Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #62: Jakie są Twoje ulubione polskie przygodówki?

53 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2009 o 18:08, MisticGohan_MODED napisał:

Hopkins FBI oraz Mentor xp
Reszta się chowa xp


Pierwsza nie jest polska - druga co prawda tylko na amigę, no ale się kwalifikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skaut Kwatermaster jak dla mnie przywoluje mile wspomnienia ponieważ dostałem go na wielkanoc :) pare ladnych lat temu. Stara dobra produkcja Avalonu gdzie mozna było rozbic atom papierowym mlotkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 głosy oddałem na Teenagent najlepsza w jaką grałem przygodówka Polska, a jedna z lepszych w ogóle. Skaut Kwatermaster moja pierwsza przygodówa, też świetna i w obie grałem na Amidze jeszcze. I na 3 miejscu Chłopaki nie Płaczą mimo, że nie przeszedłem jej całej, bo kompa własnego jeszcze nie miałem, jednak humor mi się podobał podobnie jak w filmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Orlando, Reah & Schizm. Generalnie uwielbiam przygodówki ze statycznymi renderkami więc Schizm i Reah to dla mnie wybór oczywisty, a Jacka Orlando typuje za klimacik bo lubię dobre kryminały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:38, Laid_back napisał:

Pierwsza nie jest polska - druga co prawda tylko na amigę, no ale się kwalifikuje...

o ja... tyle lat w niewiedzy żyłem... w sumie i tak najbardziej lubiłem Mentora :]
Zresztą cały czas pudełko stoi u mnie za ladą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.D. 2044 :) gra na podstawie Seksmisji xD to bylo boskie... te teksty glownego bohatera xD i elementy zrecznosciowe, jak trzeba bylo pocalowac strazniczke, zeby zemdlala :) no i Wacki :)) najsmieszniejsza gra w jaka gralem, a Kajko i Kokosz to juz zabytek, ale chetnie jeszcze raz bym to sobie przeszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książę i Tchórz - the best of. Potem problem, bo Teenagent, Wacki, Świrus, Kajko i Kokosz, trochę Sołtys albo Skaut Kwatermaster... Ech, wspomnienia wracają. Polacy robili przyzwoite przygodówki. Chyba odpalę sobie Wacki, dziś znalazłem na półce z płytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować