Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Co do szybkości to wystarczy odbrandować ;]
A pseudodotykowiec to mnie jeszcze nie dobił ^^
Ten telefon nie jest na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu będę, mam nadzieję, szczęśliwym posiadaczem SE Xperia X10. Miałem na oku również HTC Desire, lecz uznałem, że dla takiego prostego człowieka jak ja nie przyda się taki dobry , a dokładniej taki drogi telefon, no i za parę stów mniej będę miał SE. 100zł, nówka, takie rzeczy to tylko w Erze. ;D Ze swojego starego SE (D750i) korzystam już od września 2006r. i jestem zadowolony, po za tym mam blisko do sony centre. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:38, Albii napisał:

W tym tygodniu będę, mam nadzieję, szczęśliwym posiadaczem SE Xperia X10. Miałem na oku
również HTC Desire, lecz uznałem, że dla takiego prostego człowieka jak ja nie przyda
się taki dobry , a dokładniej taki drogi telefon, no i za parę stów mniej będę miał SE.
100zł, nówka, takie rzeczy to tylko w Erze. ;D Ze swojego starego SE (D750i) korzystam
już od września 2006r. i jestem zadowolony, po za tym mam blisko do sony centre. ^^


A może jakąś Nokie może 5800 XpM ? Może N97 ? warte zakupu ...zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no takie pyt. bo Ja zazwyczaj chcę żeby muzyka była głośniejsza,ale słuchawki mam ok...Tylko jest jakaś funcka inna podgłaszana mocniej niż normalnie? Wiem,że jest funkcja Vol +/- itp. Proszę o pomoc ;)
P.S-Mója koma to Sony Ericsson C702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za jaką cene mogłbym sprzedac nokie 6220classic w idealnym stanie z wszystkim karta 1 gb słuchawki itp????? A zapomniałem dodać tel ma loka na PLAYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam telefon i chyba zdecyduję się na Nokie 5530, dlatego chciałem sie zapytać czy nie słyszał ktoś o niej jakiś złych opinii? ;] Wiem że są lepsze telefony ale chcę coś taniego.

Zastanawiałem się również nad HTC Smart ale brak wifi mocno mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałem sie zapytać, czy brak 3G bardzo przeszkadza?

EDIT: SorryBartex69 nie miało być do Ciebie tylko ogólnie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 17:34, Ambroo napisał:

Jeszcze chciałem sie zapytać, czy brak 3G bardzo przeszkadza?


Jezeli zamierzasz duzo surfowac po Internecie, YT i ogolnie streaming audio/video, to tak, bedzie przeszkadzal. Ja mam 3G w 5800, ale nie korzystam z tego, raz ze wtedy bateria krocej trzyma, dwa ze do samych emaili wystarczy mi podstawowe polaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 23:01, Ambroo napisał:

Rozumiem że przy wifi obecność lub brak 3G nie ma znaczenia?


Jak Masz WiFi to łaczysz sie z internet (za darmo o ile znasz klucz ,chyba że takowego niema )...3G to tylko video rozmowy i szybszy net (ale płacic trzeba) ...Więcj obecnosc 3G niema znaczenia jak dla mnie ...A mam to i to w (5800 XpM) ..Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 22:24, mlynar911 napisał:

> Czy potrzebujesz WiFi, GPS, 3G
> Nie napisałeś czy chcesz telefon dotykowy czy zwykły, slider czy zwykly
Chciałbym telefon żeby mi wystarczył na kolejne parę lat i przydał się do pracy (studia,
zapiski itp)



W takim razie poszukaj N97 Mini, bo tamte pozostałe telefony pełnią funkcje raczej rozrywkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

128mb ramu, w rzeczywistosci jest to okolo 40-50mb max, choc ja mam zazwyczaj kolo 30 kilku to jednak za malo jak na ten telefon, ale chodzi mi tu raczej o przegladarke opera mobile, bo to na niej sie telefon potrafi zawiesic, a bez niej korzysta sie z niego calkiem zwawo jak na dotykowca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotycząc słuchawek do sony ericsson : istnieją jakieś czerwone,zielone , pomarańczowe, szare (i jeszcze chyba jakiś ale zapomniałem :D ) takiego typu ja na zdjęciu .Chodzi mi głównie o to czy kolory mają coś wspólnego z jakością dźwięku (basy itp.)
Bardzo posze o pomoc ... ;D


20100709185048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no pyt... Bo chcę wgrac filmik na komórkę i mam pelno miejsca... No i jak wkładam na "video" to pisze:
"Nie można skopiowac tego urządzenia ponieważ zostło odłączone lub przestało działac".Ale filmik dziala w najlepszym porządku... Mam SE C702. Czy mam w inno miejsce wpakowac? Albo jakies pliki sciągnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ekrany dotyowe powinno się w jakiś specjalny sposób czyścić ? Wilgotna szmatka może być ?
Jak się robi polskie znaki na klawiaturze androidowej, bo znaleźć nie potrafię. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się