Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

Widzę, że wojna Q3 vs. UT''99 dalej trwa. :D Muszę przyznać, że w Q3 się grało bardzo
przyjemnie, ale UT''99 rozkładał go na łopatki pod względem swojego rozbudowania, tj.
róznych trybów gry, czy też samych botów, które były po prostu mądrzejsze. ;) Największym
atutem Q3 jest jednak prędkość rozrywki i w tym jest niedościgniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:44, MisticGohan_MODED napisał:

Ale w sumie to można spróbować pograć w tego qwaka :D


Ciężko będzie ;P. Bardzo mi brakuje wielu elementów z UT, które można uznać za pierdółki, ale już nie mogę bez nich w FPS-ach normalnie funkcjonować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Quake 3 nie grałem, ale w pozostałe części tak (razem z ET: QW) i QL strasznie mi się spodobało. Ale do starusieńkiego dziadka UT''99 czy młodego UT3 w wersji z Titan Packiem (Black) to raczej nie podskoczy.
Ale za QL przemawia darmowość i niskie wymagania, no i oczywiście miodności, a tej nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 12:16, line's napisał:

Grałem we wcześniejszą betę, tj. zamkniętą. Gra świetna, ale jednak wolę Quake 3 ;] Niby
to samo, a jednak nie.

Ja też wolę. Jak się chce pograć z kolegami to nikt nie może się dołączyć. W quake live nie można tworzyć serwerów. Mimo to gram w niego bo innego quake nie mam. Niedługo będę miał ET: QW z kolekcji klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:29, garrick napisał:

No to zasysam ;], czeka fajna zabawa coś czuję ;D.


Jeśli grałeś już w Kłeja 3 - to nie czeka Cię nic nowego ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:37, Skywalker560 napisał:

> No to zasysam ;], czeka fajna zabawa coś czuję ;D.

Jeśli grałeś już w Kłeja 3 - to nie czeka Cię nic nowego ;D.


Grałem 2-3 razy w kawiarence ;P, więc raczej mało i jak na razie po tym pierwszym treningu jestem mile zaskoczony ;), aby tak dalej :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 17:55, line's napisał:

>ET: QW z kolekcji klasyki.
Nie polecam, moim zdaniem bardzo zły wydatek. Gra nudna i wolna. Lepiej pograć w starego
ET.


Zależy dla kogo... mi akurat gra się bardzo podoba ;). I ją polecam, a skoro jest w kolekcji klasyki juz (25 zł) to dlaczego nie ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 18:50, garrick napisał:

> >ET: QW z kolekcji klasyki.
> Nie polecam, moim zdaniem bardzo zły wydatek. Gra nudna i wolna. Lepiej pograć w
starego
> ET.

Zależy dla kogo... mi akurat gra się bardzo podoba ;). I ją polecam, a skoro jest w kolekcji
klasyki juz (25 zł) to dlaczego nie ;P?

Grałeś w demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Q3 ;) Gra się świetnie, ale chwilami strasznie gra zarywa, do tego nie wiem gdzie zmienić auto switch weapon :/

Do tego największy mankament - nie można wgrać swojego configu a bez niego jak bez ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:39, palpatine napisał:

Stary dobry Q3 ;) Gra się świetnie, ale chwilami strasznie gra zarywa, do tego nie wiem
gdzie zmienić auto switch weapon :/

W opcjach... i jest na pewno bo ja zmieniałem.

Dnia 15.03.2009 o 20:39, palpatine napisał:

Do tego największy mankament - nie można wgrać swojego configu a bez niego jak bez ręki

Przecież możesz ustawić confing w konsoli a konsola jest, gdzie tutaj problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana broni to jest koszmar. Bardzo brakuje mi systemu priorytetu uzbrojenia znanego z UT. Tam wybieraliśmy, jakie pukawki są dla nas najważniejsze i broń zmieniała się automatycznie w zależności od ustawień. Tutaj natomiast jeśli włączymy auto-switcha, to pukawka zmienia się za każdym razem gdy jakąś podniesiemy. Do tego czas zmiany broni jest dosyć długi i ogółem kilka razy zginąłem przez to właśnie - skończyła mi się amunicja, gdy zostałem zaatakowany, a gra zgłupiała i nie wiedziała, jaką broń wybrać.

Do tego same pukawki trochę ssą :P. Shotgun jest krieg, zwłaszcza z quad damage, ale w życiu nie sądziłem, że rakiety w Q3 są tak wolne, że w zasadzie można je spokojnie wyprzedzić. Rail ma kiepski czas przeładowania, w instagibie w UT można było przez ten czas oddać przynajmniej dwa strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

QLive spodobał mi sie mimo iż nie grałem wiele w Q3 :) Gram za to namiętnie w Quake 4 1.4.2/Qmax i mówie wam NIE MA szybszej gry :) oczywiście qlive jest bardzo dobry na relaks wieczorkiem a w q4 po prostu trzeba naparzać do czego zachęcam. Oczywiście nie ujmuję nic UT która ma jak dla mnie tyle nad quake że można przeżyć niezłą frajdę w pojazdach :) Jednak jeśli ktoś lubi prędkość Quake a szczególnie 4 path 1.4.2 miażdży ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować