Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 21:31, Dekerinho6 napisał:

Mam pytanie czy nokie tenajnowsze są wytrzynmałe?

tak są wytrzymałe ja miałem 3310 spadła mi pare razy do wody ale działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:50, belus 10 napisał:

> Mam pytanie czy nokie tenajnowsze są wytrzynmałe?
tak są wytrzymałe ja miałem 3310 spadła mi pare razy do wody ale działa

acha dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się zapytać o opinię użytkowników na temat telefonu Nokia 6300. Niedługo będę wymieniał aparat i nie wiem na jaki/ czy ten model nokii jest dobry? jak długo wytrzymuje bateria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura! Dzisiaj wykonałem jedną z pozycji na liście noworocznych postanowień - kupiłem nową, wymarzoną komórkę, którą okazał sie być Sony Ericsson K800i :) Telefon - cudeńko. Na pewno długo nie zamienię go na żaden inny. W końcu porządny aparat, prosta obsługa i elegancki wygląd. Zdecydowanie polecam wszystkim wahającym się! A jak Wiedźmin: Krwawy Szlak na nim elegancko chodzi :D Wbrew pozorom to naprawdę fajna gra! Ale to już rozmowa do innego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, potrzeba mi Waszej pomocy - przeglądam ofertę Playa na kartę i zastanawiam się, czy to faktycznie jest tak pięknie: tzn. 30 zł za starter; 0,49 zł za minutę rozmowy (nie jest to mało, ale też nie powoduje bólu głowy); 15 gr za SMS (jak wyżej: ujdzie); 30 zł doładowania ze zdrapki oraz zasilanie konta przelewem; brak konieczności kupowania zdrapek lub doładowywania jakąś minimalną kwotą w miesiącu...
Czemu karta? Cóż, nie uśmiecha mi się wiązanie się jakimś abonamentem i, w dodatku, skazywanie się na telefon z oferty sieci. Tym bardziej, że zdecydowałem się już w sumie na konkretny model, który mam zamiar nabyć na początku przyszłego tygodnia, a którego to w lokalnym salonie Playa w ofercie nie ma: Nokię 6085. Mam zamiar poszukać jeszcze w paru sklepach w mieście (Olsztynie) - jak dotąd praktycznie wszędzie jest w cenie 549 zł (w Merlinie - merlin.com.pl - kosztuje 514 zł, zaś jego wysyłka jest darmowa, z 24-miesięczną zewnętrzną gwarancją - i chyba na egzemplarz z Merlina się zdecyduję).

Co sądzicie o takim pomyśle (tzn. karta w Play''u w Nokii 6085)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam abonament za 30 zł w Play i jestem zadowolony. Co miesiąc mam 40 zł na koncie (na karte jest chyba tak samo jak na abonament) koszt rozmów i sms-ów tak jak już wspomniałeś. Do tego zasięg sieci Plus, na czym mi bardzo zależało (wcześniej miałem kartę w Plusie, ale przeszedłem na abonament w Play. Do tego numer mam podobny, zmieniły mi się dwie pierwsze cyfry) Ja jestem zadowolony z tej sieci, bo nie lubię gdy jest pełno pakietów. Tutaj są proste zasady i przystępne ceny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:18, Yanek12 napisał:

Potrzebuje helpa :P. dokładniej. Chce kupić sobie telefon nie wiem jeszcze jaki jak na razie
najlepszy zdaje się ten >>> http://www.allegro.pl/item290128308_samsung_u700_silvernowy_bsim_rabka_n_targ_zakopane.html
..... czy mógłby ktoś doradzić :/.

Cena zbliżona do tego samsunga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w SE K800i stworzyć sobie playlistę? Gdy naciskam przycisk z boku telefonu odpowiedzialny za odtwarzanie muzyki to odtwarzają mi sie tylko dzwonki, a takie odtwarzanie piosenek prosto z folderu z muzyką jest niewygodne i gdy ruszę joystickiem to piosenka mi się wyłącza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w odtwarzacz. Jesli bedziesz mial od razu pole z tytulem kawalka, nacisnij przycisk odpowiadajacy za cofanie do poprzedniego menu (ta strzalka na lewo od joysticka). Powinno sie pojawic okienko z napisami Teraz gra, Wykonawcy, Utwory, Listy odtwarzania. Wejdz w to, wpisz nazwe i wybierz folder(y), w ktorym masz muzyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 16:29, kedzior141 napisał:

mam kabel Usb do telefonu siemens cx65. Jakim programem mogę sobie przesyłac obrazki itp?

Wystarczy że podłączysz telefon do komputera, klikniesz na Mój Komputer i tam będziesz miał pamięć telefonu, gdzie będziesz mógł wszystko wgrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Nokie N95. Naprawdę bardzo polecam jest to świetny telefon, aparat(5mpx), kamera oraz GPS(jeszcze nie sprawdzałem w terenie). Telefon posiada także akcelerometr(Po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji obraca wyświetlacz po obróceniu telefonu na bok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 16:14, Damian14BO napisał:

/..../

O, dzięki. To mój pierwszy Sony Ericsson, nie wiedziałem, że to takie proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się