Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 19:11, L33T napisał:

Diano jesteśmy ale nóż się w kieszeni otwiera jak dodają coś czego nie sprawdzili.


Mi to już dawno się otwarł a mówią o mnie opanowana kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 14:22, Dna90 napisał:

> Diano jesteśmy ale nóż się w kieszeni otwiera jak dodają coś czego nie sprawdzili.


Mi to już dawno się otwarł a mówią a mnie opanowana kobieta :D



Łyknij sobie Nervosolu... Widać w twoim poście brak opanowania, ale pisowni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 10:58, rob006 napisał:

> Zatem stare posty będę pod starym nickem.

Laid mówił że nicki przy starych postach zostaną pozmieniane


No tak tylko czy jest to wszystko pewne na 100%, bo swoją decyzje o zmianie nicka uzależniam właśnie od sposobu rozwiązania tego problemu. Jeśli zostanie on w przyszłości (niedalekiej :P) zmieniony to chętnie zastanowiłby się nad inny nickiem, ale jeśli ma wszystko być tak jak w tej chwili to podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2009 o 14:25, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Mi to już dawno się otwarł a mówią a mnie opanowana kobieta :D


Łyknij sobie Nervosolu... Widać w twoim poście brak opanowania, ale pisowni... ;)


Zobacz edit posta ^^ (szkolna klawiatura nie grzeszy sprawnością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czemu na glownej mam zmieniony nick, a tu na forum nie ??? Przypomne ze zmienilem tylko pisownie czyli mialem wczesniej pawelck91 a teraz wklepalem Pawelck91 ( z duzej litery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianami wylogowywało mnie raz na kilka dni, teraz wylogowuje kilka razy na dzień, a jak siedzę aktywnie na forum potrafi i co 20 minut (na FF), gg.
Takie moje małe qq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:51, pawelck91 napisał:

Nie wiecie czemu na glownej mam zmieniony nick, a tu na forum nie ??? Przypomne ze zmienilem
tylko pisownie czyli mialem wczesniej pawelck91 a teraz wklepalem Pawelck91 ( z duzej
litery).


Wykasuj historię stron ( ciasteczka itp ) mi pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:16, The_Deker_10 napisał:

> Nie wiecie czemu na glownej mam zmieniony nick, a tu na forum nie ??? Przypomne
ze zmienilem
> tylko pisownie czyli mialem wczesniej pawelck91 a teraz wklepalem Pawelck91 ( z
duzej
> litery).

Wykasuj historię stron ( ciasteczka itp ) mi pomogło ;)


Nadal to samo ... Masz jeszcze jakies pomysly, bo osoby ktore winny znac sie tu na rzeczy ni racza mi odpowiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wcale nigdzie nie wylogowywuje. Czasem się zdaży, ale to było zawsze. Na początku cały czas przekierowywało mnie do tych opcji zmiany nicku. Widziałem to chyba z 10 razy. Nicku nie zmieniłem, chciałem
na :D ominik ale nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z logowaniem się na gramie, za każdym razem muszę logowac się od nowa, mało tego na jednym kompie nie mogę się w ogóle zalogowac bo cały czas próbuje mnie gdzieś przekierować. Wszystko zaczęło się od czasu kiedy daliście możliwość zmiany ksywek, ja zmieniać nie chce, mam tylko spore, uciążliwe problemy z logowaniem się na gramie. Mam nadzieje ze nie długo wszystko wróci do normy, ale już tak czekam i poprawy nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak na razie mam tylko dużą literę "T" (w końcu!!! ^^) tylko na stronie głównej. Teraz chyba będzie jeszcze trzeba trochę poczekać aż cały gram zaliczy update... Czyszczenie historii i ciasteczek oraz ponowne logowanie nic nie daje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W koncu nie wytrzymam i zrobie filmik o tym jak smiesznie sie psuje strona gram.pl i wrzuce na YT
Paranoja, to nie jest forum phpBB by przemo czy inne fora.pl tylko duza dosc czesto odwiedzana strona z wlasnym sklepem, cos takiegop nie powinno miec miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować