Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Decyzja o przesunięciu premiery Guild Wars 2 "zmotywowana dobrem graczy"

22 postów w tym temacie

Ja rozumiem, że efekt końcowy musi być zadowalający wszystkie strony, ale po co to na początku mówić, że gra się pojawi 2009-2010. Lepiej by zrobili nie podając tej daty i teraz dopiero puścić szczurka o prawidłowej dacie premiery. Nie byłyby kłopotu, a tak to on istnieje. Eh Ci developerzy, tylko aby zwiększyć hype...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej cieszę się że premiera odbędzie się w 2010-2011 roku gdyż zdążę się nacieszyć Guild Wars numer jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestem inny, bo nie czuję rozczarowania, tylko radość, że będę mogł jeszcze przez jakiś czas cieszyć się zamowionym dzisiaj GW1 xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten termin, który podają, pewnie i tak nie będzie ostateczny, więc ja raczej bym liczył na wakacje 2012 (bosze jak ta data brzmi o_O). Pytanie jak Ncsoft ma zamiar przykuć do monitorów fanów jedynki , którzy cały content już widzieli ? Ja osobiście nie grałem jeszce w GWEN, ale nie mam też zamiaru, bo system "jedynego, dobrego builda na ten rajd" mnie denerwuje. Nie ma szans żeby załapać się na jakiś trudniejszy rajd, bo nie masz tej postaci czy tamtego skilla. Środowisko graczy MMO jest bezlitosne i mało komunikatywne. Ale to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:56, Sharaqus napisał:

Pewnie jestem inny, bo nie czuję rozczarowania, tylko radość, że będę mogł jeszcze przez
jakiś czas cieszyć się zamowionym dzisiaj GW1 xP


Samolub, nic nie myślisz o graczach, którzy już od 3 lat się w tyrii kiszą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Two Twoja opinia, któa może wynikać z bycia w kiepskiej gildii. Przenieś się do jakiejś dobrej i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się tym nie przejmuję, ciągle mam dużo do zrobienia w pierwszym (a raczej pierwszych) GW. A jak opóźnienie ma pozytywnie wpłynąć na jakość gry, to nie ma co marudzić. Tylko żeby się za bardzo na tym Aionie nie skupili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że przesunęli ze względu na nas (graczy) ,bo chyba w grach nie chodzi o ich jak najszybsze wydanie i wydawaniu masu poprawek najlepiej poczekać z wydaniem troche dłużej i nie ""skopcić'''' GuildWars2 na które od przejścia każdej części i zagustowaniu w rzeczach pobocznych mam na myśli ,,tytuły,,. Chętnie bym poczekał jeszcze dłużej ale otrzymać wersję która przypadnie mi do gustu.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzenie dwóch bardzo rozbudowanych gier jednak kosztuje trochę czasu. Jak skończą Aiona, to już niczym nie będą sobie zaprzątać głowy i będą mogli poświęcić cały swój team i trud do zrobienia GW 2. Szczególnie, że zwłaszcza ten drugi tytuł jest mocno oczekiwany, zresztą nie bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak wdowakm, parę miechów zacząłem i chcę dłużej sobie pograć
A tak nawiasem: Skąd wziąłeś/wzięliście ten screen i z jakiej gildii jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować