Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 18:00, TTBoS napisał:


Odradzam jak chcesz czekać 2dni



e
jakie 2 dni? ja od wersji 1.0 do 1.20 czekałem około 2 min, potem tylko instalacja i już :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, właśnie zrobiłem sobie reistall Wc3 i mam jakiś dziwny problem który nigdy przedtem nie występował. Kiedy cche połączyć sie z b.netem wyskakuje mi okienko: "Nie udało się połączyć z b.netem. Mozliwe że łączysz się z niewłaściwym serwerem...". Nigdy przedtem nie miałem takiego problemu i łączyłem się normalnie, wie ktoś może co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:36, Shabranigdo napisał:

Siema, właśnie zrobiłem sobie reistall Wc3 i mam jakiś dziwny problem który nigdy przedtem
nie występował. Kiedy cche połączyć sie z b.netem wyskakuje mi okienko: "Nie udało się połączyć
z b.netem. Mozliwe że łączysz się z niewłaściwym serwerem...". Nigdy przedtem nie miałem takiego
problemu i łączyłem się normalnie, wie ktoś może co się dzieje?

A jaką ustawiłeś bramke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:47, Shabranigdo napisał:

Northrend oczywiście, co dziwne z bramką U.S east łączy bez problemu...

Możliwe że masz włączonego firewalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu firewalla nic się nie zmienia, przed reinstallem nawet z włączonym firewallem mogłem się bez problemu łączyć z b.netem i z bramką Northrend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak podobnie. Odczekaj dzień lub kilka i wszystko wróci do normy. To dobry server i działa bez zarzutów
ale zdarzyć się może każdemu i nawet temu co gdy ma biegunkę i nie zdąrzy dolecieć do ustępu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 16:05, Asthariel napisał:

PO ukonczeniu RoC na normalnym , po obejrzeniu filmików pojawił się komunikat ..wróć , po ukończeniu
gry na trudnym'''' . Czy jesli tak zrobie bedzie nowy filmik na silniku gry?

Będzie dodatkowy filmik, poza tym zmieni się "trochę" animacja w menu gry, która pojawia się po kliknięciu bodajże na opcji Autorzy. Aha, nie musisz przechodzić całej gry - wystarczy ukończyć na wysokim poziomie trudności ostatnią misję Nocnych Elfów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Aha, nie musisz przechodzić całej gry - wystarczy ukończyć

Dnia 23.07.2007 o 14:16, Blackhand napisał:

na wysokim poziomie trudności ostatnią misję Nocnych Elfów :).

dokładnie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 18:24, Arlik napisał:

e
jakie 2 dni? ja od wersji 1.0 do 1.20 czekałem około 2 min, potem tylko instalacja i już :d



A skąd wiesz jakie kolega ma łącze ?? a po 2 nieraz uploader Blizzarda się zacina albo jest przeciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam kolejne pytanie które prawdopodobnie było juz zadawane wiele razy:
Warcraft III:
Allow port 6112 TCP out and allow established sessions in
Allow port 6112 TCP in (hosting custom games)
Allow port 6113-6119 TCP out and in (hosting custom games if you’ve changed the default port in the Options/Gameplay screen)

Jak widac dotyczy to hostowania gier, wiec odblokowałem port 6112 tylko o co chodzi z tym IN i OUT? Bo niewidze takiej opcji podczas odblokowywania prtów. Tylko moge wybrac czy port ma być TPC albo UPD (i tak niewiem co to znaczy). Więc czy może mi to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:44, Shabranigdo napisał:

Jak widac dotyczy to hostowania gier, wiec odblokowałem port 6112 tylko o co chodzi z tym IN
i OUT? Bo niewidze takiej opcji podczas odblokowywania prtów. Tylko moge wybrac czy port ma
być TPC albo UPD (i tak niewiem co to znaczy). Więc czy może mi to ktoś wyjaśnić?

IN - połączenia przychodzące do komputera, OUT - wychodzące, a odblokowuj TCP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:52, Fagno napisał:

IN - połączenia przychodzące do komputera, OUT - wychodzące, a odblokowuj TCP :)


No dobra ale jak zrobić żeby ten port 6112 był in i out? Bo totalnie tego nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:57, Shabranigdo napisał:

No dobra ale jak zrobić żeby ten port 6112 był in i out? Bo totalnie tego nie kumam...


A odblokowujesz na Windowsowskim firewallu (zaporze ogniowej) ? Jeśli tak to chyba wystarczy jak dodasz port i automatycznie się ustawia na połączenia in i out. Pamiętaj - jeśli masz jeszcze jakiegoś innego firewalla również na nim musisz odblokować porty.

Poza tym nie każdy może hostować gry w W3, trzeba mieć zewnętrzne IP czy coś w tym rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:22, Don Gringo napisał:

Czy za granie we Frozen Throna w Battle.net trzeba płacić?

no w pewnym sensie bo trzeba gre kupic hehe, a tak na serio nie trzeba tak samo jak w podstawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj gram w Frozen throne na BN jak narazie dwie walki mam za sobą(oczywiście przegrane:P)

I mam takie pytanie co oznacza słowo Dota? bo durzo gier zaczynało sie od tego słowa.

Ijakby któś mół dać mi kilak rad na początek np jakich gier szukać albo jak grać żeby chociaż przerzyć:P byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:23, RebeliaMuppet napisał:

I mam takie pytanie co oznacza słowo Dota? bo durzo gier zaczynało sie od tego słowa.

Defend of the Ancients. Jeden z najpopularniejszych rodzajów map-minigierek, zaraz po Footmenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować