Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Od kiedy przedłużyłem umowę z Orange i mam nowy telefon, notorycznie dostaję sms o treści "Brak środków na koncie" Oczywiście nie mam tych środków, ale raczej jestem tego świadom. Potrafi mi przyjść 5 takich smsów na dzień. Strasznie wnerwiające, wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 21:20, gracz_155 napisał:

ps2. SGS i desire Z to są już dość potężne urządzenia


Dobra... kierując się Twoimi radami zakupiłem to cale Desire Z.. no i teraz nie za bardzo wiem jak to się obsługuje.
Poszukuje szczególnie informacji o czymś a''la blokada klawiatury.

No i w sieci gdzieś było, że te smartfony są bardzo internetożerne, nawet gdy się ich ne używa.. jakieś rady praktyczne co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 16:41, dulak napisał:

> Mam nokie c3 i gdy połączę się z internetem przez WI-FI (mam w domu router i mam
sieć)
> to pokazuje mi normalnie, że mam dobry zasięg, ale gdy wejdę w Internet to mi normalnie

> pobiera pieniądze. Co mogę zrobić?

Zmienić ustawienia w telefonie, żeby sieć brał z wifi a nie 3g


No tak to wiadomo, tylko że próbowałem przez pół godziny zmienić ustawienia, z 3g na wifi, lecz nic nie znalazłem takiego i nie udało mi się, dlatego napisałem na forum - może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:23, Assurubalit napisał:

Dobra... kierując się Twoimi radami zakupiłem to cale Desire Z.. no i teraz nie za bardzo
wiem jak to się obsługuje.

Po pierwsze instrukcja

Dnia 29.09.2011 o 18:23, Assurubalit napisał:

Poszukuje szczególnie informacji o czymś a''la blokada klawiatury.

Za przycisk blokady robi przycisk zasilania.

Dnia 29.09.2011 o 18:23, Assurubalit napisał:

No i w sieci gdzieś było, że te smartfony są bardzo internetożerne, nawet gdy się ich
ne używa.. jakieś rady praktyczne co do tego?

Tak, pierwszy dzień najlepiej żeby był pod ciągłym wi-fi
A kosztu internetu można ograniczyć ale raczej bez pakietu co najmniej 100mb się nie obejdzie
A co do rad, osobiście radze najpierw trochę poznać telefon a później dopiero ograniczać to co będziesz uważał za zbędne
Możesz też całkowicie wyłączyć mobilny internet https://market.android.com/details?id=com.curvefish.widgets.apnonoff&feature=related_apps tym progrmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:07, Orion napisał:

Od kiedy przedłużyłem umowę z Orange i mam nowy telefon, notorycznie dostaję sms o treści
"Brak środków na koncie" Oczywiście nie mam tych środków, ale raczej jestem tego świadom.
Potrafi mi przyjść 5 takich smsów na dzień. Strasznie wnerwiające, wiecie co z tym zrobić?

Raczej jedynie pozostaje zasilić konto, może ci coś podpowiedzą na infolinii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:54, Seqiu napisał:

Witam.
Ostatnio postanowiłem zakupić nowy telefon. Wybór padł na htc i tutaj rodzi się moje
pytanie. Lepiej kupić htc wildfire, czy może dopłacić trochę i wziąć htc hero? Czy istnieje
jakaś duża różnica między nimi?

Czy istnieje różnica.. tak wildfire jest mocniejsze nie jest to duża różnica ale jest. Raczej nie warto dzisiaj kupować hero, no chyba że przeszkadzają ci rozmiary WF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wildfire ma wiecej ramu ;) tez mialem taki dylemat przed kupnem pierwszego androida, dokladnie te same modele, wybralem jednak hero, czarne. po prostu bardziej mi sie podobalo, z ta charakterystyczna broda, anizeli jajowate wildfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Nie włącza mi się aparat w C5-00. Kiedy klikam na ikonkę, ten przez chwilę się jakby wczytuje, a potem wywala mnie do menu. Telefon używany przez 3 miesiące i nigdy wcześniej nie było takich problemów. Oprogramowanie najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje darmowa wersja Angry Birds na Avilę? Google wypluwa mi linki do jakichś chomików itp. a w takich miejscach znaleźć coś legalnego to jak spotkać nudystę na Biegunie Północnym :). Strona twórców gry też jest jakoś niezbyt pomocna :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 19:27, Blackhand napisał:

Istnieje darmowa wersja Angry Birds na Avilę? Google wypluwa mi linki do jakichś chomików
itp. a w takich miejscach znaleźć coś legalnego to jak spotkać nudystę na Biegunie Północnym
:). Strona twórców gry też jest jakoś niezbyt pomocna :(.

Raczej legalna i nie legalna w ogóle nie istnieją avilla to nie OS''owiec, a Rovio takich ich nie wspiera. Z tego co widziałem na youtube to jakiś port zrobiony przez dobrych ludzi i chyba tylko on ci zastaje.(choć ręki za to nie dam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahoj,

Umowa się kończy, czas wybrać telefon. Waham się między samsungiem galaxy ace i samsungiem wave II. Za pierwszym przemawia android, ale przy okazji mizerny aparat, słaba rozdzielczość i plastikowa obudowa, a za wavem II, świetny ekran, dobry aparat, a przeciw system bada (właśnie wychodzący do wersji 2.0). Do aplikacji mam ipoda touch 4g. W związku z tym, co byście poradzili wybrać?

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 00:33, dulak napisał:

Ahoj,

Umowa się kończy, czas wybrać telefon. Waham się między samsungiem galaxy ace i samsungiem
wave II. Za pierwszym przemawia android, ale przy okazji mizerny aparat, słaba rozdzielczość
i plastikowa obudowa, a za wavem II, świetny ekran, dobry aparat, a przeciw system bada
(właśnie wychodzący do wersji 2.0). Do aplikacji mam ipoda touch 4g. W związku z tym,
co byście poradzili wybrać?

Pzdr.

Jeśli maż ipod''a to raczej nie ma sensu pakować się w ace ponieważ to sprzęt nawet trochę słabszy od ipod''a a w wave 2 dostaniesz świetny ekran i niespodziankę co będzie w nowym Bada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się