Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Ja tam uważam, że ten klan już raczej nigdy nie powstanie. Wystarczy poszperać na kanale i zaraz znajdziemy przynajmniej z 5 klanów, co rekrutują graczy. Nic trudnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:36, Probos napisał:


no tak tylko to jest wiesz klan w którym nic sie nie dzieje tylko jest poprostu.czyli nie ma spoktkań klanowych,strony,forum klanowego czyli nic ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy

tym pakietem : http://www.gram.pl/gra.asp?id=164&pid=1
a
tym pakietem : http://www.gram.pl/gra.asp?id=164&pid=419

Tylko proszę nie pisać ;) Co znajduje się na 3ciej płycie za 99,90 i który ewentualnie pakiet polecacie.

P.S.

Pierwszy post, jeszcze nie potrafię się poruszać po tym forum. Jeśli w złym miejscu dodałem posta - przepraszam ;)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozbudowana wypowiedż, z twoich ust wypłynęła :) Zapewne różnią się tylko tym, że pierwszy pakiet jest w dużych boxach a drugi zestaw, to tylko DVD-Box. W dodatku w pierwszym, zapewne są również jakieś dodatki, może mapki albo soundtrack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posta zadałeś w dobrym miejscu, tak mi się przynajmniej zdaję.
Co do samej treści to ja uważam, że złota edycja (ta za 99) jest poprostu starą kartą gry (prosze spojrzeć na date umieszczenia), a platynowa jest to nowa (równierz prosze o spojrzenie na date), więc to poprostu kolejne niedociągnięcie ze strone CDP.

Jeżeli się mylę to bardzo przepraszam i CDP może sobie tego minusika skreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać, wystarczy powiększyć obrazek:
" ZŁOTA EDYCJA WARCRAFT III
Wyjątkowe wydanie gry Warcraft III z dodatkiem Frozen Throne
W pakiecie znajdziesz:
-Płytę z grą Warcraft III -Drzewko rozwoju technologicznego
-Dodatek Warcraft III Frozen Throne -Płytę Audio
-Instrukcje do gry i dodatku ze ścieżką dźwiękową z gry"

A tak na poważnie, chyba jedyną istotną różnicą jest ta płyta ze ścieżką dźwiękową (mocne słowa, całe 4 utwory xD). Ta ZE to po prostu były boxy z WIII i TFT sklejone tą złotą taśmą (przynajmniej początkowo) z zawartością identyczną, jak w edycjach premierowych. Poza tym ZE chyba już nie ma dawno w sprzedaży (pewnie ktoś zapomniał po prostu usunąć wpis ze sklepu, no chyba, że CDP ma jeszcze gdzieś zapasy), więc nie powinieneś mieć dylematu (bierz "platynę" :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ostatnio ZE widziałem na półkach sklepowych jakieś 2 lata temu, więc widocznie pominęli to, albo też mają po prostu jeszcze na zbycie i nadal sprzedają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Mój pc to Athlon XP 2800+, GF 5200, monitor LG 500E (reszta danych się raczej nie liczy). Po zainstalowaniu W3 + Frozen Throne i upatchowaniu włączam grę... i nie mam obrazu. Monitor wświetla informację, że obraz jest "poza zakresem częstotliwośći" (częst. pionowa jest o 2.5 khz zby duża). Jakaś możliwa opcja rozwiązania tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:57, Sareavok1 napisał:

Zapytaj się w sklepie, może ci trefną wersje sprzedali.



Kopia koelgi (również oryginał) tak samo. Kopia kolegi (oryginalna inaczej) tak samo.

Sigh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:13, HellShell napisał:

Kopia koelgi (również oryginał) tak samo. Kopia kolegi (oryginalna inaczej) tak samo.

Jeszcze raz bo nie skapowałem, że jak kopia innaczej orginalna czyli co to było twoje.
Bardziej łopatologicznie napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. Więc:

Moja kopia- Błąd opisany wyżej

Rainstalka na kopię kolegi- jw.

Dawno temu pożyczony pirat od kolegi (jeszcze miałem stary dysk, więc nie ma że coś odziedziczyłem po tej wersji)- Taki sam błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:47, HellShell napisał:

/ciach/

A nie pomyślałeś, że to może być wina monitora? Jaki to model? Może nie obsługuje tej częstotliwości albo się zepsuł.
Jak jest z innymi grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować