać, skupianie się na obronie, ataku, jest dużo lepsze od włażenia na serv i jedziemy, więc jest mi to obojętne jak długo grasz dopóki wiesz o co w tej grze chodzi

BTW: tak z ciekawości (a raczej dlatego że został nam ostatni punkt na valparaiso odsłonięty dla sniperów) wziąłem granaty dymne do granatnika, przydatne, mam wrażenie, że dym jest gęstszy, co pomaga w zdobywaniu punktów (swoją drogą ubiłem 4 z tej bronii)

BTW2: atakujący zabili 251x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 01:25, Redjevel napisał:

Zaraz Zaraz ale to jest tylko na xboxa i playstation a ja chce na pc.... a na pc chyba
też jest ponieważ widziałem ludzi z tymi znaczkami koło nicków...

Wiesz ja mam na PS3 mam 3 veteran, LE i grałem M1. Szkoda tylko że nie można przyczepić do niego lunety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi dogtagami, bo ja w menu mam wszystkie, włącznie z tymi z bety, a na stronce z statsami mam ich chyba 69... Dziwne.

Swoją drogą zastanawiam się ile to będzie 103x81 cm, bo dodają plakat z BC2 do CDA, ale jako, że nie mogę znaleźć żadnej miary ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:04, Lord_Polish napisał:

Dziwna sprawa z tymi dogtagami, bo ja w menu mam wszystkie, włącznie z tymi z bety, a
na stronce z statsami mam ich chyba 69... Dziwne.


wpadłeś na pomysł, że to tylko te z pełnej wersji? nie? to poczekamy jeszcze chwile...

Dnia 14.03.2010 o 12:04, Lord_Polish napisał:

Swoją drogą zastanawiam się ile to będzie 103x81 cm, bo dodają plakat z BC2 do CDA, ale
jako, że nie mogę znaleźć żadnej miary ;D...


to będzie 1,03mx0,81m
nie dziękuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:04, Lord_Polish napisał:

Swoją drogą zastanawiam się ile to będzie 103x81 cm, bo dodają plakat z BC2 do CDA, ale
jako, że nie mogę znaleźć żadnej miary ;D...

Do którego CDA? BTW. Mógłbyś pokazać okładkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do snajperów: najlepszym rozwiązanie było by ich ograniczyć do 2 na drużynę.W atakowani i przejmowani celów są bezużyteczni .

donard:

Mam prośbę , dodaj mnie do listy graczy. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:39, witek194 napisał:

Co do snajperów: najlepszym rozwiązanie było by ich ograniczyć do 2 na drużynę.W atakowani
i przejmowani celów są bezużyteczni .

donard:

Mam prośbę , dodaj mnie do listy graczy. Z góry dzięki

jakbyś jeszcze podał nick w bc2 to można to rozważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:39, witek194 napisał:

donard:

Mam prośbę , dodaj mnie do listy graczy. Z góry dzięki

Miło by było gdybyś użył wobec mnie opcji odpowiedź ponieważ ja nie czytam wszystkich postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:52, donard napisał:

> donard:
>
> Mam prośbę , dodaj mnie do listy graczy. Z góry dzięki
Miło by było gdybyś użył wobec mnie opcji odpowiedź ponieważ ja nie czytam wszystkich
postów :P


Ok. Mój nick w Bf to ThunderAxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się tak nie unosić? Mówię, że w menu gry mam dogtagi z bety i z full wersji, a na stronie statsów tylko z full.

I jak do cholery dostać dodatkowe działko do czołgu/koptra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 13:43, Lord_Polish napisał:

I jak do cholery dostać dodatkowe działko do czołgu/koptra?


Musisz odblokować ulepszenie o nazwie, o ile dobrze pamiętam, V Alt W (Vehicle Alternate Weapon), a potem wybrać je podczas walki. Pod RMB będziesz miał działko w UAV i czołgu.

Dodam, że działko w UAV jest mało przydatne. Jako, że strzela pociskami smugowymi, bardzo łatwo zdradza wrogowi pozycję UAVa, którego w innych warunkach mógłby nie zauważyć. Lepiej już skupić się na zaznaczaniu celów i wykorzystywaniu Hellfire'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować