Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Uwaga uwaga !


***********

Poszukuję trzech graczy po BT którzy oglądną replaya z dowodem na chitowanie.

Jacyś chętni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:16, TetraGramaton napisał:

BT

A co to ? :P Zresztą nie mozesz po prostu wrzucic link na Replays.pl i pokazać tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 10:29, TetraGramaton napisał:

A co w takiej sytuacji ? Czy można sie takich gości pozbyć ? Da sie jakoś ich zbanować
?


Wysyłasz tego repka do Blizza, oni po obejrzeniu mogą zbanować konto delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 12:33, Adeq napisał:

Czy jest możliwość zwiększenia rozdzielczości ekranu? Bo preferowałbym 1680x1050..


No pewnie, że jest.Wchodzisz w opcje -> grafika i na górze masz rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 12:40, Ecko09 napisał:

No pewnie, że jest.Wchodzisz w opcje -> grafika i na górze masz rozdzielczość.

Ale maksymalna jaka jest dostepna to 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:00, Adeq napisał:


> No pewnie, że jest.Wchodzisz w opcje -> grafika i na górze masz rozdzielczość.

Ale maksymalna jaka jest dostepna to 1280x1024


Ta? Możliwe, mój monitor i tak ma max rozdzielczość 1280x1024 akurat, więc nawet jakbym chciał to bym wyższej nie mógł ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, chciałem zapytać, czy wiecie jakimi sposobami od CDP można odzyskać staracony klucz do W3? Mam już sprawę, zacząłem od Blizza, a oni skierowali mnie do dystrybutora w polsce. Mam małe nadzieje na odzyskanie kluczy, a tu pytam czy ktośmiał podobną sytuację i jak ją rozwiązał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Kiedy gram w DoTa''e przez battleneta tak na około 9 poziomie mojego wojownika pojawia mi sie blue screen :|. A błędy to

1. STOP: 0x0000008E
2. RtkHDAuD.sys (blalballba ciąg cyfr)

To drugie to chyba związane z dźwiękiem, ale co to jest to pierwsze to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 12:33, Adeq napisał:

Czy jest możliwość zwiększenia rozdzielczości ekranu? Bo preferowałbym 1680x1050..


Opis dla WinXP, nie wiem jak jest na innych.
W edytorze rejestru (start -> uruchom -> regedit)

Mój komputer -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Blizzard Entertainment -> Warcraft III -> Video

Znajdujesz resheight i reswidth, klikasz dwa razy, zmieniasz system na dziesiętny, wpisujesz wartość (u Ciebie będzie w resheight 1050 a w reswidth 1680), dla pewności zmieniasz system na szesnastkowy, klikasz OK i zapisujesz zmiany. Powinno być ok, przynajmniej u mnie było w 1440x900. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno CDP pomagał ludziom w odzyskaniu kluczy DII, więc i w tym przypadku może pomogą. Tylko koniecznie załatwiaj sprawę przez telefon, z moich obserwacji wynika, że na e-maile pomoc techniczna i biuro obsługi klienta CDP odpowiadają w sposób losowy ("no, to dzisiaj odpowiemy tym 20 szczęśliwcom, reszta maili do kosza, niech ich autorzy spróbują szczęścia jutro").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, jesteś ....
Sorry że zanudzam ale wiem że ty jesteś w sprawach W3 chyba najbardziej kompetentny.
Mianowicie: Chodzi mi o to, że mam niezbite dowódy na chitowanie podczas grania na BT.

Jak sie porozumieć z blizzardem w sprawie bana dla takich delikwentów ?

P.S. Nie mogę przeboleć tych dwóch przegranych i wyzwisk w moją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 19:44, TetraGramaton napisał:

(...) W3 chyba najbardziej kompetentny.


Pochlebstwa należy stosować umiejętnie ;). Ja tu czasami zaglądam, ale rzadko się dopisuję a online nie gram wcale :P. Więc sam oceń, jak ta moja "kompetentność" się prezentuje xD.

Dnia 13.06.2009 o 19:44, TetraGramaton napisał:

Mianowicie: Chodzi mi o to, że mam niezbite dowódy na chitowanie podczas grania na BT.


Jak sie porozumieć z blizzardem w sprawie bana dla takich delikwentów ?


Ja bym wszedł tu:
http://us.blizzard.com/support/webform.xml?locale=en_US
wybrał kolejno "Warcraft III", "Hacks, Cheats and Exploits", "Other", wypełnił formularz, załączył replaya (Attach File Here), opisał co i jak w polu "Description" (ze szczególnym naciskiem na to, pod jaką ksywką gram i kogo podejrzewam o cheatowanie) i wysłał formularz. Więcej chyba nie da się zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest Ktoś chętny do gry w WarCrafta to piszcie.
PS Mariosek nadal gra ?. Bo kiedyś nam się fajnie grało razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 15:31, Sebo7 napisał:


PS Mariosek nadal gra ?. Bo kiedyś nam się fajnie grało razem.


A zdaje się, że widziałem jakoś ostatnio jak grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a tak jest jakieś pole specyfy, do czego ono służy ?
*Ja nikogo nie podejrzewam o chitowanie bo ja wiem że tych których widziałem chitowali jak nic(zgarniali olbrzymie sumy złota w zastraszającej prędkości i w dodatku dziwnie ale jak facet miał załóżmy 9843 sztuk złota to na repie sekunda po sekundzie pojawiały się takie liczby

10843
11843
12843
13843
14843
15843

tak jak by wpisywał sobie kody na złoto.

Rozchodzi się o to, że facet w drugim repie za szybko poszedł w darki(ci co pocinają w footy 5.4 ar wiedzą o co biega). Wtedy się zorientowałem, że coś jest nie tak, że w takim tempie nie jest możliwy przeskok z tier 2 do tier 5 w ciągu kilku minut. Czasem partie są tak długie i tak pracochłonne że trzeba sie ucharować na te 13000 sztuk złota aby zrobić techa na darki.
W pierwszym repie też się zorientowałem ale trzeba się już dobrze przyjrzeć, facet nie był głupi bo nie używał "pomocy" dosyć często(pewnie dla niepoznaki, ale nie zemną takie numery, chodź gram w footy 3 miesiące ale jestem wstanie ocenić coś nienaturalnego) i był to może jeden moment nie naturalnego zachowania się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować