Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 14:06, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > Ale tak dla pewności /.../

Marku swą wypowiedział zabiłeś mi przysłowiowego klina ... Nie zrozumiałem części jak nie połowy Twych zdań złożonych i wielokrotnie złożonych. Nie pomogło mi nawet rozpoznawanie epitetów, przymiotników, przysłówków i całej masy części mowy ... Czy pisałeś to pod wpływem? Bo ja będąc pod wpływem może bym zrozumiał Twe intencje i ciepłe słowa kierowane do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:11, mlynar911 napisał:

/.../> Marku swą wypowiedział zabiłeś mi przysłowiowego klina ... /.../

To było o tym, który chciał Cię poić denaturatem. Nie tylko Ciebie zresztą. Sam musiał przedtem zasmakować tego specjału. Przecież inaczej na chciałby tego innym wciskać. I uważa się za uprawnionego do karania, chociaż moderatorem nie został, przynajmniej jeszcze. Jak zostanie, to bedę musiał sie stąd wynieść...a i Ty wtedy uważaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:17, KrzysztofMarek napisał:

I uważa się za uprawnionego do karania, chociaż moderatorem nie został, przynajmniej jeszcze.
Jak zostanie, to bedę musiał sie stąd wynieść...a i Ty wtedy uważaj...


Wszyscy Lożowicze, będą musieli się wyprowadzić. Wszak taki osobnik zaprowadził by porządek żelazną ręką... Trudne to by były czasy. Ściśle określone godziny i dawki spożycia prowiantów płynnych i stałych. Coś mi się zdaje, że Sala Tortur TYHE była by o wiele przyjemniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

Tak się składam, że mam dla ciebie dwóch ochotników.


O żesz, musisz mnie tego nauczyć! Jak ja się składam, to nic nie wychodzi. Już prędzej coś uzyskam składając kartkę papieru, np. samolocik. Ale z samego siebie zrobić organiczne origami, tego nie umiem. Co prawda raz próbowałem, ale efektem było bliżej niezidentyfikowane trzaśniecie. Uznałem to za wiadomość od duchów przodków i zaprzestałem bluźnierczych działań.

Dnia 07.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

Państwo Krzysztof i Marek są do dyspozycji.


Nie znam takiego państwa. To gdzieś przy Wenezueli? Po liczbie mnogiej czasownika wnioskuję, że to jakaś federacja lub związek. Jaki tam mają ustrój? I w konsekwencji – czego chcą w zamian za bycie w stanie „do dyspozycji”? Ostrzegam, że nie będziemy eksportować żadnej broni jądrowej ani atomowych szczoteczek do zębów.

Dnia 07.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

karmiłem ich szczurami (oczywiście dojrzałymi na słońcu martwymi szurami - pierwszej jakości) i poiłem octem.


Ty się pilnuj! Nie wiem, czy samowolna uprawa szurów (czymkolwiek by nie były) nie podpada pod paragraf. Niby nie przypominam sobie konkretnego przepisu, ale od czasu jak oddział komandosów spacyfikował pobliski warzywniak (ogórki były zbyt zakrzywione) stałem się lekko przewrażliwiony.

Dnia 07.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

sprawdzić czy ich stan faktyczny zgadza się ze stanem na mapie.


Ten tzw. „kryzys” robi się męczący. Wszyscy na niego zwalają co się da lub obrzucają odpowiedzialnością za regres. Nawet Lożowicze posądzają się nawzajem o kreatywną kartografię...

Ale badanie zachowania Lochów jest zaiste fascynujące! Nawet ja nie byłem świadom faktu, że to autentyczna strefa Limbo przenikająca do sfery materialnej. Bomba TYHE tylko czasowo je zniszczyła, powoli się odradzają. Jeśli forum CDP łaskawie się kiedyś ustanowi jako nie-beta, to będziemy mogli się wprowadzać z już dorodnymi, wyrośniętymi Lochami. Wystarczy je przesadzić w nowe miejsce. Siłą rzeczy układ pomieszczeń nie jest już taki jak dawniej, przykładowo po ołtarzach i kaplicach Dobrze Wiszącej zwolniło się sporo miejsca.

A teraz coś na temat (?!). Chciałbym rozpocząć temat dyskusji pt. „Przyszłość Loży”. Jak zapewne wszyscy już zdążyli zauważyć, ostro lobbuję (ohydny wyraz, a fuj!) za przeniesieniem w stosownym czasie w bardziej cywilizowane rejony. Troszkę to jednak byłoby deprymujące gdybym przeprowadził się sam, dlatego też kieruję w widownie pytanie: co zamierzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:23, Matteos napisał:

> /.../ Troszkę to jednak byłoby deprymujące
gdybym przeprowadził się sam, dlatego też kieruję w widownie pytanie: co zamierzacie?

Moja odpowiedź będzie z pozoru bardzo prosta: zamierzam dostosować się do zmieniających się okoliczności. Ponieważ nie wiem, jak owe okoliczności sie zmienią, to nie potrafię konkretnie określić jak będę się dostosowywał.
Nie mam pojecia, jak bedzie wygladała wersja alfa strony CD Projektu a tym bardziej, jak bedzie wygladała wersja finalna. O ile sama strona zawiera dużo dobrych treści (nawet bardzo dużo), o tyle forum jest tam wręcz tragiczne. Jeśli się nie zmieni, wołami mnie tam nie zaciągną. Może to jest celowe?
Loża ma oczywiście przyszłość, bo to ostatni bastion wolności na forum. Wolność to dar, z którego należy korzystać w sposób umiarkowany. Na przykład trzeba umiarkowanie korzystac z wolnosci, dobrowolnie nakładając sobie obowiazek pisania długich postów. Trzeba tutaj brać przykład z polityków: oni potrafią godzinę mówić i nic nie powiedzieć. Do takiego mistrzostwa w Loży nie dojdziemy, ale starać się trzeba.
Drugim dobrowolnym obowiązkiem mogloby być zróżnicowanie tematów. Coś za bardzo kisimy się we własnym sosie. Może coś ozywczego? Na przykład od czasu do czasu rewelacyjny przepis na grilowanie? Na budowę domku z kart? Na łowienie ryb?
Przenieść się w cywilizowane rejony zdążymy, pytanie tylko, kiedy te rejony naprawdę sie ucywilizują? Bo teraz są, hmmm, raczej dziewicze (cokolwiek by to miało znaczyć). Możemy wpasować sie w wolne miejsce, możemy sami ucywilizować tamtejsze forum. Ale nie ukrywam, wolę nieco poczekac z przenosinami. To troche tak, jak bym wybudował sobie nowy dom, o niebo lepszy od mieszkania w bloku. Ale, że łazienka jeszcze nie wykończona i kanalizacja jeszcze nie działa, to przeprowadzic sie można, ale strasznie niewygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:23, Matteos napisał:

Nie znam takiego państwa. To gdzieś przy Wenezueli? Po liczbie mnogiej czasownika wnioskuję,
że to jakaś federacja lub związek. Jaki tam mają ustrój? I w konsekwencji – czego
chcą w zamian za bycie w stanie „do dyspozycji”? Ostrzegam, że nie będziemy
eksportować żadnej broni jądrowej ani atomowych szczoteczek do zębów.


Państwo Krzysztof i Marek to panowie Krzysztof i Marek. I na co tyle wywodów? Trzeba było najpierw pomyśleć ;) Fail

Dnia 07.05.2009 o 22:23, Matteos napisał:

Ty się pilnuj! Nie wiem, czy samowolna uprawa szurów (czymkolwiek by nie były) nie podpada
pod paragraf. Niby nie przypominam sobie konkretnego przepisu, ale od czasu jak oddział
komandosów spacyfikował pobliski warzywniak (ogórki były zbyt zakrzywione) stałem się
lekko przewrażliwiony.


Według mojego kodeksu wszystko jest w porządku. Tak widzę, że z tobą źle sie dzieje. Tyle pisania i tyle bezsensu. Podkradasz denaturat ze spiżarni... to widać :P

Dnia 07.05.2009 o 22:23, Matteos napisał:

co zamierzacie?


Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:17, KrzysztofMarek napisał:

To było o tym, który chciał Cię poić denaturatem. Nie tylko Ciebie zresztą. Sam musiał
przedtem zasmakować tego specjału. Przecież inaczej na chciałby tego innym wciskać.

Owy Pan od denaturatu myśli ,że jest z innej planety. Chce na siłę zrobić z siebie kogoś kim nie jest ... To przerażające co ta płynna i barwna ciecz może zrobić z umysłem dojrzałego faceta przed którym było wiele możliwości. Lecz wszystko spłynęło do ścieków równie płynnie jak wlewane w gardło substancje.

Dnia 07.05.2009 o 21:17, KrzysztofMarek napisał:

I
uważa się za uprawnionego do karania, chociaż moderatorem nie został, przynajmniej jeszcze.
Jak zostanie, to bedę musiał sie stąd wynieść...a i Ty wtedy uważaj...

