Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

Można trafić na servy bez osób z wysokim pingiem. Ja miałem chyba farta, bo było 30 osób w kolejce ^^
I si, that ist eine good old Quake 3 ;) Szkoda, że dostępny dla każdego.. Mam nadzieję, że starzy pr0 się do niego przekonają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:16, Pitkin napisał:

Można trafić na servy bez osób z wysokim pingiem. Ja miałem chyba farta, bo było 30 osób
w kolejce ^^
I si, that ist eine good old Quake 3 ;) Szkoda, że dostępny dla każdego.. Mam nadzieję,
że starzy pr0 się do niego przekonają:(


hehe może lepiej nie bo se wtedy nie pofraguje ;p

Btw. Jakie macie nicki w QL, dodajcie mnie do friendsów to zagramy kiedyś razem ;] Mój nick to Mixon, imie Michael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to naturalnie RaXX, wysłałem ci inv. Co do pingu, to u mnie nie ma problemów, prawie zawsze w okolicach 30-100. Na jednym servie miałem 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ten nowy Q ^_^ naprawdę kolejki już nie tak wielkie dzięki bogom heh w pierwszy dzien grania bylem 30000 :D

a ja gram jako Xantulus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:11, Baluk25 napisał:

Chyba wolę sobie odpalić starego, dobrego Quake III Arene i cisnąć na singlu :).


Masz przecież tryb treningu z wyborem stopnie trudności. Jest to to samo co singiel. Ewentualnie prawie to samo;)

PS. co to są te pingi? Mam ciągle ich najwięcej i non stop mam problemy z "płynnym" połaczeniem:/ Nie dość, że nie jestem w tym dobry, to co rusz mój ludzik stoi w miejscu, bo ja mam "interrupt connection", czy cos takiego, grrr.


PS2. nick BubuTalib ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ping to, mówiąc krótko, coś co powinno mieć jak najmniejszą wartość. Wysoki ping powoduje lagi. Nie ściągaj niczego w czasie gry, to powinno pomóc. Oczywiście prędkość łącza również ma znaczenie.

J.a.k

Dnia 01.03.2009 o 20:32, Dux napisał:

Zaraz zaraz... Niech mi ktoś wytłumaczy czym się różni instalowanie plugina od instalowania pełnej wersji i po
co to komu ?


Właściwie niczym, poza tym, iż gra jest obsługiwana przez przeglądarkę. Po co to komu? Taka mała rewolucja w sposobie dystrybucji. No bo przecież to jest "Quake obsługiwany przez przeglądarkę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 11:20, luzac napisał:

Ping to, mówiąc krótko, coś co powinno mieć jak najmniejszą wartość. Wysoki ping powoduje
lagi. Nie ściągaj niczego w czasie gry, to powinno pomóc. Oczywiście prędkość łącza również
ma znaczenie.


No to teraz juz wiem. Dzięki:)
Ale wychodzi na to, że moje 1MB, to trochę kiepskie łącze,, bo i przy otwartej wyłącznie jednej karcie na FF (zazwyczaj korzystam z opery:), lubi sobie ów ping sporo "poszaleć". Ale czasami bywa też całkiem znośnie.

Jakby jeszcze nie była to gra tylko na Windowsa (a ma nie być:), to sprawdziłbym i pod tym kątem (choć wolałbym, by to było i pod FreeBSD, ale z tego co piszą twórcy, to nie planują takiego kroku). Póki co nie da rady. Próbowałem z windowsowego FF przez wine, ale sie wywalał, po dojściu do końca kolejki:/
Trudno. Byle wreszcie te statystyki przywrócili. Skoro juz byłu, to jakoś głupio teraz bez nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje łącze nie jest złe. Popróbuj z różnymi serwerami, bo ping nie zawsze jest dokładną wykładnią lagowania. Niektóre serwery naprawdę mulą same z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od kilku miesięcy od czasów otwarcia zamkniętej bety. Szkoda tylko ze jak otwarto betę trzeba czekać w kolejkach. Wcześniej tak nie było i grało się lepiej bo było mniej hołoty typu gościa który w trybie clan arena z team killem zrobił sobie zabawę w zabijanie swoich -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w zamkniętą bete dzięki uprzejmości pewnego lamusa (wiem, że to czytasz :D) wiec nie skuszę się jeszcze raz. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2960 ;] Nie działa pozornie na wszystkim co nie jest windowsem, ale po zmianie identyfikatora w user agent switcher, przebolałem rejestrację, jak kolejka sie skończy napisze czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuu buuu gra wymaga jakiegoś śmiesznego pluginu i gdzie tu ta gra w pracy na koncie z ograniczeniami buuu!
Dlaczego nie wykorzystali flasha 10? Kiedyś na flashu 10 jeździłem sobie kamerą po mapce z jakiegoś quakelike shootera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować