Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2010 o 15:01, mrosi napisał:

Z podanego spisu - Xperia X10.

Jakieś argumenty dowodzące wyższości tego telefonu nad innymi ? ;>

Dnia 03.06.2010 o 15:01, mrosi napisał:

Poza tym - Samsung Omnia II.

Szajsung.

Dnia 03.06.2010 o 15:01, mrosi napisał:

Z takich, które pojawią się na rynku - HTC Desire.

Odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 00:58, Albii napisał:

> Z podanego spisu - Xperia X10.
Jakieś argumenty dowodzące wyższości tego telefonu nad innymi ? ;>


Procesor 1GHz + system Android 2.1

Dnia 04.06.2010 o 00:58, Albii napisał:

> Poza tym - Samsung Omnia II.
Szajsung.


Bzdura. Bo Szajsung? Jak na razie najlepszy fon z Windą jaki miałem. A kilka(naście) ich "przeszedłem".
Poza tym sam wymieniasz Samsunga Wave. Zdecyduj się w końcu...

Dnia 04.06.2010 o 00:58, Albii napisał:


> Z takich, które pojawią się na rynku - HTC Desire.
Odpada.


Bo? Dajesz przykład HTC HD2, który jest jedną z największych porażek firmy a negujesz nowy model...
Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:05, mrosi napisał:

Procesor 1GHz + system Android 2.1

Wiesz może jak się telefonik spisuje przy korzystaniu z internetu, oraz, czy aparat jest taki dobry w praktyce jak na papierze ?

Dnia 04.06.2010 o 14:05, mrosi napisał:

Bzdura. Bo Szajsung? Jak na razie najlepszy fon z Windą jaki miałem. A kilka(naście) ich "przeszedłem". Poza tym sam wymieniasz Samsunga Wave. Zdecyduj się w końcu...

"- Szajsung Wave (to może sobie pomarzyć, by móc być porównywany do tych telefonów, co nie?)"
Ja myślałem, że ta wypowiedź jasno wskazuje na to, że pytam się, czy wave jest taki szajsowy. ;)

Dnia 04.06.2010 o 14:05, mrosi napisał:

Bo?

Bo nie mógłbym mieć go podczas wymiany telefonu w abonamencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:48, Albii napisał:

Wiesz może jak się telefonik spisuje przy korzystaniu z internetu, oraz, czy aparat jest
taki dobry w praktyce jak na papierze ?


Niestety jedynie z opinii w necie. Te są pozytywne.

Dnia 04.06.2010 o 16:48, Albii napisał:

Ja myślałem, że ta wypowiedź jasno wskazuje na to, że pytam się, czy wave jest taki szajsowy


Dotychczas też nie miałem przekonania do Szajsunga. Ale Omnia 2 daje radę. Pierwsza jednak rzecz jaką zrobiłem to zmiana ROMu z Orange-owego na zwykły Samsunga.

Dnia 04.06.2010 o 16:48, Albii napisał:

Bo nie mógłbym mieć go podczas wymiany telefonu w abonamencie ?


A nie napisałeś w jakiej jesteś sieci...
Era ma X10. Orange ma i HTC HD2 i wkrótce HTC Desire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy opłaca się kupić telefon Sony Ericson W995. Jeżeli nie polecacie tego modelu możecie mi podać jakiś inny w podobnej cenie. Czekam na wasze opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jeżeli chodzi o marke Sony Ericson moge doradzic model W 595 i.
Jest on rozsuwany, posiada 2 glosiniki stereo, ma czujnik ruchu oraz duży kolorowy wyświetlacz.
Filmy wideo wychodzą na nim świetnie, oczywiście zdjecia także są piekne.
Polecam ten telefon, gdyż naprawde warto go kupic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:25, kartin napisał:

Mam pytanie czy opłaca się kupić telefon Sony Ericson W995. Jeżeli nie polecacie tego
modelu możecie mi podać jakiś inny w podobnej cenie. Czekam na wasze opinię


Jeżeli nie chcesz dotykowca, to ten model jest praktycznie najlpeszym wyborem. Oprócz zalet wymienionych przez Bodzia, ma jeszcze WiFi i GPS, więc wyposażenie ma świetne, a aparat jest taki sam jak w C905 (nie ma tylko osłonki i posiada gorszy błysk). Jego wadą jest brak systemu operacyjnego, ale to zależy do czego chcesz go wykorzystywać ;).
W podobnej cenie jest Nokia 5800, więc możesz rozważyć jeszcze ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzałem się trochę i mogę Ci polecić kilka modeli:
-6303 - mój faworyt, o ile ma gniazdo Jack 3,5mm (nie jestem pewien). Poza tym dobry aparat, obsługa kart do 4GB i ogólnie to powinna być zadowolona ;).
-5220 - muzyczny telefon, ciekawa stylistyka, wejście Jack, przyciki muzyczne, obsługa kart do 2GB, średni aparat. Mój kumpel ma taką i sobie bardzo chwali
-3120 - prawdopodobnie trochę gorsze właściwości muzyczne, ale za to obsługa kart do 4GB i trochę lepszy aparat niż w 5220

Wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:01, Daelor napisał:

niecnie pozwolę sobie ponowić pytanie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&pid=10376


Wejdź sobie na ceneo.pl, albo skąpiec.pl, albo inną porównywarkę cen i znajdź najkorzystniejszy sklep (często sklepy oferują już zakup na raty). Nie wolisz uzbierać pieniądze zamiast kupować na raty? W czsie zbierania telefon może stanieć, albo wyjdzie jakiś nowy, lespzy w podobnje cenie ;).
Aktualki softu robisz przez internet. Kiedy wychodzi nowy soft, to podłączasz telefon i dzięki oprogramowaniu go aktualizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:54, Dark_ziom napisał:

Rozejrzałem się trochę i mogę Ci polecić kilka modeli:
-6303 - mój faworyt, o ile ma gniazdo Jack 3,5mm (nie jestem pewien). Poza tym dobry
aparat, obsługa kart do 4GB i ogólnie to powinna być zadowolona ;).
-5220 - muzyczny telefon, ciekawa stylistyka, wejście Jack, przyciki muzyczne, obsługa
kart do 2GB, średni aparat. Mój kumpel ma taką i sobie bardzo chwali
-3120 - prawdopodobnie trochę gorsze właściwości muzyczne, ale za to obsługa kart do
4GB i trochę lepszy aparat niż w 5220

Wybór należy do Ciebie ;)

Na pewno rozważę jakąś propozycję bo nie chcę dotykowego telefonu, bo one mi się niespecjalnie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z czystym sumieniem mogę polecić W995. To jeden z najlepszych fonow SE i jeden z lepszych fonów na rynku. Wyśmienity aparat (8,1Mpix) z LED, Walkman (+jack 3,5mm), dobrze działający slider, WiFi, GPS, dobry wyświetlacz, etc. W zasadzie przez pół roku użytkowania nie doszukałem się absolutnie żadnych minusow. No może poza jednym. Cena, która nie należy do najniższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 23:51, RamiroPL napisał:

Wie ktos moze, czy gwarancja w serwisie Nokii obejmuje uszkodzenia kabla od oryginalnych
sluchawek zalaczonych do telefonu?


Żadna gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, bez względu na producenta jak i produkt. Jeśli jednak słuchawki po prostu nie działają, to gwarancja obejmuje również je ponieważ są elementem zestawu sprzedażowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się