Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 15:08, www.x360.dl.pl napisał:

miałem swojego czasu k700i (ale to dawno temu) po kilku miesiącach wywalił się joyistick.

Wywalil czy zabrudzil co moglo wygladac na uszkodzenie? Bo jak ten drugi przypadek (choc pewnie tego NIGDY sie juz nie dowiesz ;)) to ''naprawa'' tego zajmuje 3 minuty (lacznie z rozebraniem telefonu) i kosztuje zero zlotych (no chyba, ze nie masz specyfiku o nazwie WD-40 lub ''Konktakt'' to wtedy musisz to kupic, ale cena to kilka zlotych, a starcza na bardzo dlugo)
PS. Mam w pudelku w szafie starusienkiego T300 u ktorego joy chodzi jakby byl nowy, a tel. ma dobre 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:02, Piotrek K. napisał:

> miałem swojego czasu k700i (ale to dawno temu) po kilku miesiącach wywalił się joyistick.

Wywalil czy zabrudzil co moglo wygladac na uszkodzenie? Bo jak ten drugi przypadek (choc pewnie
tego NIGDY sie juz nie dowiesz ;)) to ''naprawa'' tego zajmuje 3 minuty (lacznie z rozebraniem
telefonu) i kosztuje zero zlotych (no chyba, ze nie masz specyfiku o nazwie WD-40 lub ''Konktakt''
to wtedy musisz to kupic, ale cena to kilka zlotych, a starcza na bardzo dlugo)
PS. Mam w pudelku w szafie starusienkiego T300 u ktorego joy chodzi jakby byl nowy, a tel.
ma dobre 3 lata...


Wywalił się bo czyściłem go kilka razy. A za tamtym razem nawet czyszczenie nic nie dało. Ale to zależy od modelu każdy ma inne wady
K700i i K300i mają lichy joy zaś np. k500i ma lichy wyświetlacz i jest dużo przypadków że się ludziom wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 11:50, www.x360.dl.pl napisał:

To troszeczkę źle zrobiłeś. Ja myślałem że o wysuszenie to chodziło Ci o rozebranie telefonu
i suszarką z daleka po płycie głównej. Bo tak to mogło coś zostać na niej. A powiedz jaki to
telefon

suszarką też działałem , a telefon to Motorola C 651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:50, tosz napisał:


> To troszeczkę źle zrobiłeś. Ja myślałem że o wysuszenie to chodziło Ci o rozebranie telefonu

> i suszarką z daleka po płycie głównej. Bo tak to mogło coś zostać na niej. A powiedz jaki
to
> telefon
suszarką też działałem , a telefon to Motorola C 651


Musisz zerknąć ile kosztuje naprawa w serwisie a jak jest wyższa niz 100zł to kup sobie nowy C651 za 100zł a tego sprzedaj za 30zł-50zł i napisz. "Telefon uszkodzony byłem w serwisie powiedzieli że to najprawdopodobniej soft wgranie kosztuje 30 zł lecz postanowiłem kupić coś nowszego :)" i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 15:10, www.x360.dl.pl napisał:

Musisz zerknąć ile kosztuje naprawa w serwisie a jak jest wyższa niz 100zł to kup sobie nowy
C651 za 100zł a tego sprzedaj za 30zł-50zł i napisz. "Telefon uszkodzony byłem w serwisie powiedzieli
że to najprawdopodobniej soft wgranie kosztuje 30 zł lecz postanowiłem kupić coś nowszego :)"
i po kłopocie


Typowe podejście, byle kogoś oszukać. Ręce opadają. Jak bym trafił na takiego sprzedającego to bym do niego pojechał i wbił mu kołek w d....e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:53, www.x360.dl.pl napisał:

> Skąd można pobrać pliki konfiguracyjne internetu do SE K700i?? Proszę o pomoc.

Może byś podał do jakiej sieci :D

Era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 17:19, Pingus napisał:

> Musisz zerknąć ile kosztuje naprawa w serwisie a jak jest wyższa niz 100zł to kup sobie
nowy
> C651 za 100zł a tego sprzedaj za 30zł-50zł i napisz. "Telefon uszkodzony byłem w serwisie
powiedzieli
> że to najprawdopodobniej soft wgranie kosztuje 30 zł lecz postanowiłem kupić coś nowszego
:)"
> i po kłopocie

Typowe podejście, byle kogoś oszukać. Ręce opadają. Jak bym trafił na takiego sprzedającego
to bym do niego pojechał i wbił mu kołek w d....e


Osobiście tak nie robie bo telefony zazwyczaj sam naprawiam :D
A co do takiej transakcji to już raz miał z taką osobą odczynienia telefon miał miał kilka miesięcy i niebył rozkręcany według pana od którego go kupiłem a co się okazało, pamiec flash była przylutowywana.
Połowa osób sprzedająca telefony na allegro i pisząca że telefon ma uszkodzony soft to oszuści. Bo dlaczego sprzedają telefon np 50 czy 100zł taniej jak mogą wgrać soft za 20zł i sprzedać drożej.

A co do tego konfiguratora to tu masz

http://boa.era.pl/SMSconfig/getXML_new.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 15:10, www.x360.dl.pl napisał:

Musisz zerknąć ile kosztuje naprawa w serwisie a jak jest wyższa niz 100zł to kup sobie nowy
C651 za 100zł a tego sprzedaj za 30zł-50zł i napisz. "Telefon uszkodzony byłem w serwisie powiedzieli
że to najprawdopodobniej soft wgranie kosztuje 30 zł lecz postanowiłem kupić coś nowszego :)"
i po kłopocie

jaja sobie robisz ? przecież nikogo nie mogę oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:23, melaa napisał:

Mój błąd :) Zły model podałem :) Chodziło mi o opinie na temat SONY ERICSSON K800i :)

To jak , ma ktoś go ?


Miałem takiego w rękach tylko ze szwedzkim menu. Powiem że telefon ogólnie fajny fotki super. Szybko chodzi. Głośnik super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:23, melaa napisał:

Mój błąd :) Zły model podałem :) Chodziło mi o opinie na temat SONY ERICSSON K800i :)

To jak , ma ktoś go ?


Miałem takiego w rękach tylko ze szwedzkim menu. Powiem że telefon ogólnie fajny fotki super. Szybko chodzi. Głośnik super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:23, melaa napisał:

Mój błąd :) Zły model podałem :) Chodziło mi o opinie na temat SONY ERICSSON K800i :)

To jak , ma ktoś go ?


Mój kolega go ma jest bajerandzki, tylko karta pamięci jest okropnie droga heh jak sam telefon :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:23, melaa napisał:

Mój błąd :) Zły model podałem :) Chodziło mi o opinie na temat SONY ERICSSON K800i :)

To jak , ma ktoś go ?


mi sie on nie podoba :)
wole tradycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 21:21, Bartkula napisał:

Czy jest jakaś stronka, na której można wyszukać telefon określając parametry (np. czy ma Irde,
mp3, kartę pamięci itp)???

jest kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 21:30, stiffyone napisał:

wie może ktoś czy jak zgra się na telefon nowe oprogramowanie to gdy jest na gwarancji można
ją automatycznie stracić???

zalezy od warunkow gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się