Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 19:31, MamDowna napisał:

mozecie polecic jakis telefon z mozliwoscia przechowywania duzej liczby smsow ?


A przez "dużo" rozumiesz ile? Bo to jest pojęcie względne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 17:30, karolekx23x napisał:

zastanawiam sie nad kupieniem telefonu dotykowego i mam dylemat co wybrac czy nie przepłacic

najlepiej zeby telefon nie zawodził , funkcie działały sprawnie , bateria trzymała
dosc dobrze bo mi chodzi
Aparat nie był zły , pisanie smsów wygodne no i lubie słuchac muzyki z neta korzystac
nie bede
Najlepiej podam telefony które jestem zainteresowany to tak
- Nokia N97
- Nokia 5800
-Sony Ericsson Satio
- HTC HD2
- iPhone 3GS


Ja ostatnio od mojego operatora dostałem Nokia 5800 i jestem bardzo zadowolony. Jest to telefon o bardzo szerokich możliwościach i za te pieniądze to naprawde dobry sprzęt-rewelacyjna jakość muzyki, świetnie działający moduł gps, relatywnie mocne wifi i całkiem dobry ekran dotykowy- choć nie ukrywam, jakośc wykonania pozostawia trochę do życzenia.
Nie ukrywam, iż gdybym miał większy budżet z wyżej wymienionych przez ciebie wybrałbym N97- jest to telefon o niebo lepiej wykonany i posiada "prawdziwą" klawiaturę "qwerty" która sprawia że surfowanie po necie przez telefon może być przyjemne a pisanie smsów to poezja.Do tego ma o wiele lepszy aparat.
Odradzam ci natomiast HTC HD2- Jest to telefon raczej biznesowy z wieloma możliwościami zarządzania danymi i kontaktami, jednak takie elementy jak jakość audio czy aparat pozostawiają wiele do życzenia(choć trzeba pochwalić HTC że wreszcie jest normalne wejście słuchawkowe MiniJack 3,5mm a nie "firmowe").
Co do Satio, to miałem z nim trochę do czynienia... i jestem rozczarowany. Za te pieniądze spodziewałbym się więcej- rozczarował mnie erkan dotykowy- miałem wrażenie że "dotyk" lepiej działa na mojej budżetowej Noki 5800. Porażką jest to że telefon który z założenia jest kombajnem multimedialnym nie ma gniazda minijack.
Co do Iphona...po prostu trzeba go lubić. Telefon jest drogi, jednak trzeba pamiętać że jest to także świetna konsola do gier a ekran dotykowy jest fenomenalny. Wkurza niestety mało elastyczny system operacyjny.

Krótko mówiąc: jeżeli chcesz oszczędzić i mieć telefon o bardzo szerokich możliwościach, świetnym ekranem i śiwetną jakością muzyki polecam 5800.Niestety wszytko to dostaniesz kosztem jakości wykonania

A jeżeli chcesz wypasiony high-endowy sprzęt polecam: N97 lub Iphone(jeżeli zależy ci na grach to iphone, a jak na komfortowym necie i lepszej jakości muzyki to N97)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 20:14, krl_krl napisał:

A co ma klawiatura do Internetu?

a wyobraź sobie że dużo. Korzystanie z wirtualnej klawiatury przy kazdym logowaniu jest po prostu upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wylączyć dźwięk migawki w LG KU990i Viewty?
Za cholere nie moge tego zmienić; biore na profil ,,cichy" i wraz jest dźwięk. W opcjach aparatu są do wyboru tylko 3 tony dźwięku ale nigdzie nie widze funkcji wylączenia tego.
Poradził sobie ktoś z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 21:46, Minsc_i_Boo napisał:

a wyobraź sobie że dużo. Korzystanie z wirtualnej klawiatury przy kazdym logowaniu jest
po prostu upierdliwe.

A to ta Nokia nie pamięta loginów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2010 o 22:06, krl_krl napisał:

A to ta Nokia nie pamięta loginów?

Może i pamięta jeżeli bym zechciał. Pije do tego że na prawdziwiej klawie pisze się szybciej i bardziej komfortowo niż na wirtualnej. Klawiatura wirtualna bywa dość nieprecyzyjnym narzędziem(szczególnie wtedy, kiedy nie korzystamy ze stylusa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2010 o 22:14, Minsc_i_Boo napisał:

Pije do tego że na prawdziwiej klawie pisze się szybciej
i bardziej komfortowo niż na wirtualnej.

Na takiej klawiaturze wirtualnej jak w iPodzie/iPhonie się dobrze i szybko pisze, jak się ustawi ekran na poziomo. Owszem trochę skilla takie pisanie wymaga, jednakże opanować da się to w jakieś 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra klawiatura ekranowa ma autokorektę. Dzięki niej pisze się szybko i wygodnie.
Jednak klawiatura nadal ma niewiele do przeglądania Internetu. Przydaje się tylko do pisania dłuższych maili, postów, itp. Zresztą pisanie takich rzeczy na telefonie zawsze będzie niewygodne (w porównaniu z desktopem, laptopem, netbookiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:54, kuba9876543210 napisał:

... i telefonem z wygodna klawiatura QWERTY (ew. AZERTY) :D

Taa, a teraz przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:52, krl_krl napisał:

Dobra klawiatura ekranowa ma autokorektę. Dzięki niej pisze się szybko i wygodnie.
Jednak klawiatura nadal ma niewiele do przeglądania Internetu. Przydaje się tylko do
pisania dłuższych maili, postów, itp. Zresztą pisanie takich rzeczy na telefonie zawsze
będzie niewygodne (w porównaniu z desktopem, laptopem, netbookiem).

wiesz, każdy ma swoje preferencje. Znam takich ktorzy przysięgają że w FPS-y gra im się równie komfortowo na padzie co na klawie+myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie zastanawiałem nad Nokią 5800 jest nie droga i chyba najbardziej warta ceny , a jak juz miał bym wybierac miedzy N97 lub iPhone 3GS to Iphone
Ale wielkie dzieki bo swoją wypowiedzią bardzo mi pomogłes i teraz nie mam watpliwosci na co wydac kasy a najgorsze jak sie wyda a potem sie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 08:35, karolekx23x napisał:

Własnie sie zastanawiałem nad Nokią 5800 jest nie droga i chyba najbardziej warta ceny
, a jak juz miał bym wybierac miedzy N97 lub iPhone 3GS to Iphone
Ale wielkie dzieki bo swoją wypowiedzią bardzo mi pomogłes i teraz nie mam watpliwosci
na co wydac kasy a najgorsze jak sie wyda a potem sie załuje

IMO Nokia 5800 oferuje najlepszy stosunek mozliwoci\cena. Jest to smartphone bez zadnych kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że klawiatura wirtualna może być równie wygodna jak fizyczna. Jednak dobra klawiatura wirtualna jest bliska fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy oplaca sie kupic za 295 zlotych nieuzywana nokie 3120 classic wraz ze wszystkim co powinno znajdowac sie w zestawe, czyli karta gwarancyjna sluchawkami itd. ?
edit: jesli ktos ma ten telefon to niech powie ile moze miec maks sms-ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dla siebie wybrałem HTC Magic. Teraz inne pytanie. Kuzynka poszukuję telefon na dwie karty sim aktywne.
Co polecacie ? "polskie" myphone czy inne chińskie wynalazki, typu Sciphone itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:11, krl_krl napisał:

Nie twierdzę że klawiatura wirtualna może być równie wygodna jak fizyczna. Jednak dobra
klawiatura wirtualna jest bliska fizycznej.

mam htc touch pro2 z fizyczna klawiatura qwerty, zadna wirtualna nie moze sie z nia rownac, wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się