Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Smalec Kiełbasa Boczek Tłusto tu - Temat ogólny o jedzeniu

30 postów w tym temacie

Piszcie o jedzeniu ogólnie i co chcecie żarty opowieści o obżartuchach zdjęcia grubasów mile widziane.

NIECH SMALEC BĘDZIE Z TOBĄ ;-) O WIELKI BOGU ŚLEDZIOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post na tamtym wątku jest starszy od mojej siostry poza tym tam pisali o ulubionym jedzeniu a tu głównie chciałbym pisać żarty o nim i zamieszczać zdjęcia grubasów to wnosi powiew świeżości w temacie a to nie stoi na przeszkodzie żeby kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 18:46, nurbi napisał:

Ostatni post na tamtym wątku jest starszy od mojej siostry poza tym tam pisali o ulubionym
jedzeniu a tu głównie chciałbym pisać żarty o nim i zamieszczać zdjęcia grubasów to wnosi
powiew świeżości w temacie a to nie stoi na przeszkodzie żeby kontynuować.


To wnosi chamstwo. Nie wiem co jest śmiesznego w ludziach którzy troszkę się różnią od innych, chociażby wagą. Dorośnij, ale nie na gram.pl.
[No i nakarmiłem trolla ;/ (boczkiem, smalcem?) -.-')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zerknij na JoeMonster tam jest tych zdjęć setki. Śmiać się można ze wszystkiego a jak się sami spaśli to ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 18:58, nurbi napisał:

To zerknij na JoeMonster tam jest tych zdjęć setki. Śmiać się można ze wszystkiego a
jak się sami spaśli to ich wina.



Niech mnie nikt nie karze, ale teraz przegiął :///


Pośmiejmy się z Ciebie może co? To nie ich wina ;/

Na przykład

-Tak są zbudowani
-Mają inną przemianę materii. Jest wiele przyczyn
I nie ma żadnego powodu do śmiechu. Jedynie Twoja głupota jak już

Sory, ale nie mogłem wytrzymać. Jak to ktoś napisał. Dorośnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 18:58, nurbi napisał:

To zerknij na JoeMonster tam jest tych zdjęć setki. Śmiać się można ze wszystkiego a
jak się sami spaśli to ich wina.

Moim zdaniem temat jak najszybciej do zamknięcia.
Wiesz, nie wszyscy są grubi bo dużo jedli, a poza tym temat o jedzeniu już jest, kolega wyżej już dał link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 18:58, nurbi napisał:

To zerknij na JoeMonster tam jest tych zdjęć setki.

To po ki diaboł ten temat?
>Śmiać się można ze wszystkiego a
*wytyka idiotę palcem i zaczyna tarzać się ze śmiechu po podłodze* -,-

Dnia 29.03.2009 o 18:58, nurbi napisał:

jak się sami spaśli to ich wina.

Jak idiota urodził się idiotą to jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 18:25, nurbi napisał:

Piszcie o jedzeniu ogólnie i co chcecie żarty opowieści o obżartuchach zdjęcia grubasów
mile widziane.

NIECH SMALEC BĘDZIE Z TOBĄ ;-) O WIELKI BOGU ŚLEDZIOWY

niom jeszcze zrób temat , ile warzą wasi rodzice
no rusz głową ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ku**a jak mnie to wpienia!!!... zawsze pierwsza osoba w temacie poda link do innego tematu... nawet nie zauważy że to są dwa różne tematy... to są chyba jakieś wyścigi dla debili w stylu "Kto pierwszy da linka" ... ale dobra, koniec z wylewaniem kwasu... Jednak żeby wyśmiewać się z innych... spójrz w lustro, będziesz się śmiał do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 18:58, nurbi napisał:

To zerknij na JoeMonster tam jest tych zdjęć setki. Śmiać się można ze wszystkiego a
jak się sami spaśli to ich wina.

JoeMonster to strona dla idiotów... śmianie się z tego, że ktoś jest gruby to patologia -.-. Postaw się w ich sytuacji i wyobraź sobie, że ktoś się z Ciebie śmieje. Jeszcze jedno otyłość to choroba, a z chorób się nie śmieje...
Temat do kasacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 19:28, FranTheMan napisał:

Nie wiem dlaczego ?eście sie tak na niego rzucili :P Niektóre osoby chyba nie potrafią
śmiąc się same z siebie :V


A ja wiem. Takich nietolerancyjnych jednostek nikt na forum nie chce, a wyśmiewanie ''lepiej zbudowanej'' części użytkowników jest poprostu nie na miejscu. Szczerze? Ja się śmieję z Ciebie, bo nie potrafisz rozróżnić wyśmiewania, od dobrego humoru...

PS. Radzę tu nie pisać nikomu, bo zaraz przyjdzie mod i... Ja i tak pewnie degrada już mam w kieszeni ^.^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, szczerzę gdy ktoś mi mówi że się nie myje, to przytakuje mu i mówię że równierz zjadam koty. Dajże spokój :P Czym jest dla ciebie tolerancja a akceptacja? Proszę , śmiej się ze mnie. Miło mi że i have made your day=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 19:37, FranTheMan napisał:

Wiesz, szczerzę gdy ktoś mi mówi że się nie myje, to przytakuje mu i mówię że równierz
zjadam koty. Dajże spokój :P Czym jest dla ciebie tolerancja a akceptacja? Proszę , śmiej
się ze mnie. Miło mi że i have made your day=P


To co, idziemy na piwko pośmiać się ze zmutowanych dzieci w np. Iraku? Naśmiewanie się z ludzi ''odstających'' od normy jest nie na miejscu, i tyle. Kończę wypowiadać się w tym żałosnym temacie. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie smiejemy sie z grubych, nie smiejemy sie z policiantow, nie smiejemy sie z blondynek, kotow oraz psow, informatykow, studentow, dzieci neo, nauczycieli, bacy, ... no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 20:08, Rumcajs52 napisał:

Zmutowane dzieci w Iraku? Cholercia, dobry materiał na horror by był.

Hehe, film o nazistowskich zombie z Norwegii miałby silną konkurencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 20:07, pan buba napisał:

Nie smiejemy sie z grubych, nie smiejemy sie z policiantow, nie smiejemy sie z blondynek,
kotow oraz psow, informatykow, studentow, dzieci neo, nauczycieli, bacy, ... no ludzie...


No to śmiejmy się z grubych, dyslektyków, z ludzi jąkających się, z niewidomych, z głuchoniemych, z ludzi z porażeniem mózgowym, z ludzi bez kończyn, z ludzi z chorobami nowotworowymi, z ludzi bez rodziców i rodziny ogólnie.
Z ludzkich nieszczęść i problemów się nie śmieje. Ciebie też na starość będą wytykać palcami i będą się śmiać jaki to jesteś stary i schorowany.

Dnia 29.03.2009 o 20:07, pan buba napisał:

Nie smiejemy sie z grubych, nie smiejemy sie z policiantow, nie smiejemy sie z blondynek,

A fakt. Bycie policjantem i blondynką to też choroba. Zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie. otylosc to choroba. W tym momencie piszesz glupoty. Rozumiem ze jakis tam odsetek ludzi jest chory na [mądra lacińska nazwa], ale co z resztą? McDonald''s, KFC i inne tego typu fastfoody... ludzie chodzą tam bo choroba im każe? lekarz zalecił? Są grubi z własnej winy. Ja szanuje ludzi z chorobami, nie ich wina. Ale nie wszyscy tacy są i nie wiem czy powinienem płakać i współczuć jakiemus grubaskowi płaczącym nad tym że mama zrobila mu za mało kanapek z nutella i dżemem.. Ja z żadnej choroby sie nie naśmiewam, sam jedną zostałem poczęstowany.

Ale w przeciewienstwie co do poniektórych widze ta taką granice humoru... no cóz, przynajmniej mam weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować