Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Jeśli to musi być Nokia to wydaje mi się że 5230 byłaby niezłym wyborem, na Allegro za około 450 zł, oczywiście nowa, z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 17:44, The_Deker_10 napisał:

Do ponad 400 zł

A Jeśli nie przepadasz za dotykami to zastanów się nad ostatnio wydaną Nokią C5. W granicach ~470 zł.
Ma znacznie lepszy aparat niż proponowany wyżej 5230.Zważ też na model 5320, prezentuje się całkiem ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 18:05, Smileyer napisał:

> Do ponad 400 zł
A Jeśli nie przepadasz za dotykami to zastanów się nad ostatnio wydaną Nokią C5. W granicach
~470 zł.
Ma znacznie lepszy aparat niż proponowany wyżej 5230.Zważ też na model 5320, prezentuje
się całkiem ładnie :)



Może jednak C5 tylko musze jeszcze doskładać kasy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponad 400 to rownie dobrze i 1000zl... -.-

a moze 5530? powinienes w tych granicach znalezc, a ma wifi w odroznieniu od 5230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 19:13, Zauri napisał:

ponad 400 to rownie dobrze i 1000zl... -.-

a moze 5530? powinienes w tych granicach znalezc, a ma wifi w odroznieniu od 5230


hmn no własnie i nie wiem w sumie na który sie zdecydować bo wszystkie wyglądają na fajne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm..

telefon nie ma byc fajniusi, ma spelniac twoje wymagania, ma miec to, z czego bedziesz korzystal, masz w miescie duzo hot spotow, badz tez wifi w domu, szkole? bierz 5530.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam jeszcze swojego E51, bo na razie nie wyszło nic lepszego. I mam pytanie, ten telefon do jasnej cholery ma WiFi? Nigdzie tego nie mogę znaleźć, a w internecie raz piszą, że ma, a raz, ze nie, jak to w końcu jest i gdzie to jest przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć mi coś o HTC Desire? Oczywiście takie ogólnie wrażenia z użytkowania, jak z tym super ekranem, w którym wszystko widać podobno pod słońce... no tak ogólnie. Bardzo mocno przymierzam się do zakupu, bo ten badziewiasty Windows Mobile jest już chyba ostatnią rzeczą, jaką w swojej komórce chcę widzieć.

Albo chociaż czy ktoś, kto ma fona na Androidzie może coś rzec co do zaoferowania Polakom ma Android Market? Dużo? Mało? Fajne? Dla każdego coś ciekawego? Jakaś sensowna nawigacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem Lg 990, lub samsunga corby. Który z tych telefonów będzie według was lepszym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 21:07, Seqiu napisał:

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem Lg 990, lub samsunga corby. Który z tych telefonów będzie
według was lepszym wyborem?



zdecydowanie Ku990i, całkiem inna klasa aniżeli Corby. Świetny aparat 5mpix, nagrywanie filmów w 640x480, divx, czytanie pdfów, plików office''a itp czynią z tego telefonu dobrą propozycje na przystepna kase, Corby z wygladu nadaje sie dla nastolatki, ma aparat 2mpix i biedna reszte. (sam mam ku 990i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 21:06, Siriondel napisał:

co do zaoferowania Polakom ma Android Market?

Sporo, naprawde sporo ciekawego oprogramowania. Niestety, platne programy nie sa obecne na Polskim Markecie, wiec nawet jakbys chcial sie pozbyc reklam z bezplatnych wersji chcac wydac kase to.. nie masz jak :(. Ale oprocz tego same zalety. Doslownie kazda funkcje/opcje z telefonu mozesz zastapic 10 innymi programami ;)...

Do tego Andrid z HTC Sense pozwala na praktycznie dowolna zmiane jednego z ''x'' (ilu zalezy chyba od modelu komorki) pulpitow. Nic nie stoi na przeszkodzie by na glownym miec tylko date, godzine i pogode. Na jednym linki do kontaktow, a na nastepnym kalendarz. Dla mnie geniusz :)

>> Jakaś sensowna nawigacja?
Sam korzystam z NaviExpert. Tyle, ze abonament na nawigacje jest platny: 100PLN za rok. Tyle, ze za zakup na rok dostajesz bonus do wykorzystania na kolejne platnosci, wiec za kolejny rok zaplacisz 3dyszki mniej. Nawigacja bardzo przyjemna, choc na poczatku (przez bledy usera, ktory nie poznal dokladnie produktu ;)) prowadzila mnie strasznie naokolo po Wroclawiu. Niestety, Automapy na razie na Androidzie nie ma. Dodatkowo, dostepnych jest kilka programow z mapami. Szczegolnie polecam coderminus maps - dziala offline, wiec wystarczy raz sciagnac mapy i mozna wylaczyc 3g ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2010 o 23:36, Citkowsky napisał:

zdecydowanie Ku990i, całkiem inna klasa aniżeli Corby. Świetny aparat 5mpix, nagrywanie
filmów w 640x480, divx, czytanie pdfów, plików office''a itp czynią z tego telefonu dobrą
propozycje na przystepna kase, Corby z wygladu nadaje sie dla nastolatki, ma aparat 2mpix
i biedna reszte. (sam mam ku 990i)

Trochę poczytałem na temat tych telefonów i postanowiłem że nie wezmę żadnego. Teraz mam kolejny dylemat pomiędzy nokia 5230 a samsungiem monte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 18:20, Seqiu napisał:

Trochę poczytałem na temat tych telefonów i postanowiłem że nie wezmę żadnego. Teraz
mam kolejny dylemat pomiędzy nokia 5230 a samsungiem monte...


Ahh, jeden z najgorszych pojedynków. 5230 ma lepiej gra muzykę, ma większy ekran ma darmowe mapy i system operacyjny (w tym przypadku Symbian). Na minus u niej to ekran oporowy, choć używałem tego telefonu i dotyk jest bardzo dobry, jak na taki rodzaj wyświetlacza. Ponadto brak WiFi, co jest dość dużym minusem.
Monte natomiast ma WiFi, GPS, ekran pojemnościowy ale za to gorzej gra i ma mniejszy ekran.
Z tych dwóch telefonów ostatecznie wybrałbym Nokię 5230, z uwagi na większy wyświetlacz i ogólnie szeroko pojętą większą multimedialność, oraz posiadanie systemu operacyjnego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 22:22, Dark_ziom napisał:

i system operacyjny (w tym przypadku Symbian).


co daje system operacyjny w telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mase opcji, a po zlamaniu systemu mozliwosc konfiguracji wszystkiego, szeroko pojety tuning i ogolnie, system > zwykly soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się