Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Maniacy pilnie poszukiwani!

293 postów w tym temacie

Tak w ogóle to powinny być na stronie gram.pl, tak jak kiedyś na cdprojekt.info, linki do wszystkich oficjalnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:43, Vel Grozny napisał:

Hmm... Nie wiem czemu, ale zauważyłem że na stronce bg2 poza stroną główną są problemy z kodowaniem
i bardzo ciężko się to czyta. 3 zamiast ł, ? zamiast ż itd. Jest to właśnie o tyle ciekawe,
że na str. głównej jest wszystko OK.


To jest nie tylko ciekawe, ale i dziwne. :) Nie bardzo znam tego przyczynę. Z kodowaniem jest niby wszystko OK, z czcionkami także... Myślę jednak, że ten problem w nadchodzącym tygodniu zostanie rozwiązany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 15:50, lampak napisał:

Tak w ogóle to powinny być na stronie gram.pl, tak jak kiedyś na cdprojekt.info, linki do wszystkich
oficjalnych stron.


Podobno jest to planowane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś umie dobrze angielski i chciałby pomuc w tłumaczeniu strony o Tormencie na język angielski to prosze o kontakt sword1@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:41, Alexei Kaumanavardze napisał:

Hmm ja mógłbym spróbowac sił w setllersach ale z czym konkretnie to się wiąże i czy na przykład
ja musze zmieniać wygląd strony czy po prostu tam jest panel administracyjny:)


Ha chyba żarujesz Settlersy są moje :) weź spróbuj szczęścia w speelforce itd ;) po drugie trzeba dobrze Sprechen Sie Deutsch ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 10:39, kamilimaciek1 napisał:

> Hmm ja mógłbym spróbowac sił w setllersach ale z czym konkretnie to się wiąże i czy na
przykład
> ja musze zmieniać wygląd strony czy po prostu tam jest panel administracyjny:)

Ha chyba żarujesz Settlersy są moje :) weź spróbuj szczęścia w speelforce itd ;) po drugie
trzeba dobrze Sprechen Sie Deutsch ? :)


Ja naturlich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:28, graczomaniak napisał:

JA bym chciał Swata :)

ja tez sie do SWAT''a zglosilem przeszedlem gre na prawie na wszystkich poziomach (pozostalo tylko pare misji na latwym), no cuz puki co czekam na odpowiedz od CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie GZ. W sprawie Diablo II polecam pcyztanie tego: http://www.diablocentrum.pl/viewtopic.php?t=9860

Karczma Diablo II rozwiajała się w najlepsze, po wielu miesiącach "zamrożenia" została reaktywowana m.in. przez Zgredlinga i Strikera, czyli cholernie znanych na Scenie D2 ludzi - wróciła do łask polskiej społeczności graczy. Potem za własne pieniądze, własnymi siłami, zostało stworzone forum DiabloCentrum.pl które okazało się megahitem i kolosem łaczącym praktycznie całą Scenę.

I nagle CD-Projekt odciął wszystkim redaktorom możliwosć prowadzenia witryny. Do tej pory nie znany jest powód, mimo. Późniejsze rozmowy z CDP nie przyniosły żadnych efektów. Po kilku miesiącah stronę przejmuje osoba zupełnie nieznana na Scenie. Nie mówie, że nie może, bo to jakieś hermetyczne środowisko - ale ogólnie CDP miał doświadczoną redakcje, która rozwinęła stronę jak nigdy, i zwyczajnie ją olał.

Do tego dowiadujemy sie, że CDP chce zrobić forum D2 dla "Karczmy" (do tej pory KD2 była współzałożycielem forum DiabloCentrum.pl). Oczywiście, żeby "łączyć społeczność graczy". Jeśli dla Was "łączyć" znaczy tyle co "rozbijać" to gratuluje. Ale jako człeczek doświadczony i znający to środowisko mogę Was zapewnić, że stworzycie forum, na którym będzie po pare postów dziennie, i nie będzie skupiać społecznosci graczy uczestniczących w turniejach i rozwijających Scenę, tylko społeczność ludzi, którzy mają problem z grą i szukają doraźnej pomocy. Ale pewnie nie usłuchacie i po raz kolejny "strzelicie sobie samobója", jak to powiedział Ajan.

Gratuluje podjęcia wyzwania łączenia polskiej społeczności graczy. Tylko troche mniej olewania tej społeczności, plz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, w drugiej linijce napisałem "Strikera" zamiast "Ajantisa", ale to prawie to samo ;p A edycji postów brak ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 07:14, Obee- napisał:

Karczma Diablo II rozwiajała się w najlepsze
, po wielu miesiącach "zamrożenia" została reaktywowana


właśnie widzę jak się rozwijała, ostatni wasz news jest z 13 lipca 2005. to nazywasz rozwijaniem strony?

Dnia 14.02.2006 o 07:14, Obee- napisał:

m.in. przez Zgredlinga i Strikera, czyli cholernie znanych na Scenie D2 ludzi - wróciła do
łask polskiej społeczności graczy. Potem za własne pieniądze, własnymi siłami, zostało stworzone
forum DiabloCentrum.pl które okazało się megahitem i kolosem łaczącym praktycznie całą Scenę.


oczywiście stworzone bez wiedzy cdp, prawda? nie ściemniaj ludziom myśląc że nie sprawdzą tego co mówisz. forum zalożyliście sobie sami.

Dnia 14.02.2006 o 07:14, Obee- napisał:

Późniejsze rozmowy z CDP nie przyniosły żadnych efektów. Po kilku miesiącah
stronę przejmuje osoba zupełnie nieznana na Scenie. Nie mówie, że nie może, bo to jakieś hermetyczne
środowisko - ale ogólnie CDP miał doświadczoną redakcje, która rozwinęła stronę jak nigdy,
i zwyczajnie ją olał.

jeszcze raz, co ty bredzisz?!? strona nie była aktualizowana od ponad pół roku! właśnie widać jak ta wasza doświadczona redakcja działała, skoro jeden nowy gość przejął od was stronę w pół dnia. gdybyście faktycznie robili zawalistą robotę przy tej stronie nigdy by was nikt nie wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować