Zaloguj się, aby obserwować  
A-cis

Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Temat Ogólny [M]

694 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2014 o 17:15, Wszystkozajete napisał:

Zadziwiające jest jak tak niewielki naród mógł zdominować jedną konkurencję, ale
podobno w Holandii mają bzika na punkcie łyżew ;]

Gdyby w Polsce było tyle kanałów (czyli zimą naturalnych torów łyżwiarskich), to prawdopodobnie też bylibyśmy potęgą w tym sporcie.
A tak, to gdzie tu zimą pojeździć na łyżwach? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne złoto. Brawo Justyna!!!! :-))))
A Bjoergen nawet bez medalu. Johaug cieszy się z trzeciego miejsca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: poziom komentarzu na TVP to dno i metr mułu. Naprawdę poczułem się zniesmaczony tą masturbacją uprawianą podczas biegu Kowalczyk.

Swoją drogą, fajnie że wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2014 o 11:58, Dared00 napisał:

Swoją drogą, fajnie że wygrała.


Czekamy na komentarz szanownego imć Tajnera :)
Swoją drogą poziom komentatorskiego nerdgazmu można im lekko wybaczyć, w końcu to nasze 4te złoto w historii olimpiady [Fortuna, Kowalczyk, Stoch, Kowalczyk]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacze Justyna, płaczą komentatorzy i ja również... Złamana stopa i złoto... Brawo Justyna! Cały czas wierzyłem w złoto mimo tych wszystkich informacji, ale w stylu jakim to zrobiła z takim czasem... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu brak słów. Jestem cholernie zaskoczony, myślałem że przez kontuzję będzie poza podium. A w takim wypadku zasłużyła na to złoto bardziej niż ktokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Justyna, wygrana ze sporą przewagą i dzięki temu mamy drugie złoto, co jak się okazało jest naszym najlepszym wynikiem w historii. Bjoergen zadziwiająco słabo, dziwne bo po pierwszej konkurencji gdzie wygrała, wydawała się być mocarna. Spora szansa, że Kamil dorzuci jeszcze 3 złoto i będzie dobrze, choć pod względem ilości medali już wyniku z Igrzysk z Vancouver nie pobijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co Zrobiła było, co ja mówię jest piękne, przebiec 10 kilometrów ze łamaną stopa i w dodatku wygrać to jest wyczyn - Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tą wygraną Bjoergen to nie tak do końca, bo o ile bieg tam zdominowała to sam medal może stracić za aferę z reklamami. Poczekamy zobaczymy.

Teraz zostaje tylko odczekać czy się nic zaraz nie pozmienia, bo w tym sporcie różnie bywa. Jak jest się o co czepić to się zaraz znajdzie taki co "uprzejmie doniesie", że np kijek o pół milimetra za gruby/cienki/długi/krótki.
Pytanie też o badania dopingowe - Kowalczyk jest na silnych lekach zapewne, jak któreś się pogryzą z testami olimpijskimi to tez może być dupa zbita. Dlatego ze złotem Stocha czekałem do samego końca czy wszystko jest w 100% ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale ciekawe, co to znaczy przeciwbólowa blokada, na której biegła Kowalczyk. Na razie dmucham na zimne, ale może faktycznie nic nie będzie złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!! Sam byłem wsród tych którzy troszke wątpili w medal dzisiaj. Ale miło sie znowu zaskoczyłem. Było nawet lekkie wzruszenie na mecie jak Justyna płakała. To Terminator nie kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ze wszystkich sportowych osiągnięć Polski cieszę się zawsze, to najczęściej zatrzymuje to dla siebie i najbliższych. Teraz jednak też chciałem się przyłączyć do ogólnych gratulacji dla Justyny - gratuluję jej wspaniałego hartu ducha, mocy, wytrzymałości i determinacji. Gratuluję i dziękuję za naprawdę piękne rozpoczęcie dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 12:39, Heartbreaker napisał:

Wszystko fajnie, ale ciekawe, co to znaczy przeciwbólowa blokada, na której biegła Kowalczyk.
Na razie dmucham na zimne, ale może faktycznie nic nie będzie złego :)


Petra Majdic też startowała na blokadzie po upadku, gdy miała złamane żebro i zdobyła brązowy medal:) To nie spowodowało że miała nagle więcej sił, tylko to że stopa jej nie bolała lekko mówiąc:)
Jakby blokady były zakazane to nie pozwolili by ich stosować.

Brawo Justyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia tego co jest zakazane - tu się rozchodzi o to, czy jakieś elementy składowe tej blokady [substancje czynne środków przeciwbólowych zastosowanych do wytłumienia bólu] nie wyjdą w teście dopingowym.
Wiele farmaceutyków potrafi przekłamać wyniki badan.
Aczkolwiek mam wiarę, ze sztab medyczny który się tym zajmował nie trzyma głowy w tyłku, tylko jest złożony z ludzi rozumnych którzy wiedza co i w jakiej ilości podać, żeby nie było jakiś niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 13:21, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek mam wiarę, ze sztab medyczny który się tym zajmował nie trzyma głowy w tyłku,
tylko jest złożony z ludzi rozumnych którzy wiedza co i w jakiej ilości podać, żeby nie
było jakiś niespodzianek :)


Myślę że stosują tylko to co jest dozwolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 11:58, Dared00 napisał:

Krótko: poziom komentarzu na TVP to dno i metr mułu. Naprawdę poczułem się zniesmaczony
tą masturbacją uprawianą podczas biegu Kowalczyk.


Niech zgadnę komentowali Marek Jóźwik i ,,Benia" ? Samego biegu nie widziałem ale to pewnie ten sam poziom ekstazy co cztery lata temu w Kanadzie:) Muszę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować