Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam małe pytanko. W Motoroli obok wskaźnika siły sygnału pojawia się również wskaźnik EDGE/GPRS. Czy ten wskaźnik można jakoś usunąć stamtąd? Nie mogłem znaleźć nigdzie możliwości jego usunięcia z ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 18:31, pretorianie napisał:

Mam małe pytanko. W Motoroli obok wskaźnika siły sygnału pojawia się również wskaźnik
EDGE/GPRS. Czy ten wskaźnik można jakoś usunąć stamtąd? Nie mogłem znaleźć nigdzie możliwości
jego usunięcia z ekranu.

Można to wyłączyć, ale wtedy nie będziesz miał dostępu do funkcji internetowego internetu czyli jak ktoś przyśle ci MMS nie będziesz mógł pobrać obrazka z serwera. Chyba, ze nigd nie pisze do ciebie MMS i nie ściągasz bzdet z wapstera można to wyłączyć w ustawieniach sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2008 o 19:24, Carl92 napisał:

Można to wyłączyć, ale wtedy nie będziesz miał dostępu do funkcji internetowego internetu
czyli jak ktoś przyśle ci MMS nie będziesz mógł pobrać obrazka z serwera. Chyba, ze nigd
nie pisze do ciebie MMS i nie ściągasz bzdet z wapstera można to wyłączyć w ustawieniach
sieci.

A możesz mi dokładnie powiedzieć jak to może wyglądać w ustawieniach sieci?
Mam tam takie rzeczy jak zakres, typ i pozycja w ustawieniach sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam motoroli miałem kiedyś, ale zazwyczaj w każdym telefonie jest tak samo.Może być w ustawieniach w wiadomościach albo poszukaj dokładnie wszystkiego w ustawieniach typu łączność, transmisje danych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 21:42, Carl92 napisał:

Nie mam motoroli miałem kiedyś, ale zazwyczaj w każdym telefonie jest tak samo.Może być
w ustawieniach w wiadomościach albo poszukaj dokładnie wszystkiego w ustawieniach typu
łączność, transmisje danych itp.

No niestety wszędzie tam szukałem i zaczynam mieć tego dosyć, ale dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Motoroli KRZR K1. Telefonik jest bardzo dobry, choć ma kilka wad, ale dla mnie są one nieistotne. Design powala na kolana, a materiały są dobrej klasy. Niestety aparat mimo dużego zoomu zachowuje się jak stara VGA. Brak tu autofocusa. Mimo tej wady o dziwo, filmy kręci całkiem niezłe. Odtwarzacz pozwala na prace w tle, a jakość odtwarzanych utworów czy to na słuchawkach, czy na głośniku jest wyraźna i głośna. Telefon dobrze leży w ręce, aż nie chce się go puszczać :) W raz z aparatem telefonicznym dostałem motorolową kartę pamięci 256MB wraz z adapterem. Na jakiś czas starczy :P Ostatnim telefonem również była Motorola i cenię tą firmę za telefony, które bardzo mi się podobają i są funkcjonalne. Telefon dość szybko się brudzi przez szklaną osłonkę przy małym wyświetlaczu. Oczywiście ten brud jest spowodowany odciskami palców :P
Kiedy zmienię telefon? Na pewno szybko to nie nastanie :P Strzelam, że chyba to będzie za jakieś hmmm... 3 lata (bo na tyle podpisałem umowę) :P
Telefon mocno polecam ludziom chcącym mieć ładnego clamshella z fajnymi funkcjami w dość przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:38, kedzior141 napisał:

Może mi ktoś napisać czy w SE k300i można ustawić mp3 jako dźwięk na sms''a? Bardzo proszę
o odp...


Miałem ten telefon przez pewien czas i z żalem muszę powiedzieć, że mi się takie coś nie udało, więc raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może dobrą stronę z dzwonkami (real music, true tone) o tematyce metalowej ? Ciężko znaleźć dzwonki z cięższą muzą i jeżeli ktoś zna, to poprosiłbym o podanie jakiejś stronki. A jeżeli to miałaby być reklama, to można odezwać się do mnie na gg 5862179 - w razie czego, nie czekać aż będę dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak skonfigurować WAP abym mógł pobierać różne rzeczy? Np.z Wapstera czy innych -.-. Moja komórka to Sony Ericsson W200i, i na wszelki wypadek podam jeszcze sieć :P, Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącą prośbę do kogośz MixPLusem. Mógłby mi ktoś podać numer jaki sie wysyłało by sprawdzić liczbę pozostałych doładowań(Przypuszczmy że umowa byla na 30 doladowań za 30dychy każde, chce sprawdzić ile jeszcze zostało). Wiem że taki kod istnieje ale orginalna kartka z kodami przepadła mi a w googlach cos nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chciałbym kupi sobie telefon, i nie wiem co wybra. Chodzi mi po głowie Samsung L760 czy to dobry wybór? jak tak to dlaczego a jak nie to możecie coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Na urodziny zapatruję się na nokię n95. Czy jest ona coś warta ? Bo np. wiem, że aby mieć dobrą muze należy kupić jakiegoś SE z seri walkman, żeby mieć dobre zdjęcia - SE cybershot i ewentualnie dobre planowanie + GPS - jakiś smartfon lub PDA. A nokia ma teoretycznie to wszystko (osobny blok muzyczny, nawigacja, duży ekran, niezły aparat). Czy warto wydać na nią niemałe, bagatela, pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli już chcesz wydać taką kasę, to zainteresuj się SonyEricssonem P1i. Mam go od dwóch tygodni. Poza ładowaniem początkowym ładowałem go raz (bateria wytrzymuje ok. 7-8 dni). Aparat 3,2MPix - zdjęciom nie można nic zarzucić - oczywiście jak na komórkę. Szybki, duża ilość pamięci operacyjnej (256MB) procesor OMAP 206MHz, Wbudowanej pamięci 160MB + karty Memory Stick Micro (M2). Muzyka - jak dla mnie - bomba. Czysty dźwięk, bez zniekształceń, kilka ustawień korektora + własne, odtwarzanie wideo. Ekran dotykowy, rozpoznawanie pisma odręcznego. W zestawie dostajesz dodatkowy rysik, stację dokującą, kabel USB, ładowarka stacjonarna, ładowarka samochodowa, etui z zamszu i co najważniejsze dla podróżników - moduł GPS (podłączany via bluetooth) wraz z oprogramowaniem Way Finder (12-miesięczny abonament w cenie).
Przyznam szczerze, że dotychczas za najlepszy telefon na rynku uważałem P990i. Od teraz muszę przyznać, że do P1i nawet się nie umywa. Pod wszystkimi względami - długości działania baterii, szybkości i bezawaryjności działania. Jedyne co pozostało bez zmian to wyposażenie dołączane do telefonu, mnogość funkcji oferowanych przez aparat, no i niestety cena - w bluesklep.pl znalazłem najtaniej za 1300PLN. Nie mniej możesz mi wierzyć, że wart jest tych pieniędzy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przysłali mi, ale mam podać jakieś hasło w ogóle o co chozi? Pin to nie jest, za żadnego innego hasła nie dostawałem/ustawiałem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:11, Szympek napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak skonfigurować WAP abym mógł pobierać różne rzeczy? Np.z
Wapstera czy innych -.-. Moja komórka to Sony Ericsson W200i, i na wszelki wypadek
podam jeszcze sieć :P, Plus.

wejdź tu na strone SE http://www.sonyericsson.com/cws/support/phonesetup?cc=pl&lc=pl i wybierz swoj model dalej już sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się