Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - data premiery, termin bety, wymagania

74 postów w tym temacie

Diablo może i wyjdzie pod koniec roku, ale wątpię, żeby to był ten rok, tak samo nie przyszły. Najpierw będą się starać wydać SII, a trzy części nie będą wychodzić z opóźnieniem tygodniowym, tylko podejrzewam pół rocznym, inaczej podział nie miałby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, czemu od razu fake. Diablo jest brzydkie jak na dzisiejsze standardy, na dodatek z reguły RPG''i mają mniejsza wymagania niż np. FPS lub TPP. Mam nadzieje że ktoś kto ma na pokładzie 8600GT z E2200 Diablo będzie mu śmigać na najwyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee... w takie wymagania nie wierzę :) wg mnie to chyba zbyt niskie, biorąc pod uwagę, jak dopieszczone przez zamieć będzie diablo...
chociaż... kto wie... gdy gra się w diablo grafika nie razi w oczy, więc jeżeli część 3 będzie równie wspaniała jak 2... to dla mnie odjazdowa grafika spokojnie może zostać pominięta :) tym lepiej dla mojego rzęcha sprzed 7lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale bym się nie zdziwił jakby to były minimalne wymagania. Przecież Blizzard już kiedyś ogłosił, że chcą, aby ich produkty trafiły do jak największej liczby fanów, dlatego chcą, aby ich produkty "nie zabijały" trochę starszych komputerów, przez co ich gry nie będą posiadały takiej grafiki jaką mają obecnie (w chwili premiery gry Blizza) gry konkurencji, a także programiści będą dokładać wszelkich starań do jak najlepszego zoptymalizowania produktu.
Wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądały SC, Diablo 2 i WoW w dniu ich premiery. Gry nie były (nie są) zbyt ładne, ale mają kosmiczną grywalność. Tak samo ma być z D3 i SC2 (według mnie te gry są bardzo ładne, nie mają jakichś efektów c**j wie skąd, ale są ładne)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 grudnia tego roku? Mało prawdopodobne, aby gra wyszła tak szybko. Bardziej realny już wydaje się rok 2010, a nawet 2011. Plotki wzięte z niczego. Starcraft 2 był wcześniej ogłoszony i to on wyjdzie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha... wymagania to jak pod Diablo II, a nie III =D)
Ktoś, kto to wymyślał miał na pewno bujną wyobraźnię.
Na premierę też moim zdaniem nie ma szansy w tym roku. Obstawiam połowę 2010.
A open bety nie będzie ;0)

Oczywiście powyższe to tylko moje własne spekulacje na temat D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jest znany z tego, że jego gry są dobrze zoptymalizowane i działają na najstarszym sprzęcie...Ale tak jak to napisał Jan Czarny, on woli zginąć niż ujawnić cokolwiek. Zaciekawiło mnie jedno, w empiku widnieje data 11.2009 (DiabloIII) i 10.2009 (Starcraft2) , ale empik jak empik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te wymagania są prawdziwe, to Blizzard ma nadzieję dotrzeć do jak największej grupy ludzi. Oby zalecane również były takie rozsądne, o ile naturalnie to nie żart. Data premiery może być prawdopodobna, choć jeżeli Blizzard faktycznie uznaje politykę jednej gry na rok na tym polu stawiałbym Starcrafta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W blizzie raczej nie pracuje 15 osób by musieli wydawac gry pojedyńczo. Data możliwa zwłaszcza że pierwsze ogłoszenia byłu udokumentowane całkiem grywalnym filmikiem. A wymagania, cuż zobaczy się jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rly?
A mój tato wczoraj po pracy mi powiedział, że Fallout 4 jest robiony przez Rockstar i będzie miał grafikę lepszą od Crysisa, w dodatku wyjdzie na wszystkie platformy oprócz Wii, bo PiArowcy R mówili mojemu tacie, że ta konsola ssie.
I wiecie co? Ja mu wierzę, w końcu mnie spłodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jest znany z tego, że informacje nie wyciekają od nich praktycznie nigdy, a jeśli już chcą coś ogłosić, to robią to osobiście. Nie muszę chyba mówić, że w takim razie uważam tę informację za nieprawdziwą, prawda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować