Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: PSP Go! w planach Sony

36 postów w tym temacie

Spoko, ale mimo że nie mam psp wolałbym aby wyszła nowa konsola z numerem 2 ;] A tak to mamy kolejne psp.
Ciekawe jak z tą dystrybucją przez neta, myślę że tworzenie konta i zabawa z wypukłą kartą nie będzie tego warta dla wileu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem na PS3 system przeciw piractwu nie został do tej pory złamany, a na PSP jest praktycznie od premiery ? Jak Sony ma wydawać kolejną wersję konsoli to na tym nic nie zyska. Po co nam nowe wersje z drobnymi zmianami ? Niech lepiej pracują nad nowym systemem.
PSP jest potrzeba dużo gier. Po za tym piractwo zawsze będzie, nawet jak zamierzają zrezygnować z UMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 19:55, Ryan-Kam napisał:

Jakim cudem na PS3 system przeciw piractwu nie został do tej pory złamany, a na PSP jest
praktycznie od premiery ?


Blue Ray. Jego cena jest najlepszym stoperem. Ale sytuacja się zmieni, gdy ceny nagrywarek pójdą w dół.

Dnia 29.04.2009 o 19:55, Ryan-Kam napisał:

PSP jest potrzeba dużo gier. Po za tym piractwo zawsze będzie, nawet jak zamierzają zrezygnować
z UMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Po za tym piractwo zawsze będzie, nawet jak zamierzają zrezygnować

Dnia 29.04.2009 o 19:55, Ryan-Kam napisał:

z UMD.


Może się mało orientuje, ale nigdy nie słyszałem żeby ktoś gierki przez UMD spiracił, najpopularniej idzie to przez karty pamięci, a nowych PSP też nie da się przerobić żeby piraty działały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony atakuje pozycje Jabłczane ... i słusznie!
Zresztą brak UMD to znacznie dłuższe życie baterii, a to przecież jedna z bolączek PSPeka. Pytanie tylko jak urządzą PSStore, ile tytułów będzie dostępnych np. w Polsce i ile będą kosztować. Jeśli ceny będą umiarkowane to może się skuszę na to cacko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:14, Namaru napisał:

Sony atakuje pozycje Jabłczane ... i słusznie!
Zresztą brak UMD to znacznie dłuższe życie baterii, a to przecież jedna z bolączek PSPeka.
Pytanie tylko jak urządzą PSStore, ile tytułów będzie dostępnych np. w Polsce i ile będą
kosztować. Jeśli ceny będą umiarkowane to może się skuszę na to cacko ;)


Zainstaluj sobie Sony Media Manager for PSP, tam jest wbudowany PSS i tam są podane ceny. Gierki z PSX - 18 zł, a taki medievil Resurrection to już 69 zł. Nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryan-Kam zabezpieczenie w PSP 3000 do dziś nie zostało złamane.
nVid wszystkie XBOX 360, niezależnie czy to Jupiter, czy ślupiter, zawsze są 100% kompatybilne, nie różnią się wyglądem itp. itd. więc stwierdzenie, że XBOX daje rade jest nie na miejscu. Gdyby MS wypuścił jakiś XBOX 360 Go z napędem blu-ray, 8GB RAM itp. wtedy Twój przykład miałby rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 19:52, Pile napisał:

Spoko, ale mimo że nie mam psp wolałbym aby wyszła nowa konsola z numerem 2 ;] A tak
to mamy kolejne psp.

Hm? A co za różnica, czy PSP2 czy Go!, skoro różnice są ogromne wręcz?
Nie do końca jestem zadowolony z sieciowej dystrybucji. Nie każdy ma dostęp do sieci, nie każdy ma kartę. IMO głupi pomysł, płytki powinny być nadal, może nie UMD, ale jednak sprzedaż pudełkowa powinna też się pojawić. Liczę też na jakiś ruch ze strony Sony dotyczący gier już zakupionych. Mam nadzieję, że nie wydałem kasy na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 18:26, xD_ominik napisał:


> LOL...nie ma to jak czytac ze zrozumieniem :/ To NIE jest fake, gdyz nigdzie nie
jest
> napisane że tak bedzie wygladac najnowsza zabawka SONY...obrazek jest podpisany
jako
> "obecnie" najnowszy model.
Tak? To dlaczego na obrazku konsola ma dwie gałki analogowe, a jest napisane że będzie
posiadać jedną? I tu jest błąd.

To już dla mnie te PSP jest bardziej prawdopodobne http://www.pspworld.com/sony-psp/images/sony-psp-2-concept.jpg


Heh, nie mielismy na mysli tego samego obrazka xD Ja mowilem o tym na glownej stronie z recenzja a Ty o tym w linku. Takze juz sie zgadzamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, ca ja bym dał, aby te plotki okazały się prawdziwe. Oczekuję czwartej generacji Playstation Portable od dawna, a wciąż jakimkolwiek informacjom towarzyszy PLOTKA, to jest już nieznośne! Mam nadzieję, że może w końcu okaże się, że to prawda i będę mógł sięgnąć z czystym sumieniem po mój model PSP :) Interesuje mnie jednak co stanie się z posiadaczami starszych wersji konsoli, czy w wypadku usunięcia napędu UMD zeszliby na drugi plan ?! Oby nie. Jestem dobrej myśli.
Ahhh, do tego jeszcze perełka, dotykowy ekranik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tytuły, które są teraz na UMD trafią do cyfrowej dystrybucji, czy też może będzie je można przetransferować do pamięci, a może po prostu Sony ma to gdzieś?W każdym razie wszyscy szpanerzy, którzy z graczami mają mało wspólnego pewnie już zacierają ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:47, TobiAlex napisał:

Ryan-Kam zabezpieczenie w PSP 3000 do dziś nie zostało złamane.

Ostatnio sypiesz wrecz swietnymi komentami.

Dwa slowa: tiff exploit
Wiecej slow: tiff exploit hello world i HEN ktory bedzie wydany prawdopodobnie na dniach
Get your info straight, kkthxbai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie widzi PSP bez UMD - SONY nie zdecydowałoby się na tego typu krok, tylko ze względu na popyt garstki tytułów które są dostępne na PSN. To byłoby prawie jak samobójstwo, gdyby okazało się to niewypałem... A należy dodać, że SONY raczej nie pozwoliłoby sobie na ewentualny niewypał. To raz. Dwa: plota jest plotą, mi to wygląda na zsumowanie wszystkich dotychczasowych plotek + jedna nowa - większa rozdzielczość. Teraz jest bodajże 480x272 czyli stosunek 30:17, nowa rozdzielczość to niby 800x480 czyli 5:4 - ktoś chyba jest kiepski z matmy bo obie rozdzielczości są różnego formatu, a skalowanie na LCD to nie takie "chop siup". Trzy: posiadacze dotychczasowych modeli PSP zjedli by SONY żywcem za brak możliwości zagrania w nowe gry na starym PSP.
Oczywiście możliwe, że mamy do czynienia z PSP2, ale w takim wypadku ciężko będzie z odwzorowaniem grafiki 1:1 gier z oryginalnego PSP, co byłoby kolejnym strzałem w stopę. Nie pomijajmy faktu, że nijak nie można stwierdzić czy użytkownik posiada grę w formacie UMD (na "stare PSP"), żeby mógł sobie ją pobrać bez dodatkowych opłat. Mało kto płaciłby 2 razy za to samo.
IMO to ewidentna plota, żeby sensacji narobić i narobić kliknięć na stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umd to największa pomyłka jaka się wydarzyła w świecie przenośnych konsol. Jakiś czas temu powiedziałem ze pozbędą się tego badziewia i postawią na cyfrową dystrybucje. Mimo że to news plotka to wraz z moimi "proroczymi" :P wizjami uznaje go za dość prawdopodobny :) (nie wszystkie elementy ale te dwa na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować