Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe marki również w planach EA

27 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 10:14, mist`shoo napisał:

Wiecie może kiedy wyjdzie Dragon Age? Gra wydaje się być ciekawa..


w drugiej połowie tego roku, gdyż EA stwierdziło, że PC nie może tej gry dostać przez konsolami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to musisz mieć kolego Ramonek bardzo wąski gust.

strategia? dodatek do RA3, BattleForge.
RPG? Dragon Age
wyścigi? Burnout, NFS
akcja? Ojciec Chrzestny 2, Battlefieldy, Rage (?)
akcja/stealth? Saboteur
zręcznościowe? Harry Potter
sportowe? ...
okazjonalne? Simsy, Spore

to oczywiście tylko te najbardziej znane, a trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że z kilkoma hitami EA zdąży się jeszcze ogłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to, co mówi EA brzmi rozsądnie. Pro gracze narzekają na te kontynuacje, podczas gdy ludzie na całym świecie je uwielbiają i kupują chętnie - te gry nie są robione po to, by leżały odłogiem w magazynach, one naprawdę są kupowane! Ich nowe marki powstałe w zeszłym roku to naprawdę dobre gry, więc z nadzieją patrzę w przyszłość - EA staje się firmą produkującą gry dla casuali jak i dla tych ''bardziej-pro''. Nie widzę w tym nic złego. :)

PS: Żeby nie było - sam nie jestem fanem ŻADNEJ serii EA. Nawet za Fifą nie przepadam. Po prostu rozumiem zasady popytu i podaży rynku jak i to, że EA, jak każda firma, chce zarabiać i jeśli ma możliwość, to robi to. Ważne jest jednak to, że w zeszłym roku pokazała, że chce coś zmienić i zaczęła produkować nowe, ciekawe marki. Moim zdaniem kroczy w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 08.02.2009 o 10:56, Drangir napisał:

Cóż powiedzieć, to miłe. Czekamy na obniżkę gier PC do 100 zł :D

I na zmianę zabezpieczeń, bo przez ten ch***wy DRM nie opłaci się gier kupować. Zainstaluje się grę 3-5 razy i z płyty można zrobić podstawkę do kawy/herbaty.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze myśla oby tylko jeszcze dobrze myśleli w sprawie zabezpieczeń> Fakt że Crytek wydał narzędzie do kasowania limitu instalacji w Warhead to juz o czymś świadczy, podobnie było z Bioshock ale tutaj jest inny wydawca. Ciekawe co z tym Dante Inferno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 10:50, Naars napisał:

Jak dla mnie to, co mówi EA brzmi rozsądnie. [..]
Nie widzę w tym nic złego. :)


Nic złego nie widzisz też w DRM-ie, który EA dołącza do każdej nowej produkcji pecetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak dragonage+ konsole = "epicka fabula na miare baldurs gate !!40 godzinna Kampania!".... taaak 40 godzin to naprawde miara baldurs gate.. ehhh...kolejny krociotki rpg ( mam andzieje ze chociaz nie pseudo rpg jak mass effect) na 3-4 dni zabawy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante''s Inferno to obecnie najbardziej oczekiwane przeze mnie gra. Szalenie mnie ciekawi w jaki sposób średniowieczna książka zostanie przeniesiona na ekrany komputerów. Zadanie stawione sobie przez twórców wydaje się bardzo ambitne i nie mogę doczekać się pierwszych szczegółów.

Dragon Age również zapowiada się interesująco, ale ostatnio jednak brakuje mi czasu na bardziej złożone tytuły.

Podsumowując - EA ma u mnie duży plus za wspieranie nowych tytułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą to tylko dobre produkcje, czy to będzie nowa czy stara marka nie ma znaczenia. Oby tylko w tworzonych sequelach nie pojawiła się sytuacja jak przy Undercoverze. No i przydałoby się więcej pracy przy tytułach na pc, zwłaszcza sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:03, Kur0 napisał:

Noo w końcu jakieś dobre wiadomości ;] Miejmy nadzieje ze te nowe tytuły będą dobre a
nie to co ME, gra na nie calem 10h ^^


Kiedyś też mi przeszkadzało, że gry są "krótkie" i cieszyły mnie tylko pozycje typu Final Fantasy VII i inne, które potrzebowały do pełnego ukończenia ok 100 g (w FF VII miałem na liczniku blisko 200 godzin gry). Teraz zdecydowanie wolę produkcje, które albo szybko się kończą (właśnie Mass Effect), albo można grać w nie bez końca, ale bez uszczerbku dla klimatu, jeżeli włącza się je na godzinę, raz, dwa razy w tygodniu (Burnout Paradise, GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że nowe marki od EA, które startowały pod koniec ubiegłego roku (Dead Space & Mirror’s Edge) również doczekają się udanych kontynuacji, i nie przerodzą się w tasiemcowatą produkcje jakich jest wiele w produkcji EA…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 10:43, pepsi' napisał:

to musisz mieć kolego Ramonek bardzo wąski gust.

strategia? dodatek do RA3, BattleForge.
RPG? Dragon Age
wyścigi? Burnout, NFS
akcja? Ojciec Chrzestny 2, Battlefieldy, Rage (?)
akcja/stealth? Saboteur
zręcznościowe? Harry Potter
sportowe? ...
okazjonalne? Simsy, Spore

to oczywiście tylko te najbardziej znane, a trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że z
kilkoma hitami EA zdąży się jeszcze ogłosić.


Ale co z tego, skoro większość gier EA to niewypały? Jestem fanem samochodówek, ale na nfs nie moge już patrzeć, pokładałem nadzieje w Burnoucie, ale po zagraniu w demo podziękuję. Ojciec Chrzestny 1 był dla mnie beznadziejny, Mafia była 100x lepsza. Spore-najwiękrze rozczarowanie, o reszcie się nie wypowiadam, ponoć battlefieldy dobre;p Dead Space wcale nie było straszne, ani klimatyczne ale może jestem uczulony na konsolowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować