Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Może jestem ślepy, ale widzę tylko link a propos położenia owych znajdziek, nie bonusów. Dzięki, że napisałeś o tym młocie - już wiem czemu mam tylko 21 sztuk broni, a nie 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze PieC''a dostali 2 DLC co nie posiadają gracze konsol,jeśli mają wersję PL AC II.Czy te DLC są aż tak bardzo urozmaicone? Bo mam dylemat,czy brac AC II na Xboxa czy na PC -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:39, Woo-Cash napisał:

Hej ludzie czy ktoś odpowie?! ;P

Hej ludzie odpowiada: Jeżeli dobrze pamiętam musisz z rozpędu wbiec na ścianę, i gdy będziesz w jak najwyższym punkcie tegoż biegu wcisnąć kierunek w którym jest belka i klawisz skoku.Wymaga trochę wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:37, Bartex69 napisał:

Gracze PieC''a dostali 2 DLC co nie posiadają gracze konsol,jeśli mają wersję PL AC II.Czy
te DLC są aż tak bardzo urozmaicone? Bo mam dylemat,czy brac AC II na Xboxa czy na PC
-_-.


Imo odstają od reszty epizodów(szczególnie drugi). Nie ma w nich niczego specjalnego czego by nie było w innych wspomnieniach. Cyba że zależy ci na latającej machinie Leonarda to możesz brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz peceta który udźwignie AC 2 to bierz na peceta. Taniej i 2 dodatkowe DLC, które są raczej dobre (w szczególności sekwencja 12). Jednak wadą jest to zabezpieczenie, które co prawda w grze zbytnio nie przeszkadza, lecz będąc offline albo podczas jakichś problemów z serwerami nie pograsz. Za to na xboxie są achievementy. Będziesz miał motywację do zbierania piórek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 19:09, Maciej2194 napisał:

Ma ktoś może znów problem z logowaniem sie? Rano grałem i wszytko bylo ok a teraz znowu
problemy : /


Niestety tak... Cholerne zabezpieczenia, oby Ubi przez nie zbankrutował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 19:09, Maciej2194 napisał:

Ma ktoś może znów problem z logowaniem sie? Rano grałem i wszytko bylo ok a teraz znowu
problemy : /

To przez ataki na serwery Ubi piratów z całego świata którzy jednocześnie wchodzą na te serwery przeciążając je
teraz to będzie norma. Trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ACII niedawno i problemy z serwerami UBI jak dotąd mnie nie dotknęły, a to dlatego, że mam kłopoty z grafiką w grze, które kończą się wywaleniem z gry. Na początku sypią się tekstury ( nie ma ścian, podłogi), postaciom znikają ręce, a następnie wywala mnie z gry i nie wyskakuje żaden błąd. Zdarza się, że tekstury są w porządku, a i tak wywala mnie z gry. Zaznacza, że mam oryginalną grę, spełniam z nawiązką wymagania sprzętowe, sterowniki do grafiki są nowe, directx też, zrobiłem defragmentacje dysków, raczej nie mam wirusów. Acha gra chodzi bez problemu na lapku z win 7 (na stacjonarnym jest win XP), więc nie jest to wina gry tylko mojego sprzętu. Może to jakiś konflikt sprzętowy? Wiem, że mogę grać na laptopie ale skoro coś nie tak jest z moim kompem stacjonarnym to chcę to rozwiązać żeby nie było problemów na przyszłość. Może ktoś miał podobny problem albo wie co może być przyczyną. Proszę wiec o pomoc. Mogę umieścić wydruk z dxdiag.

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 19:51, Commander_Shepard napisał:

> Ma ktoś może znów problem z logowaniem sie? Rano grałem i wszytko bylo ok a teraz
znowu
> problemy : /
To przez ataki na serwery Ubi piratów z całego świata którzy jednocześnie wchodzą na
te serwery przeciążając je
teraz to będzie norma. Trzeba się przyzwyczaić.

Ubi ma zamiar to wynagrodzić, szczególy w emailu od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem aby się zalogować do gry.. W sumie ulżyło mi z jednej strony :-P bo już myślałem, że coś nie tak u mnie na kompie. Swoją drogą nawet strona UBI nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:45, necron1501 napisał:

Email''u? Jakim emailu? Żadnego nie dostałem, a konto na ubi mam...

Ja wiadomość z przeprosinami dostałem na skrzynkę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:48, Damianuss1 napisał:

> Email''u? Jakim emailu? Żadnego nie dostałem, a konto na ubi mam...
Ja wiadomość z przeprosinami dostałem na skrzynkę :P.


A ja nie... Hmm czyżby ochrona anty spamowa? Muszę kosz przeszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RATUJCIE!!!!

Mam AC 2 na pc.

Miedzy Sekwecją szustą a siódmą jest "przerywnik" Desmąnd idze i luci do magazynu ale wracając mdleje i ma sen że jest ALTAIREM i jest w Akkce.

No wiec ścigam tego faceta co ucieka i jak na załączonym obrazku jestem na wierzy na balkonie co mam dalej zrobić? Altair nie chce mi wejść dalej RATUNKU co mam zrobić??? Proszę o odpowieć może być na gg mój numer to : 20072796 albo na szkrzynkę e-mail : michalciarenci@wp.pl lub mroczny500@wp.pl


może być też odpowieć tu na forum i z góry dzięki na prawdę dzięki!!!

20100314205222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować