Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2011 o 20:46, Minsc_i_Boo napisał:

Z tego co pamiętam pierwszy SGS też miał masę problemów z grami( szczególnie od GL),
często też bywała adnotacja przy wielu aplikacjach że "not working on SGS". z tego co
wiem do dziś nie uporano się ze wszystkimi problemami.

Nie wiem jak było ale ja jeszcze nie spotkałem gry która nie chodziła by na SGS, a gram dość sporo.

do do zetki to - wymiana wyświetlacza raczej nieopłacalna ~ 400-500zł może i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecanie samsungi z androidem? Zastanawiam się nad i5500. Na jednej stronie piszą że ma czujnik ruchu a na innej że niema. Może ktoś go ma i mi naprawdę powie. W smartfonach jestem kompletnie nieobeznany ale uważam że nie produkuje się już smartfonów bez czujnika ruchu i teraz to każdy nowszy model go ma. Czy tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 10:55, Dominik000 napisał:

Polecanie samsungi z androidem? Zastanawiam się nad i5500. Na jednej stronie piszą że
ma czujnik ruchu a na innej że niema. Może ktoś go ma i mi naprawdę powie. W smartfonach
jestem kompletnie nieobeznany ale uważam że nie produkuje się już smartfonów bez czujnika
ruchu i teraz to każdy nowszy model go ma. Czy tak jest??

Każdy telefon z Androidem ma czujnik ruchu (dokładnie położenia) oraz akcelerometr i5500 nie ma żyroskopu.

A co do polecanego telefonu to napisz do jakiej ceny a i5500 odradzam, to dość stary model, w podobnej cenie możesz dostać np. galaxy mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 11:44, gracz_155 napisał:

> Polecanie samsungi z androidem? Zastanawiam się nad i5500. Na jednej stronie piszą
że
> ma czujnik ruchu a na innej że niema. Może ktoś go ma i mi naprawdę powie. W smartfonach

> jestem kompletnie nieobeznany ale uważam że nie produkuje się już smartfonów bez
czujnika
> ruchu i teraz to każdy nowszy model go ma. Czy tak jest??
Każdy telefon z Androidem ma czujnik ruchu (dokładnie położenia) oraz akcelerometr i5500
nie ma żyroskopu.

A co do polecanego telefonu to napisz do jakiej ceny a i5500 odradzam, to dość stary
model, w podobnej cenie możesz dostać np. galaxy mini

W moim mixsie nie za bardzo bo mini kosztuje 500zł a 5500 259, jest też samsung gio za 389zł. A żyroskop to co to jest? Zastanawiam się również na Huaej U8500 (czy jakoś tak) tego co można wypożyczyć. A poza tym i5500 nie jest zły bo na androida 2.1 i można go zaktualizować do 2.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 11:52, Dominik000 napisał:

W moim mixsie nie za bardzo bo mini kosztuje 500zł a 5500 259, jest też samsung gio za
389zł. A żyroskop to co to jest? Zastanawiam się również na Huaej U8500 (czy jakoś tak)
tego co można wypożyczyć. A poza tym i5500 nie jest zły bo na androida 2.1 i można
go zaktualizować do 2.2.


Co to jest żyroskop znajdziesz na wiki a praktyczne jego zastosowanie jest np. w FPS''ach na telefon. Gdzie zamiast celować wychylaniem telefonu lub dotykiem, stoisz i obarczasz się wraz z nim (coś jakbyś trzymał broń w rękach)

U8500 kategorycznie odradzam(sam go testowałem) telefon nie nadaje się do niczego, tnie się przy najprostszej czynności jest po prostu do du.. niczego, i5500 jest od niego lepszy

A co do telefonów z mix''a polecam taki sposób ( cena mini na allegro to 389 zł ) weź w mix''e dowolny popularny telefon za 1zł. Sprzedaj go na allegro lub w komisie, a za zarobione pieniądze + te która chciałeś zapłacić za i5500, kup na allegro nowy z gwarancją mini lub gio..\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie,

właśnie kończy mi się umowa z T-mobile i proponują mi kilka telefonów w ramach przedłużenia za przysłowiową złotówkę. Otóż dylemat jest następujący (z tych bardziej sensownych pozycji): htc wildfire s, samsung wave II i samsung ace. Co byście wybrali z tego zestawienia? Kiepsko wykonane androidy, czy genialnie wykonany, ze świetnym wyświetlaczem bada 2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 15:52, dulak napisał:

Hej Ludzie,

właśnie kończy mi się umowa z T-mobile i proponują mi kilka telefonów w ramach przedłużenia
za przysłowiową złotówkę. Otóż dylemat jest następujący (z tych bardziej sensownych pozycji):
htc wildfire s, samsung wave II i samsung ace. Co byście wybrali z tego zestawienia?
Kiepsko wykonane androidy, czy genialnie wykonany, ze świetnym wyświetlaczem bada 2.0?

Posiadałem pierwszego Samsung Wave przez tydzień, poczym zamieniłem go na HTC Desire Z. Rok temu Bada była jeszczę(albo już) martwym systemem. Nie wiem jak teraz. Mimo wszystko osobiście bym się sklaniał ku Adkowi. Ace wydaję się być OK, choć rozdzielczość wyswielacza może trochę boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 15:52, dulak napisał:

Hej Ludzie,

właśnie kończy mi się umowa z T-mobile i proponują mi kilka telefonów w ramach przedłużenia
za przysłowiową złotówkę. Otóż dylemat jest następujący (z tych bardziej sensownych pozycji):
htc wildfire s, samsung wave II i samsung ace. Co byście wybrali z tego zestawienia?
Kiepsko wykonane androidy, czy genialnie wykonany, ze świetnym wyświetlaczem bada 2.0?

Bada może być ale jeśli nie zależy ci na ogromie funkcji smartfona, bo aplikacji na badę jest mało. A co do androidów to raczej ace ale oba telefony są technicznie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 15:52, dulak napisał:

Hej Ludzie,

właśnie kończy mi się umowa z T-mobile i proponują mi kilka telefonów w ramach przedłużenia
za przysłowiową złotówkę. Otóż dylemat jest następujący (z tych bardziej sensownych pozycji):
htc wildfire s, samsung wave II i samsung ace. Co byście wybrali z tego zestawienia?
Kiepsko wykonane androidy, czy genialnie wykonany, ze świetnym wyświetlaczem bada 2.0?


Hmm, skoro za złotówkę masz Wave''a II, to może i HTC Desire HD? Ewentualnie możesz zrobić tak jak ja: przy przedłużaniu umowy wziąć telefon, którego cena rynkowa jest najwyższa (w moim przypadku był to S Galaxy S II), sprzedać go i kupić telefon, który Cię interesuje (wybrałem Desire HD). W ten sposób nie tylko zwróciła mi się opłata za telefon, ale nawet byłem chyba ze stówkę do przodu.

Wildfire jest już odrobinę przestarzały, Ace to niższa półka, natomiast Wave ma Badę. Świetny wyświetlacz, nie najgorszy design i system, z którym nie do końca wiadomo co będzie. Aplikacji - w porównaniu z Andkiem - tu raczej niewiele, a i możliwości personalizacji są znacznie ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:23, Spayki napisał:

/ciach/


@up

Zapomniałem dodać, że do aplikacji mam ipoda touch 4g, więc aż tak bardzo na tym mi nie zależy, dlatego rozważam zakup Wave II. Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:42, dulak napisał:

Zapomniałem dodać, że do aplikacji mam ipoda touch 4g, więc aż tak bardzo na tym mi nie
zależy, dlatego rozważam zakup Wave II. Hmm?


W taki razie z tej trójki to najrozsądniejszy wybór: świetny wyświetlacz, dobry aparat i solidne (jak na Samsunga) wykonanie. Chce Ci się nosić i iPoda, i telefon? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:45, Spayki napisał:

> Zapomniałem dodać, że do aplikacji mam ipoda touch 4g, więc aż tak bardzo na tym
mi nie
> zależy, dlatego rozważam zakup Wave II. Hmm?

W taki razie z tej trójki to najrozsądniejszy wybór: świetny wyświetlacz, dobry aparat
i solidne (jak na Samsunga) wykonanie. Chce Ci się nosić i iPoda, i telefon? :>

Noszę tak od listopada ubiegłego roku :). To naprawdę nie są ciężkie urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:48, dulak napisał:

Noszę tak od listopada ubiegłego roku :). To naprawdę nie są ciężkie urządzenia.


To prawda, ale do jednego kombajnu dość szybko można się przyzwyczaić, mimo że do niedawna też nosiłem dwie cegły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:53, Spayki napisał:

> Noszę tak od listopada ubiegłego roku :). To naprawdę nie są ciężkie urządzenia.


To prawda, ale do jednego kombajnu dość szybko można się przyzwyczaić, mimo że do niedawna
też nosiłem dwie cegły ;)

A ja jestem w zupełności przyzwyczajony do dwóch - telefon stricte do dzwonienia/sms, a ipod do wszystkiego innego. Jakie ''cegły'' nosiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:58, dulak napisał:

A ja jestem w zupełności przyzwyczajony do dwóch - telefon stricte do dzwonienia/sms,
a ipod do wszystkiego innego. Jakie ''cegły'' nosiłeś?


Zune''a (generalnie jestem antyapple''owy - dłuższa historia) i telefon. Do czasu zakupu HTC Desire HD. Teraz mam wszystko, czego potrzebuję w jednej obudowie. A i do codziennego ładowania można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2011 o 16:58, dulak napisał:

A ja jestem w zupełności przyzwyczajony do dwóch - telefon stricte do dzwonienia/sms,
a ipod do wszystkiego innego. Jakie ''cegły'' nosiłeś?

Skoro telefon do dzwonienia/sms, to ja bym w żadne androidy czy inne symbiany nie pakował, tylko poszukał słuchawki która szanuje baterie i jest ergonomiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2011 o 12:16, gracz_155 napisał:

A co do telefonów z mix''a polecam taki sposób ( cena mini na allegro to 389 zł ) weź
w mix''e dowolny popularny telefon za 1zł. Sprzedaj go na allegro lub w komisie, a za
zarobione pieniądze + te która chciałeś zapłacić za i5500, kup na allegro nowy z gwarancją
mini lub gio..\


Wiasz, ja mam mixa za 15zł miesięcznie najtańsza stawka jaka istnieje na rynku i tam ceny telefonów zaczynają się od 170zł Jest jeden za 1zł ale ma czarnobiały wyśiwtlacz. A ja chcę smartfona głównie dla internetu oraz gier. W takim wypadku myślę że wybiorę i5500 który mnie wyniesie 259zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się