Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2010 o 18:41, Redjevel napisał:

kraju kiedy bedziesz wspinal sie nogami skocz w prawo í wejdziesz


Już właśnie przed chwilą mi się udało. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w grobowcu rodzinnym i dawno żadna gra mnie tak nie poirytowała, sterowanie klawiaturą i myszką podczas tych "czasówek" plus praca kamery to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim sensie biegać po ścianach.

thx11@ Dlatego ja jestem zadowolony, że mogłem sobie pograć na xboxie, na mega wygodnym xboxowym padzie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 19:44, thx11 napisał:

Jestem w grobowcu rodzinnym i dawno żadna gra mnie tak nie poirytowała, sterowanie klawiaturą
i myszką podczas tych "czasówek" plus praca kamery to koszmar...

żaden koszmar, kwestia wprawy/ przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowania to nie wiem, bo gram na padzie.
ALE...
Kamera w jednym miejscu mnie po prostu dobiła, klnąłem jak poparzony.
Juz wolałbym by została za pleców. To dają jakąś pedals*ą z boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 19:55, Albii napisał:

Zależy w jakim sensie biegać po ścianach.


Przecież napisałem. Wskazówka mówi mi: "zaawansowane pokonywanie ścian - przytrzymaj...". Tyle że nic to nie daje, Ezio nie skacze dostatecznie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zebranie 100 piór i wszystkich nagrań Elementu 16 coś daje? Bo przeszedłem już grę i zastanawiam się, czy się za to brać... A tak BTW - zakończenie mnie zmiażdżyło. Ogólnie ACII rządzi i nie mogę się doczekać trójki. 10 bym nie dał, ale 9+ - bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... ,że nie napisaliśmy tego w FaQ ? Dziwne. Piórka 50 - możesz kupić fajny młot u kowala w twierdzy, 100- pelerynka. A nagrania prócz tego, że przedstawiają bardzo ciekawą rzecz, to chyba nic. Jak źle to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Czyli jak nie wykupię tego go, to nie mogę mieć zbroi Altaira? Ile kosztuje ten go i gdzie go można wykupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też nie działa AC2? Znowu atak/przeciążenie czy może grę patchują i się nie może uruchomić? Zaczyna mnie już to denerwować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatki wykupuje się za punkty które zdobywasz w grze za różne akcje. wchodzisz albo z menu głównego naciskając E (domyślnie) albo stąd: http://uplay.uk.ubi.com/
logujesz się tym samym loginem i hasłem jak ze swojego konta ubi i wybierasz co chcesz. Polecam grobowiec i ew strój Altaira...
Zbroje dostaniesz jak uzbierasz pieczęcie... Wykupiony strój możesz założyć w dowolnej chwili, jest w menu ubrań tam gdzie są peleryny... Będziesz po prostu wyglądał kropka w kropkę jak Altair z AC1
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taniocha...gdzieś w 4 sekwencji już miałem grobowiec... po 7 masz dość punktów strój, imho najmniej przydatne to tapeta i dodatkowe noże... :)
Pozdrawiam

EDIT: właśnie włączyłem, mnie działa normalnie, loguje szybciutko, więc to chwilowe było, albo coś u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że mnie robicie... :D
Nie ma tu żadnego sklepu z rzeczami. A do sanktuarium udało mi się już wejść. Nie ładnie tak okłamywać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować