Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokochaj klasykę! Nowe tytuły w serii eXtra Klasyka

48 postów w tym temacie

Chyba kupię Sega Rally, była w Biedronce za 10 zł, ale miałem za słabego kompa, teraz chyba się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę więcej horrorów i FPS w Extra Klasyce ^_^ Condemned nabyłem i w tej cenie to rewelacja! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zakupię dodatek do aoe 3. Tak się składa, że mam z platynowej kolekcji podstawkę więc wypadało by jeszcze dokupić dodatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wiedziałem że będzie sega rally i The Suffering. Chciałbym aby był Time shift. Z tego co teraz doszło to nic mnie nie ciekawi. W strategie prawie wcale nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NXK miały być tylko polskie wersje, ale

>Niestety z czasem przyszło zrozumienie, że nazwa serii nie jest szczególnie ważna dla niektórych wydawców, >bo nie traktują tego jako markę, która może stracić swoją siłę i przestać być rozpoznawalna jako coś >oznaczającego klasykę, towar z górnej półki i w dodatku za niewielką cenę. Towar, który można brać w ciemno. >Teraz eXtra Klasyka to po prostu inna nazwa taniej serii, gdzie lądują rzeczy lepsze i gorsze, i jeśli się nie >przypatrzysz to możesz równie dużo stracić co zyskać na takim zakupie. A to żadna marka. Żadna rewelacja.

Niestety nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor sugeruje, że można spadać w górę...
Z tych tytułów żaden mnie nie interesuje. No dobra, na Condemned polowałem, ale pewnie niedługo ukaże się w CD-Action, więc na cholerę wydawać kasę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wiele ciekawego nie ma... Sega Rally - całkiem interesujący tytuł, jednak na razie nie go nie nabędę. Condemned - to najbardziej interesujący tytuł (dla mnie ;P).
W The Suffering grałem dawno i było to mocne przeżycie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować