Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Co sądzicie o telefonie Nokia E65? Bo trafił mi się taki właśnie i nie wiem czy go sobie zostawić i pozbyć się mojego SE K750i, czy na odwrót. Który byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:46, Quatre napisał:

Co sądzicie o telefonie Nokia E65? Bo trafił mi się taki właśnie i nie wiem czy go sobie zostawić
i pozbyć się mojego SE K750i, czy na odwrót. Który byście wybrali?


Tylko i wyłącznie SE jak w dodatku K750i to 100% biore K750i.
SE ma bardzo duzo funkcji kórych inne modele telefonów nie oferuja za takie pieniadze,bardzo dobrej jakosci zdjęcia,ogromne mozliwości "tuningu" telefonu po przez wgrywanie sterowników do aparatu fotograficzneo,tematy,tapety,MP3 i wiele innych.
Sam posiadam juz 3 model SE dokładnie D750i i jestem z niego niesamowicie zadowolony i nigdy bym go nie zamienił na rzadną NOKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:03, pan m. napisał:

To ten wielki telefon z klawiszami jak u klawiatury od kompa?:D
http://www.nokia.pl/link?cid=EDITORIAL_261164
Tuż ta cegła nawet aparatu nie ma:O
Masz tu porównanie i sam zdecyduj:
http://www.nokia.pl/comparephonesconsumerpoland

Jakoś przetrzymam, nie wymieniam się, gdyż jest to jak dla mnie zbyt duża cegła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:46, Quatre napisał:

Co sądzicie o telefonie Nokia E65? Bo trafił mi się taki właśnie i nie wiem czy go sobie zostawić
i pozbyć się mojego SE K750i, czy na odwrót. Który byście wybrali?

Ja posiadam, SE K750i. I gdybym miał taki wybór jak Ty to pozostałbym przy SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:52, bialas666 napisał:

chciałbym telefon: dore mp3, dobry aparat i żeby na baterii długo trzymał

Sony Ericssony z serii Walkman mają dobre MP trójki. Aparat też jest bardzo dobry, ma wyraźne zdjęcia (jest Auto Focus). Jeśli nie bawisz się zbyt często to i bateria długo trzyma. Tak z 5 dni. Jak na nowe telefony to chyba długo. Proponuje kupić SE w880i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możecie mi doradzić w wyborze nowego telefonu? Oto moje wymagania:
- dobry aparat z możliwościa nagrywania dobrych filmów(pozbyłem sie mojego aparatu cyfrowego)
- dobry odtwarzacz MP3 (odtwarzacza również sie pozbyłem...:) )
- dobry wyświetlacz na ktorym mógłbym ogladać filmy
- znośna bateria

Moje typy to : SE k550i, SE k800i, Motorola Z8, ewentualnie jakaś NOKIA z serii N
który z tych aparaów polecacie (a może jakiś inny?? )

PS. Niedługo konczy mi się umowa w Erze Fun (zawarłem ją na 2 lata). Wie ktoś co moga mi zaproponować za przedłużenie umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.01.2008 o 10:00, pkrzysiek25 napisał:

PS. Niedługo konczy mi się umowa w Erze Fun (zawarłem ją na 2 lata). Wie ktoś co moga mi zaproponować
za przedłużenie umowy??


Zerknij na strone Ery. Przypuszczam ze bedzie bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zmienić komórkę, jednak najpierw wolę się poradzić ;)
- głównie musi tam znaleźć się: dobry aparat, kamera aby zdjęcia i filmy naprawdę były dobrej jakości, duży wyświetlacz aby filmy dobrze się oglądało, dobry odtwarzacz mp3, nie za duża cena ( kilkaset złotych ), ładny wygląd, fajnie by było jak by była rozsuwana klawiatura.
Mój typ to SE W580i, ale może Wy doradzicie mi jeszcze coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja bym radził telefony, które w pewnym stopniu mam sprawdzone więc:
k800i - co prawda nie ma rozsuwanej klawiatury, ale ma wszystkie opcje na których Ci zależy i jego cena teraz też nie jest taka wygórowana
w810i - też bez klawiatury rozsuwanej, ale telefon z seri W a więc muzyka jest naprawdę w dobrej jakości, boli tylko trochę słabszy aparat od k800i bo jest wyposażony w 2mpx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:27, Prince07 napisał:

Ja bym radził telefony, które w pewnym stopniu mam sprawdzone więc:
k800i - co prawda nie ma rozsuwanej klawiatury, ale ma wszystkie opcje na których Ci zależy
i jego cena teraz też nie jest taka wygórowana

Ostatnio kupiłem sobie ten model i jak na razie jestem w siódmym niebie, ale coraz więcej słyszę, że w K800i szybko pada płyta główna i (co jest zmorą większości SE) joystick... Mówisz, że ten model masz już sprawdzony. Czy oznacza to, ż posiadałeś go na własność czy tylko bawiłeś się nim np. u kumpla? Jak to jest z tymi awariami? I po jakim czasie ewentualnie coś w nim padło? (zakładając, że coś się zepsuło...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 10:00, pkrzysiek25 napisał:

Witam. Możecie mi doradzić w wyborze nowego telefonu? Oto moje wymagania:
- dobry aparat z możliwościa nagrywania dobrych filmów(pozbyłem sie mojego aparatu cyfrowego)
- dobry odtwarzacz MP3 (odtwarzacza również sie pozbyłem...:) )
- dobry wyświetlacz na ktorym mógłbym ogladać filmy
- znośna bateria

Moje typy to : SE k550i, SE k800i, Motorola Z8, ewentualnie jakaś NOKIA z serii N
który z tych aparaów polecacie (a może jakiś inny?? )


Odradzam Motorolę Z8. Moja przygoda z tym telefonem (miałem go przez 2 tygodnie) to był jeden z mniej przyjemnych epizodów w moim życiu. System operacyjny w tym telefonie jest okropny, a klawiatura - ponieważ jest wygięta - strasznie niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:46, Quatre napisał:

Co sądzicie o telefonie Nokia E65? Bo trafił mi się taki właśnie i nie wiem czy go sobie zostawić
i pozbyć się mojego SE K750i, czy na odwrót. Który byście wybrali?


E65 to solidny organizer. Wi-Fi, dobry kalendarz, synchronizacja wszystkiego z iSync, itd. Ale jest kompletnie niemultimedialna - odtwarzacz MP3 nie nadaje sie do niczego, a aparat z tyłu może służyć najwyżej do wideorozmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE K800i, świetny telefon, dobry aparat, duży wyświetlacz. Ja wybrałbym K800i.
Na przedłużenie umowy mogą zaproponować Ci, SE W200i, bądź Nokię 3110 classic, tak mi się wydaje. Bądź jakiś lepszy telefon za większa kwotę, bądź w abonamencie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kumpel ma go od jakiś 6 miesięcy i nie narzeka, sam osobiście miałem ten telefon przez tydzień.
Czytałem jednak na necie, że te płyty są główną wadą tego modelu bo strasznie często padają a wiadomo, że jak telefon bez gwarancji to jest do wyrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jesli ma ktos Samsung SGH-E250 lub orientuje sie w jego temacie to niech sie ze mna skontaktuje, bo mam pare pytan.

PS. jest jakas strona z nowymi softami do komorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:44, bialas666 napisał:

czy w nokii e51 i w Se k800i jest dobra mp3??

W tym drugim tak, a w nokii nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował może telefony w eshopie? jeśli tak to mam pytanie. Po zamówieniu komórki na adres email przyszła pusta wiadomość... Czy tak miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:48, Tyraf napisał:

Czy ktoś z was kupował może telefony w eshopie?

Ale w jakim "eshopie"??

Dnia 26.01.2008 o 16:48, Tyraf napisał:

Po zamówieniu komórki na adres email przyszła pusta wiadomość... Czy tak miało być?

Osobiście, wątpię żeby tak miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się