Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #15 - spore kabooom!

20 postów w tym temacie

Boże, ja naprawdę nie rozumiem Japończyków. Nigdy nie rozumiałem i chyba nigdy nie zrozumiem.

Skąd oni biorą pomysły na te reklamy? A może to nie reklamy? Może te spoty zawierają w sobie jakąś ukrytą treść, która każe zzombifikowanym konsumentom ustawiać się w kolejki i kupować gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galeria DC Universe Online nie działa, natomiast w galerii Bad Company 2 znalazły się screeny z Battlefield 1943.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości, czy wy słyszeliście o czymś takim jak zmniejszanie i optymalizacja grafiki? Ja naprawdę nie potrzebuję obrazków w celu zrobienia tapety... Jest tyle darmowych programów, które mogą z automatu w pół minuty zmniejszyć setkę jpgów.

A co do gier - Velvet Assassin = bzdura na resorach.

Wallace i Grommit - to będzie ciekawe. Reszta średnio mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:59, moonman napisał:

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1291&i=1

hmm... w pecetowym wieśku też można się ''na zewnątrz'' ze strzygą poganiać?


Do zrobienia efektownych obrazków (renderów) można zrobic różne inscenizacje.
A jak było np. z obrazkami z Gothica? Diego z innym strojem, Bezi z bandą, Szkodniki z najlepszymi toporami czy wiele innych.
To są rendery i nie wiem kto zaczął ta głupią manię nazywania ich screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to są rendery na silniku gry :P. A i tak łatwo odróżnić render od screena...tam gdzie nie ma hudu tam jest render *zazwyczaj* :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:16, Mroczny Joga napisał:

Wiosna chyba pisze że to są foty z Battlefield: Bad Company 2 i Battlefield 1943, wiec
może pomyśl z dwa razy zanim coś napiszesz

To ja poprawiłem po jego uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:16, Mroczny Joga napisał:

Wiosna chyba pisze że to są foty z Battlefield: Bad Company 2 i Battlefield 1943, wiec
może pomyśl z dwa razy zanim coś napiszesz


Eeee, stary, nie "pisze" tylko "jest napisane". Od razu przypomniał mi się skecz pewnego kabaretu ;D.

Star Trek Online wygląda fantastycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, screeny (o ile to screeny) z Rise of the White Wolf wyglądają bardzo interesująco, szczególnie roślinność zdaje się być poprawiona mocno w stosunku do pecetowego oryginału. Zastanawiam się, jak ta gra się im uda. :] Wrażenie robi też Uncharted 2 - widać od razu że ekipa podniosła swoje umiejętności w kwestii wykorzystania mocy obliczeniowej PS3.

Za to Street Fighter IV wygląda jakoś... Mniej rysunkowo niż na wczesnych screenach, co zaliczyłbym na bardzo duży minus. Nie wiem co oni zrobili z tą grą, ale zdecydowanie nie podoba mi się to jak teraz wygląda... A może po prostu mi się tylko coś wydaje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Litości, czy wy słyszeliście o czymś takim jak zmniejszanie i optymalizacja grafiki?
>Ja naprawdę nie potrzebuję >obrazków w celu zrobienia tapety...
>Jest tyle darmowych programów, które mogą z automatu w pół minuty
>zmniejszyć setkę jpgów.

A bardzo dobrze że na gram, są galerie w dużej rozdzielczości wszędzie zmniejszają screeny albo wprowadzaja jakies debilne fleszowe mechanizmy.

firefox zresztą skaluje jak się nie mieści w oknie do tego można tez uzyć skrótow klawiszowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować