Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

W jakiej przeglądarce najlepiej chodzi ta gierka? Czy to nie ma różnicy?
Pogram z chęcią, bo na singlu mi się spodobał Quake, ale dość dawno w to grałem, więc najpierw włącze tryb treningu jak piszecie że można,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem, że było całkiem przyjemnie. Jedyny minus jaki zauważyłem to częste kolejki. Czasem trzeba poczekać sporo czasu zanim usiądzie się do gry. Mimo wszystko godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niesamowita ^^ Tempo rozrywki poprostu boskie :D a zabawa przednia ; ) a kolejki już praktycznie znikaja (przynajmniej ja tak mam ) jak coś to mam nick Fallow ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy staty z meczy zagranych podczas grania też zliczy bo byłoby smutno dzisiejszych osiągnięć nie zarejestrować. A gra się świetnie jak na gierkę w przeglądarce i to betę. A i mój nick to jak trudno nie zgadnąć to Hacket :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przekonuje mnie ten Quake Live jako że grałem i gram nadal w quake 3 wydaje mi sie smieszne że railgun zadaje 80 obrazeń , wychodzi na to że obecnie w Quake Live Shotgun jest silniejszy od railguna brak promode czy cpma też raczej nie przyczyni sie do sukcesu tej gry i w moim odczuciu id software robi wszystko aby poczatkujacym graczom ułatwić rozgrywke dla mnie Quake Live i Quake 3 to dwie osobne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać, że to dopiero beta. Dla mnie bomba, chociaż przyznaję się bez bicia, że w Quake''a III nie grałem prawie w ogóle. Kiedyś tylko u kumpla widziałem. Tak to tylko w "dwójkę". Ale tłucze się nieziemsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 10:39, mcnitrox napisał:

Warto pamiętać, że to dopiero beta. Dla mnie bomba, chociaż przyznaję się bez bicia,
że w Quake''a III nie grałem prawie w ogóle. Kiedyś tylko u kumpla widziałem. Tak to
tylko w "dwójkę". Ale tłucze się nieziemsko :D

Myślę że już niczego nie dodadzą. Czsem rozgrywka się zacina i takimi błędami zię zajmują. Tak podejrzewam. Dodano dwie nowe bronie, jedna już była w quaku na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą prawie 5 letni staż w Quake''a2. Zobaczę teraz co to jest ten Quake Live, może mi się podoba, aczkolwiek nie przepadałem za Q3...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak, są nowe mapy, dwa nowe modele postaci, dwie nowe pukawki (dają dobre rozwiązania taktyczne) wyrzutnia min zbliżeniowych i super nailgun z q1. Teraz minusy: boty głupieją na nowych mapach (ale to beta więc może coś się zmieni) i chyba największy... railgun nie jest instakill... nawet zdarzało mi się 3 razy ładować w przeciwnika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:48, Arachnos napisał:

dwie nowe pukawki (dają dobre rozwiązania taktyczne) wyrzutnia min zbliżeniowych i super nailgun z q1


Wcale nie takie nowe. Chaingun, Nailgun i Proximity Launcher pojawiły się w dodatku Team Arena... modele też chyba stamtąd pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś zagrywałem się w QIII całymi dniami. Dlatego więc i teraz spróbuję się wciągnąć. Szykuje się ekstra zabawa! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować