Zaloguj się, aby obserwować  
A-cis

Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Temat Ogólny [M]

694 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 21:54, Malcollm napisał:

Oglądacie jak sterydy cisną do przodu Norweżkę...??:)

niezłą ma kondycję, jak na astmatyczkę :D

Justyna medal już ma niemal pewny i walczy o złoto (kto nie ogląda niech wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu jestem pełen podziwu dla tej zchorowanej ciężko zresztą osóbki taki z niej totalny automat ;) chorzy ludzie też potrafią, co tam że biorą w dupę "nie" dozwolone środki w końcu biedne to i zchorowane...... nic tylko litować ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za finisz... no nareszcie sprawiedliwości stało się zadość!

gratulacje również dla Kornelii Marek, która zajęła 11 miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Emocje spore, jednak nie takie, jak przeżywałem przy srebrze Sikory w Turynie - wolę jednak biathlon :P.

Jeszcze raz brawo dla Justyny! Piękny finisz, niesamowita zażartość, jak to powiedział komentator (niestety oglądałem TVP, choć nie było tak źle :P) "tutaj wyszedł jej cały charakter", to prawda. Niesamowicie pobiegła, 30 kilometrów to naprawdę zabójczy dystans. Dobrze tak Bjoergen, bo już na nerwy działała :)

Ogromne brawa również dla innych Polek! Wszystkie pobiegły kapitalnie - Marek 11, Jaśkowiec 25, Maciuszek 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansę na medal mają również panczenistki! W biegu półfinałowym z Japonią przegrały tylko o 19 setnych sekundy! W rywalizacji o trzecie miejsce zmierzą się z Amerykankami. Gdyby udało się wygrać, w co wierze, to byłoby to coś niesamowitego.

Ktoś wie o której ten finał B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owacja na stojąco. Brawo!
Szkoda, że Małyszowi nie udało się zdobyć złotego medalu - on naprawdę, jak nikt, na niego zasłużył. Osiągnął wszystko poza tytułem mistrza olimpijskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 22:32, Budep napisał:

Ktoś wie o której ten finał B?

O 23:12 kibicujemy Polkom w walce o brąz z Amerykankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:30, Longer napisał:

Złoto dla Justyny Kowalczyk! Więcej nie trzeba pisać ;)


Tak to co zrobiła i w jakim stylu to było piękne <łezka się w oczach kręci> ;)
Brawa dla Justyny Kowalczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny występ pani Justyny i nareszcie złoto! Wielkie brawa i szacunek! Czekam na doniesienia z lodowiska, gdyby był ten brąz to byłoby to piękne zwięczenie dzisiejszego pełnego emocji dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRĄZ! JEST BRĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄZ! :D HAHA! Co za emocje w wyścigu o 3 miejsce! Panczenistki z brązem! Wygrały z Amerykankami! A miały stratę już 70 setnych, ODROBIŁY! Jest kolejny medal! Co za emocje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy dzień na igrzyskach olimpijskich dla mnie!!! Pięknie, pięknie, pięknieee! Brawo ten medal dla panczenistek to i tak jak złoto. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:45, Isildur napisał:

> Złoto dla Justyny Kowalczyk! Więcej nie trzeba pisać ;)

Tak to co zrobiła i w jakim stylu to było piękne <łezka się w oczach kręci> ;)
Brawa dla Justyny Kowalczyk ;)


Tak. Wielkie brawa. A teraz wielkie brawa dla panczenistek. Brąz! Ehh piękna ta noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Czekałem na takie pozytywne zaskoczenie na tych igrzyskach i wreszcie się doczekałem! Brawa dla Polskich olimpijczyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla Justyny Kowalczyk. Pięknie 3 medale, z 3 różnych kruszców fajna sprawa, do tego Adaś dwa srebełka dołożył. Ładnie, w klasyfikacji wyszliśmy lepiej ponąć od Finlandii?! ładnie naprawdę super sprawa. Nom i te panczenistki świetnie. Gratulacje dla naszych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze jest to że nigdy nie byliśmy mocni w zimowych dyscyplinach i do olimpiady w Vancouver zdobyliśmy 8 medali a na tej olimpiadzie mamy 6 medali czyli 90% medali zdobyliśmy na tej olimpiadzie. Piękne igrzyska i widać że jednak te zimowe dyscypliny idą do orzodu. Jestem dumny że jestem POLAKIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:36, Ziggy napisał:

Najpiękniejsze jest to że nigdy nie byliśmy mocni w zimowych dyscyplinach i do olimpiady
w Vancouver zdobyliśmy 8 medali a na tej olimpiadzie mamy 6 medali czyli 90% medali zdobyliśmy
na tej olimpiadzie. Piękne igrzyska i widać że jednak te zimowe dyscypliny idą do orzodu.
Jestem dumny że jestem POLAKIEM!!!


Takie teksty mnie rozwalają. Za pewne za niedługo powiesz, że "chciałbym być nawet Szwabem", albo "Polska to gówno" - ale jak się w danej materii - zwłaszcza sportowej - powodzi, to duma rozpiera wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować