Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 11:06, Woo-Cash napisał:

Czy będzie polska wersja na PS3? Czy panowie z Ubisoftu bodajże ruszą wreszcie swoje
cztery litery?


Wprawdzie, nie słyszałem o tym, aby coś takiego mogło powstać, ale bardzo możliwe. Z drugiej strony - sam uważam, że większość graczy AC2 to pecetowcy (takie przeczucia) Jeśli ma powstawać wersja PL to w pierwszej kolejności na PC, a potem PS3, napewno nie wyjdzie ona równo z premierą, a dopiero jakiś czas po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie zrobili wersji PL na Xboxa. Z całym szacunkiem dla trudu polonizatorów. Nie trawię. Nawet genialnie spolonizowane 2 Trony tracą dla mnie na klimacie właśnie przez dubbing. Pójściem na kompromis byłoby udostępnienie obu wersji, ale boję się, że miejsca na dysku nie starczy. Tak więc ja bojkotuję! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 20:16, sebastiano444 napisał:

> Bedzie polonizacja AC2 na PS3 i xb... wiecej tutaj
> http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6966318,Assassin_s_Creed_2_i_Splinter_Cell__Conviction_rowniez.html

O co chodzi z końcówką z tej informacji ( SCC bez PS3 ).

to ze SCC nie bedzie na PS3 jest on tylko ekskluzywem dla XB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie zna angielskiego a chciałby poznać co nowego będzie w AC, a nie tylko obejrzeć filmyk i powiedzieć - "Aha, fajnie" - postanowiłem przygotować dla was tłumaczenie (nie słowo w słowo, lecz najważniejsze fakty).
Spoiler time begins.
UWAGA! TEKST JEST PEŁEN SPOILERÓW ZARÓWNO Z CZĘŚCI PIERWSZEJ JAK I DRUGIEJ!
Mam na myśli gameplay.

Spoiler

-Na E3 była Wenecja, na filmiku przedstawiona jest Florencja.
-gdy Ezio rzucił czymś na podłogę - to była kasa, jeden ze sposobów przyciągania uwagi społeczeństwa
-Pamiętacie moment z AC, gdy podbiegali żebracy i prosili DAJ KAMIENIJA..ekhm znaczy się Daj coś kasy, to w 2 będzie możliwość zarzucenia im pieniądzem.
-Za kasę można kupować zabawki, takie jak np. trucizny (gdy Ezio podbija do kolesia w pancerzu z halabardą widać jej działanie. Taki strażnik może znacznie ułatwić wykonanie zadania, bądź zamordowanie celu przy pomocy jego rąk.
- Chwilę póżniej (autor) podsuwa morderczy pomysł rzucenia kasy obok strażnika, po czym zatrucia go trucizną. Stwierdza, że zabijanie ludzi w AC2 będzie arcyciekawą zabawą.
- W AC2 będzie można znaleźć sekretne komnaty (przykładowo podziemne komnaty, katakumby, ogólnie podziemie miasta.) Tutaj ukłon w stronę PoPa i Tomb Raidera. Ten fragment będzie bardziej liniowy.
- Za kasę będzie można zakupić nową broń, nowe zabawki, nowe pancerze lecz na tym możlwiości Ezia się nie kończą. W grze będzie rozwinięty system korupcji. Co to oznacza? Będziemy w stanie wynająć osoby za odpowiednią kasę. W grze pojawią się :
* Najemnicy - walczą za Ezia, pomagają mu, chronią go.
* Kurtyzany - odwracają uwagę od asasyna, zajmują ludzi
* Złodziejaszki - Mogą wchodzić na dachy, pomóc w kradzieży, odwrócić uwagę od strażników.
- Zapewne pamiętacie również Orli Wzrok z pierwszej części. Teraz będzie można używać go również w trybie TPP i grać z nim cały czas.
- Na końcu wywiadu nie jest podana data wydania wersji PC, nie została w ogóle wspomniana. Postaram się zdziałać i dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Czy Assassin''s Creed 2 to coś jak 1 częśc ? chodzi mi o początek AC1. Czy w AC2 też będziemy jakimś gościem jak Desmond czy od razu będziemy grali w czasach baroku (czy innych nie wiem dokładnie xD). Osobiście wolałbym tą 2 opcję bo daję klimat grze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 20:09, DambialkoX napisał:

Mam pytanko: Czy Assassin''s Creed 2 to coś jak 1 częśc ? chodzi mi o początek AC1. Czy
w AC2 też będziemy jakimś gościem jak Desmond czy od razu będziemy grali w czasach baroku
(czy innych nie wiem dokładnie xD). Osobiście wolałbym tą 2 opcję bo daję klimat grze
^^

Już od dawna wiadomo, że w AC2 będziemy grali Desmondem :P.
Gra będzie toczyć się we Włoszech, w XV wieku (poprawcie mnie, jeśli się mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziemy grali Desmondem i Desmonda ma być do tego znacznie więcej, niż w pierwszej części, z czego ja akurat jestem bardzo zadowolony :P Ta "dwuepokowość" to przecież jeden z najlepszych pomysłów, jakie do zaoferowania ma Assassin''s Creed ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego się cieszyć? Akurat im mniej tego typka, tym lepiej. Przecież nim nie ma nic do roboty. Pogada, wejdzie do Animusa, wyjdzie, pogada, pójdzie spać, wstanie, pogada, wejdzie do Animusa itd. Mam nadzieję, że 3 część będzie się działa w teraźniejszości. Tzn, że Assassyni porwą Desmonda z tego laboratorium i będą zdejmować po kolei templariuszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 07:16, tomasz23 napisał:

Mam nadzieję, że 3 część będzie się działa w teraźniejszości.
Tzn, że Assassyni porwą Desmonda z tego laboratorium i będą zdejmować po kolei templariuszy
:)

Po sieci krążą już takie domysły jakoby trzecia, i za razem ostatnia, część trylogii rozgrywała się w czasach teraźniejszych (a właściwie to w niedalekiej przyszłości), a główną grywalną postacią miałby być Desmond. Wydaje się to całkiem prawdopodobne i logiczne. Ciekawe jak się sprawdzi w praniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 13:27, donard napisał:

Dostałem odpowiedź od cenegi w spr. AC2 edycje kolekcjonerskie. BĘDZIE BIAŁA I CZARNA
EDYCJA W POLSCE!!!

Gdybym był dziewczyną, ucałowałbym Cię ;* Miłym akcentem żegnamy wakacje ^^
Powiedzieli coś jeszcze? Cena, czy będzie na PC, czy będzie pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować