Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III

39 postów w tym temacie

heh na pierwszej fotce widzimy zenski odpowiednik barbarzyncy

ja osobiscie mam wielka nadzieje ze zmienia ten interfejs na cos bardziej pozadnego i klimatycznego... pewnie ten to tylko taki testowy jest.... grafika coz narazie ciezko powiedziec bardziej mi jak D2 wyglada niz D3 :P coz narazie to tylko pierwsze kroczki sa w twozeniu gry wiec daleka droga przed nimi....

Ale ten pasek "Belt of Pure Virginity" zwieksza obrazneia przeciwko meskim przeciwnikom XD hehe pas cnoty.... ciekawe czy bedzie pas "Belt of pure beast" zwiekszajacy obrazenia przeciwko zenskim odpowiednikom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gra wygląda średnio ale z Tym podobieństwem do WoWa to chyba z głupoty niektórzy piszą albo po prostu by cokolwiek napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menu ekwipunku fajnie zrobione, przypomina poprzednie części i klimacik trzyma. Doczekać się nie mogę. :-)
Hehehe nie tylko toporek ma fajna nazwę, zobaczcie na pas. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dopiero przy dzisiejszych screenach zauważyłem, że wartość przedmiotu jest wyświetlana nie tylko w mieście, ale i poza nim. Kolejny dobry trik. :)
Ogólnie grafika itemków - mniam. :D
W ogóle to hola! - dodali sloty na itemy spodni i naramienników! W D2 tego nie było. ;D
Screen 2 - "The Kick-ass Hand Axe", "Strap-on of Pleasurement" i "Belt of pure Virinity". A myślałem, że "Rzezibrzuch" z D2 to było przegięcie wśród nazw przedmiotów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować