Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Zakupy w e-shopie Ery są w zasadzie szybkie proste i przyjemne - ale sam kurier niekoniecznie pojawi się za 2 - 3 dni po dokonaniu zamówienia. Ja musiałem czekać prawie 2 tygodnie na telefon, kolega który też zamawiał w ich sklepie - tydzień. A telefony mieli na stanie. Już szybciej miałbym z salonu, ale przebolałem ten fakt, ponieważ dostałem 1000 smsów albo 500 MMSów do wysłania przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma Motorola V235-wiem bieda ale mi telefon jest potrzebny do dzwonienia a nie do innych badziewi.
Kolega z klasy raz przyniósł Nokie N95 - wyjesuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam Siemensa M65,ale już mi się znudził bo mam go dość długo.
Chciałbym abyście mi doradzili co mogę nowego mieć,co Waszym zdaniem jest najlepsze:
1)SE W300i
2)SE W200i
3)Nokia 6230i
albo jakie Wam się podobają telefony,nie za drogie,żeby miały aparat,kamera,IrDA,blootof(czy jakoś tak),odtwarzacz MP3,radio(ale nie koniecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:40, fifomaniak napisał:

Bateria jest srednia, aparat to VGA ma bo to telefon muzyczny jest. Jak chcesz dobry aparat
to doplac stowe i kup 5300, tam juz jest 1,3 Mpix

acha czyli bardziej opłaca mi kupić 5300. No z tego co muwisz to jest wszystko ok ale mi chodzi o jakiś bardzo dobry aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie zalezy tak na MP3 to w ogole w innych kategoriach telefonow szukaj bo nokie 5xxx to sa telefony muzyczne, nastawione na odtwarzanie MP3. Ale to jaki telefon, to juz niech ktos inny Ci doradzi, bo ja mam 5200 akurat i po prostu odpowiedzialem co wiedzialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:45, fifomaniak napisał:

Jak Ci nie zalezy tak na MP3 to w ogole w innych kategoriach telefonow szukaj bo nokie 5xxx
to sa telefony muzyczne, nastawione na odtwarzanie MP3. Ale to jaki telefon, to juz niech ktos
inny Ci doradzi, bo ja mam 5200 akurat i po prostu odpowiedzialem co wiedzialem :P

acha dzieki za pomoc pozdrawiam !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą stronkę wszystkim, którzy nie mają skonfigurowanego wap w telefonie. Wszystko bardzo jasno wytłumaczone. Jest też możliwość wpisania modelu i numeru telefonu i zaraz otrzymujemy sms z ustawieniami. Klikamy tylko dwa przyciski i już mamy skonfigurowany. Sam miałem przed chwilą ten problem, więc może innym też się przyda.
http://www.adminer.pl/gprs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska! :P
Mam poważny problem natury filozoficznej, otóż nie wiem co sobe sprawić przy przedłużeniu umowy :P
Wybór jest taki:
LG Shine
LG Chockolate
Nokia 5200
Jak sądzicie,który wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak obierałbym Nokię 6230i... Raż, że to Nokia co ma niebotyczne znaczenie, telefon na baaardzo długo, dwa, że od pozostałych wymienionych jest po prostu lepsza. Mam SEK300i, ale gdybym miał pieniądze brałbym jakąś Nokię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się