Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

WOW O_O Wreszcie jakaś gra, za którą mogę zapłacić jednym banknotem 100 złotowym i nie dostać papierkowej reszty ^^ Dzięki serdeczne panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry od Ubi mają to do siebie, że w dniu premiery można nabyć je w atrakcyjnej cenie 80 złotych (AC, PoP, FC2, AC2). Ciekawi mnie też sprawa zabezpieczeń. Co prawda w ostatnim PoPie zrezygnowano z nich zupełnie, to w takim Anno 1404, wydawanym przez Ubisoft, dodano jakże denerwujący DRM. Jeśli władują to do nowego Asasyna, mojej kasy nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie... bo mam jeden jedyny dylemat czy kupować... czy ta gra będzie śmigać na maks...

Intel Core 2 Duo 3ghz
Nvidia GF8800GT 512mb
2GB ram
22"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:31, noobie napisał:

panowie... bo mam jeden jedyny dylemat czy kupować... czy ta gra będzie śmigać na maks...


Intel Core 2 Duo 3ghz
Nvidia GF8800GT 512mb
2GB ram
22"

Wydaje mi się, że bez problemów, tyle że jeszcze (chyba) wymagania nie zostały podane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:31, noobie napisał:

panowie... bo mam jeden jedyny dylemat czy kupować... czy ta gra będzie śmigać na maks...


Intel Core 2 Duo 3ghz
Nvidia GF8800GT 512mb
2GB ram
22"

W 1920x1080 z wszystkimi opcjami na full? Z tą kartą graficzną bym na to nie liczył, ale na razie to tylko zabawa we wróżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 21:03, logray napisał:

W 1920x1080 z wszystkimi opcjami na full? Z tą kartą graficzną bym na to nie liczył,
ale na razie to tylko zabawa we wróżkę.

Jak ja kocham postęp technologii :D rok temu "Wow masz GFa 8800GT? kozak jesteś" teraz... "Z taką kartą graficzną?" hehe...

edit: Nigdy nie mogłem ustawić 1920x1080... najwyższą mam 1680x1410 czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 21:08, noobie napisał:

Jak ja kocham postęp technologii :D rok temu "Wow masz GFa 8800GT? kozak jesteś" teraz...
"Z taką kartą graficzną?" hehe...

edit: Nigdy nie mogłem ustawić 1920x1080... najwyższą mam 1680x1410 czy jakoś tak

Do 1920 nawet rok temu zalecany był jakiś GTX 2x0 (im szybszy tym lepszy), albo 4870x2 od Ati. Dlatego zostałem przy 1280x1024 z moim starym i wysłużonym 4870. Z przyczyn technicznych nigdy nie zajmowałem się pośrednimi rozdzielczościami, dlatego nawet we wróżkę nie mam się co bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2009 o 21:25, logray napisał:

Do 1920 nawet rok temu zalecany był jakiś GTX 2x0 (im szybszy tym lepszy), albo 4870x2
od Ati. Dlatego zostałem przy 1280x1024 z moim starym i wysłużonym 4870. Z przyczyn technicznych
nigdy nie zajmowałem się pośrednimi rozdzielczościami, dlatego nawet we wróżkę nie mam
się co bawić.

yhm... chodziło mi o to ze nigdy nie mogłem ustawić takiej rozdzielczości bo nie mam takiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... kusi. Ale ja jednak zadowolę się zwykłym wydaniem i to zapewne grubo po premierze. Nawet pomimo faktu, że to moja ulubiona seria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:45, ZO_S_O napisał:

Cholera... kusi. Ale ja jednak zadowolę się zwykłym wydaniem i to zapewne grubo po premierze.
Nawet pomimo faktu, że to moja ulubiona seria...

Jaka seria? 1 gra to seria? To nawet do klasyki się nie zalicza:D Pograjcie w hitman''a, zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadana jako trylogia. Mamy już praktycznie dwójkę...

Może do klasyki niet, ale jednak pomimo swych wad (tak jak Wiedźmin) sukces odniosło. Takie gry zarówno jak klasyki należy docenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:45, ZO_S_O napisał:

Cholera... kusi. Ale ja jednak zadowolę się zwykłym wydaniem i to zapewne grubo po premierze.
Nawet pomimo faktu, że to moja ulubiona seria...

Może na następną edycję się skusisz już 3 czyli white edition na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować