Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2010 o 19:47, nov_pl napisał:

> Okej, daj znać. Ale ja mam chyba nowe... sam nie wiem
Hej, zainstalowałem CCC 10.3 i wszystko wygląda OK.

Gdzie mogę znaleźć te sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:17, nov_pl napisał:

> Moja karta graficzna Ati 4850. Grając w grę czasami zaczyna mi coś migać. W miejscach

> gdzie jest piasek pojawia się trawa, przecinają ją białe pasy. Co to może być?
Też mam takie artefakty... zobaczę co na nowych sterach...

Jak macie viste/7 to włączcie renderowanie w DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o BC2 czy BF2? :P Dobra, wiem, joke.
M1911 też jest niezbalansowane. Jak walczę w pomieszczeniach, to to jest czasem lepsze od shotguna, którego nie mam pod ręką.
A ja właśnie nie chciałbym pływającego celownika. Pływa wystarczająco(zwłaszcza z zoomem x12), zresztą walka w BC2 toczy się często na duużych odległosciach(mówię o Reconie), a pływający celownik raczej by to zniszczył. Swoją drogą, większą satysfakcję i przyjemność mam z uwalenia w BC2 niż w grze konkurencji ;](Mowa o snajperce oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
ale za to ciężej byłoby zabić gościa co dawało by więcej radości i przy zwiększeniu dmg zbalansowało by snajpe a jakby było trudniej to by nooby nie nabijały fragów a zajęli się w końcu wykonywaniem zadania

PS. mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak dobrze poprawili strzały z pistoleta. W BC1 pistolet miał tylko snajper a nie miał krzyżyka czy okrąg (kiedy celujesz z "biodra") tylko kropkę. Rozumiecie? W BC2 nie strzelisz z biodra 2 strzałami z rzędu w to samo miejsce. A w BC1 walisz z M95 i zamiast 1,5 s przeładowywać szybko zmieniasz na pistolet i gościa dobijasz (to nic że jest po drugiej strony mapy). Łatwo trafić bo:
- kiedy zmieniasz na pistolet celownik nadal jest na wrogu
- kiedy mierzysz do wroga biała kropka zmienia się na czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... a ja myślałem, że potrafiłem grać w jedynkę. Teraz wiem, że jednak nie. :P Ale muszę przyznać, że w jedynce trudniej było mi zabijać przeciwników, o czym świadczy moje zajefajne ratio 0.66 po niecałych 10h grania. xD W dwójce dużo lepiej nie jest(ok1.1), bo czasami mam takie pały w teamie, albo chcę ponabijać szpilek, bądź odznak to ratio się psuje, ale ogólnie nie mam problemów z zabijaniem wrogów, co było moją zmorą w jedynce. ;) Albo wiem! To wina tych Codów i innych badziewi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{ciach}
skoro w BC1 wszystko zabijało dopiero po 3 wiadrach ammo, a shotgun zdejmował na hita z 30 m, a śmigłowiec można strącić z pistoleta no to jednak coś poprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:18, Zand79 napisał:

/ciach/
ale za to ciężej byłoby zabić gościa co dawało by więcej radości i przy zwiększeniu dmg
zbalansowało by snajpe a jakby było trudniej to by nooby nie nabijały fragów a zajęli
się w końcu wykonywaniem zadania

PS. mi też


Czyli Recon miałby być tla TRÓ HARDKORUF, któzy nerdzą grę od rana do nocy?
To ma być przede wszystkim fun, a że powstają klany i szeroka scena to bardzo dobrze.

Fajna sytuacja, Atacama, wsiadamy do śmigłowca, ja za działkiem. Rozwaliłem kolesia który próbował spruć nas z RPG a następnie zerżnęliśmy czołg. Niestety, gdy pilot manewrował i ustawił się tyłem do wroga, ktoś trafił nas pociskiem i po imprezie. Spadochron, lelum polelum i ląduję centralnie przed lufą Abramsa. Koleś chciał trafić bezpośrednio w ciało pociskiem i... nie trafił. Zdążyłem zmienić broń na RPG i wystarczył dosłownie (1) pocisk aby posłać go na złom. Lucky day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 07:51, NikiNicoo napisał:

następnie zerżnęliśmy czołg.


Przeklinam w tym momencie moją wyobraźnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2010 o 07:51, NikiNicoo napisał:

Czyli Recon miałby być tla TRÓ HARDKORUF, któzy nerdzą grę od rana do nocy?
To ma być przede wszystkim fun, a że powstają klany i szeroka scena to bardzo dobrze.


Nie ale wkurzają mnie już teamy gdzie 3/4 zespoły to zwiadowcy. plansza kończy się na pierwszych m-comach bo mają głęboko w du...szy wykonanie zadania.
Wejdź na Port Valdez, Isla Innocentes albo Arice to większość bawi się w "rozpoznanie" z M95 albo Golem

Ringno5

oj nie ładnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2010 o 09:51, Zand79 napisał:

Wejdź na Port Valdez, Isla Innocentes albo Arice to większość bawi się w "rozpoznanie"
z M95 albo Golem

+1


Święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować