Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam.

Mam telefon LG Swift od Orange. Od początku miałem wrzucone do pamięci jakieś aplikacje, demo Simsów 3 i Monopoly. Chcę ten crap usunąć, ale nie mam tego na liście w ustawieniach. Jest jakiś sposób na usunięcie tego całego niepotrzebnego shitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:45, sinir napisał:

Witam.

Mam telefon LG Swift od Orange. Od początku miałem wrzucone do pamięci jakieś aplikacje,
demo Simsów 3 i Monopoly. Chcę ten crap usunąć, ale nie mam tego na liście w ustawieniach.
Jest jakiś sposób na usunięcie tego całego niepotrzebnego shitu?


Kolega też chciał usunąć te gierki, wiem nawet że był się pytać w punkcie sprzedaży czy jest jakiś sposób na usunięcie tego. I powiedzieli mu że raczej nic z tym się nie da zrobić, ale tak jak mówię nie jestem co do tego pewnien mogę się mylić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie mi przynajmniej powiedzieć o jakości nagrywanych filmów w telefonach (używanych) do 300zł czy jest jakis lepszy od c905 i ważne pytanie czy nokia c6 może aparatem konkurować z c905?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Zbliżają się święta to postanowiłem sobie zrobić prezent i sprawić sobie telefon z Androidem. Mój budżet to jakieś 800-900 zł. Miałby to być raczej telefon z bajerami, niż bajery z telefonem :). Z ''bajerów'' chciałbym w telefonie: wi-fi, radio (koniecznie!), wyjście na słuchawki. Zależy mi też na jakości wykonania takiego telefonu, oraz dłuższej niż dzień pracy na baterii. Mile widziany GPS.

I tak w oko wpadł mi HTC Wildfire. Ma on wszystko czego bym chciał, jednak w internecie pojawia się sporo bardzo negatywnych opinii na temat ekranu. I tu pytanie: czy rzeczywiście jego rozdzielczość (240x320) przeszkadza w użytkowaniu?
Podobne funkcje posiada też kilka Samsungów, które są w dodatku tańsze. Ta firma kojarzy mi się jednak z kiepskim wykonaniem, trzeszczącą obudową itp. A jak już mówiłem, chciałbym telefon na dłużej. A może jakieś inne telefony polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania dotyczące Samsunga Monte S5620 (Simlock na Orange)
1.Jak w odtwarzaczu muzyki dodać okładkę do piosenki
2.Co trzeba zrobić aby mieć kilka pulpitów (lub jedną duża tapetę na np.3 pulpitach)


z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 14:45, Avarr napisał:

/.../


Na twoim miejscu poczekałbym na to aż stanieje nowy telefon lg optimus one ,co myślę że nastąpi dość szybko . Jest to chyba jedyny telefon ze średniej pułki który posiada od razu soft 2.2 a w przyszłości będzie miał możliwość aktualizacji do 2.3 . Aktualnie jego cena wynosi +/- 900zł (allegro) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 17:49, Mietek136 napisał:

Mam 2 pytania dotyczące Samsunga Monte S5620 (Simlock na Orange)
1.Jak w odtwarzaczu muzyki dodać okładkę do piosenki
2.Co trzeba zrobić aby mieć kilka pulpitów (lub jedną duża tapetę na np.3 pulpitach)



z góry dzięki ;)


Dokładnie sprawdzę jak mam wróci do domu ale wydaje mi się, że aby mieć okładkę to trzeba poprzez komputer do folderu z piosenką wrzucić obraz okładki ...
Co do tapety to chyba trzeba zaznaczyć, że ma być rozciągnięta czy jakoś tak ... o ile jest taka opcja ... ale mówię sprawdzę to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Samsungiem Wave 533. Kiedy karta SIM była nieaktywna to śmigał mi Internet bezprzewodowy, lecz gdy karta się aktywowała to przy próbie wejścia do Internetu z jakiejkolwiek aplikacji wyskakuje mi ''błąd DNS''. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak w porównaniu do konkurencji prezentuję się Sony Ericsson Xperia X8? Właśnie zbliża się u mnie koniec umowy w Erze i właśnie zastanawiam się czy nie brać tego telefonu. Dobry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz użyć jakeigoś programu do dodawania tagów do mp3 np. mp3tag.
2. Z tego co wiem w sofcie z Orange zablokowane sa 3 pulpity ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się