Gdyby nim został ten portal by upadł. Chaos byłby wszechobecny i zniszczył ten ład który jako tako jeszcze istnieje. Każde żyjące stworzenie ucieknie z tej witryny i pójdzie w podróż która nie ma końca. Zasmakują wtedy egzystencjonalnej tułaczki która będzie jedynym sensem ich istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 08:15, Kakarotto napisał:

Według mojego kodeksu wszystko jest w porządku. Tak widzę, że z tobą źle sie dzieje.
Tyle pisania i tyle bezsensu. Podkradasz denaturat ze spiżarni... to widać :P


Kurcze a mi i reszcie wydawało się od zawsze że to ty jesteś specjalistą od picia i filtrowania denaturatu, tak samo podkradania beczułek. Jeżeli natomiast wspomnimy o pisaniu bez sensu naprawdę długo nikt nie był w stanie zrzucić z tronu pewnego huntera22 :P. Więc ja nie rozumiem jaki kodeks jest twój i jak może być w porządku jak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:47, mlynar911 napisał:

Szczyt spamu:
Pozdrowienia Sekretarzu ;p i gratulacje ;]

i że ja tego nie zauważyłem, toć to teraz jestem w elitarnej grupie sekretarzy, ale jednak przewodniczący ładniejszy bo dłuższa ranga i mimo wszystko lepiej brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:58, krl_krl napisał:

Łał, Loża zmartchwywstała. Zróbmy z tego religię, za dwa tysiące lat będziemy mieli pół
świata.

Loża nie jest religią, loża to cały system ogólnych zasad i praw według których trzeba żyć. To jest właśnie powód dla którego nie można tego zrobić dla mas, no chyba że by otworzyć szeroko drzwi do loży i wtedy niech szczury Lożowe zrobią swoje :).

Ale mamy okazję do picia , mój awans, więc dzisiaj stawiam beczułkę rumu :P

20090509222918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 22:29, kindziukxxx napisał:

Loża nie jest religią (...).

Będziemy elitarną religią;)

Dnia 09.05.2009 o 22:29, kindziukxxx napisał:

Ale mamy okazję do picia , mój awans, więc dzisiaj stawiam beczułkę rumu :P

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:58, krl_krl napisał:

Łał, Loża zmartchwywstała. Zróbmy z tego religię, za dwa tysiące lat będziemy mieli pół
świata.


Religia? Kiepski pomysł, wiesz, musisz mieć obiekt czczenia, kasę na kościoły, etc, etc.

Lepiej założyć tajne stowarzyszenie, które będzie wszystko i wszystkich kontrolowało, a rozkazy dostawało z piekła, wiesz coś w rodzaju Loży Masońskiej, która według Pewnych Źródeł kontroluje 110% światowych bogactw i 150% ludzi. Będziemy mieć idiotyczne kolorowe szaty z śmiesznymi wzorkami i wykonywać kretyńskie gesty oraz wydawać średnio artykułowane dźwięki które rzekomo będą tajną, wewnątrzlożową mową .

Dobra, zły pomysł.

Mam plan B: Chodźmy kupimy kuter i parę kałachów i założymy Polską Bałtycką Reprezentację Piratów Somalijskich. Ponoć dobry zawód i łatwa kasa. Kindziuxxx stawia rum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 22:48, Luk_Der_Ritter napisał:

Mam plan B: Chodźmy kupimy kuter i parę kałachów i założymy Polską Bałtycką Reprezentację
Piratów Somalijskich. Ponoć dobry zawód i łatwa kasa. Kindziuxxx stawia rum.

Dobry, przemyślany plan. Wchodzę. Tylko musimy mieć jakiś symbol.
E: może orzełek ze skrzyżowanymi kośćmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 22:35, krl_krl napisał:

> Loża nie jest religią (...).
Będziemy elitarną religią;)
> Ale mamy okazję do picia , mój awans, więc dzisiaj stawiam beczułkę rumu :P
:D

Dobra może jednak wrócimy do korzeni, radzę przeczytać, przynajmniej FAQ, loży a nie wmyślać nowe historie. W przeciwnym wypadku będziesz skazany na wieczność w lochach loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 23:59, krl_krl napisał:

Moja taka <obrazek>

kindziukxxx
Już uciekam:(

Łamanie kołem jest dla ciebie zbyt małą karą za takie bluźnienie w loży, od dzisiaj do końca sowich dni będziesz sprzątał po hunterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 22:26, kindziukxxx napisał:

> Szczyt spamu:
> Pozdrowienia Sekretarzu ;p i gratulacje ;]
i że ja tego nie zauważyłem, toć to teraz jestem w elitarnej grupie sekretarzy, ale jednak
przewodniczący ładniejszy bo dłuższa ranga i mimo wszystko lepiej brzmi.

Heh za dużo pijesz miodu z lipą drogi bracie ;p Sekretarz stanu to jest coś ;p a jeszcze gdy ma przy sobie jakąś Sekretarkę to mmmm. Poza tym już niczemu nie musisz przewodniczyć czyli innymi słowy ktoś inny za Ciebie będzie odwalał dobrą robotę przy zamiataniu lochów w loży, karmieniu szczurów - mutantów i całej reszty ;]

Co do beczki z rumem ;p a gdzie kranik do nalewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować