Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ehh dzisiaj rano grałem na chyba najlepszym serwerze jaki kiedykolwiek pewnie postawio, tak więc jak ktoś wybrał klasę recon ze snajperką dostawał ''''warna'''' a następnie kick ehh super się grało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 13:00, donard napisał:

Kopiowanie poza gram.pl bez zgody autorów jest zabronione.

Ej widziałem, że na opakowaniu od BF''a są napisane te same wymagania, trzeba podać EA do sądu, bo kopiują i rozpowszechniają fragment waszego FaQ. To samo robi oficjalna strona o BC2. Mapy też ukradli z FaQ! Skandal! Trzeba się tym zająć. Podejrzewam, że oficjalna światowa strona o BF''ie też robi podobne rzeczy i nie tylko ona. Trzeba to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 14:04, Lord_Polish napisał:

Hmm, mam już wszystkie unlocki dla pojazdów, i nie posiadam tego. Czyli pewnie odblokowuje
się to przez rangę.


taaa, masz to, ostatni unlock, chyba sobie ustawie stronę LMGTFY.com jako startowa specjalnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stroną Battlefield Veterans gdy klikam na tą stronę to pojawia mi się informacja żebym dodał nowe konta do mojego profilu EA ale w tym problem że mam tam już wszystkie dodane profile.Tak się stało odkąd zdobyłem nową rangę w Battlefield 2 ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 15:44, Pietruszex napisał:

Mam problem ze stroną Battlefield Veterans gdy klikam na tą stronę to pojawia mi się
informacja żebym dodał nowe konta do mojego profilu EA ale w tym problem że mam tam już
wszystkie dodane profile.Tak się stało odkąd zdobyłem nową rangę w Battlefield 2 ;d.

A ranga w BF 2 dawno było? Bo od wczoraj/przedwczoraj naprawiają stonę veterana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:15, The_Tau napisał:

> Mam problem ze stroną Battlefield Veterans gdy klikam na tą stronę to pojawia mi
się
> informacja żebym dodał nowe konta do mojego profilu EA ale w tym problem że mam
tam już
> wszystkie dodane profile.Tak się stało odkąd zdobyłem nową rangę w Battlefield 2
;d.
A ranga w BF 2 dawno było? Bo od wczoraj/przedwczoraj naprawiają stonę veterana.

Jakieś 2 dni temu ale skoro mówisz że naprawiają stronkę to możliwe że dlatego ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie jak przybliżasz "do oka" to masz czarny obraz? Szczerze - nie spotkałem się z czymś takim, w 90 procent przypadków na takie błędy pomaga reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:40, tofikt25 napisał:

Czy beta się już skończyła?


Nie, premiera była ładny tydzień temu, ale jeszcze ostro można pocinać w bete.
Odpowiedz soibe samemu na swoje pytanie.

Czas umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:42, Kirabaxior napisał:

W sensie jak przybliżasz "do oka" to masz czarny obraz? Szczerze - nie spotkałem się
z czymś takim, w 90 procent przypadków na takie błędy pomaga reinstall.


chodzi o CKM co ma tarcze i patrzysz przez szybkę, ta szybka jest czarna i nic nie widzisz
też to mam więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gra nie ma dema, więc niestety nie można jej wypróbować. Jest ktoś, kto gra na konfiguracji podanej w minimalnych wymaganiach i mógłby powiedzieć na jakich ustawieniach gra i jak gra chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:38, Zand79 napisał:

Sorry ze się powtarzam ale macie pomysły na czarną szybkę w ckmie?


Nie wiem czy tu jest tak samo, ale w MW2 to po prostu wina hosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować