Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowa Alicja!

35 postów w tym temacie

Heh, pamiętam jak odpaliłem American McGee''s Alice zaraz po premierze. Intro mnie powaliło, grafika oszołomiła, zaś widząc uśmiech kota, który nas wita na samym początku, mało nie oszalałem :-) Nie powiem, że jedna z najlepszych gier, w jakie grałem, ale miała swój niepowtarzalny urok i klimat i bardzo miło ją wspominam. Pozostaje mieć cichą nadzieję, że EA zachowa dobrą passę i również nowa Alicja będzie świetną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele dla mnie to news roku! uwielbiam tą grę... ubóstwiam... a jeśli American McGee to skopie, osobiście wyrwę mu serce... ta gra to legenda... YEAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:09, Zaitsev napisał:

Zagrałbym najpierw w jedynkę - może gog się szarpnie na nią?

A myślisz, że EA pozwoli na wydanie swojej gry bez zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego cieszyć... Pewnie kolejna gra dla casuali. Zepsują markę i nie będzie już mowy o świetnej Alicji... Teraz tylko czekać, a projekt zmieni się w serię.
Nie przypominam sobie, aby remake "kultowej" (i zapomnianej przez wydawców) gry sprzed kilku/-nastu lat przewyższał oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

American McGee... Tego się nie odmienia. Żadnego Americana ani nic takiego. Duude.. please bez takich odmian... to tak jak mówić "Spiderowi-Manowi" Albo "Kapitanowi Amerykanowi" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Renoir

Beyond Good & Evil to coś więcej niż tylko platformówka - chyba przespałeś większą część gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie boje o te gre, bo american McGee Grimm to byla jedna wielka porazka...
pozyjem zobaczym

ale BG&E2 bym zagral, oj zagralbym... i w cancelowany American McGee''s Oz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 13:31, Vojtas napisał:

Beyond Good & Evil to coś więcej niż tylko platformówka

Niewątpliwie niezależnie od gatunku do jakiego grę wrzucimy ma ona "coś więcej". Ale do dziś mnie skrzywia jak sobie przypomnę wyjący o drugiej w nocy napęd bo zabezpieczenia musiały co kilkanaście minut sprawdzać czy nie kradnę. A właśnie - zabezpieczenia - czyli w nową Alicję też nie zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:01, hallas napisał:

Niewątpliwie niezależnie od gatunku do jakiego grę wrzucimy ma ona "coś więcej". Ale
do dziś mnie skrzywia jak sobie przypomnę wyjący o drugiej w nocy napęd bo zabezpieczenia
musiały co kilkanaście minut sprawdzać czy nie kradnę.


Grałem w wersję dołączoną do "Playa", więc tam nie było żadnych zabezpieczeń - płyty nie musiałem w ogóle w napędzie trzymać. Aliszia takiego szczęścia nie będzie miała niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować