Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 19:52, mlynar911 napisał:

Łeeee wszystkiego najgorętszego z okazji awansu ;d Co zrobiłaś ,że dostałaś go w święta?
;> :D


Napisałam list do Mikołaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 20:41, Fumiko napisał:

Napisałam list do Mikołaja :D

Łeee na to już dla mnie za późno ;p to ja może napiszę do zajączka wielkanocnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 22:52, Luk_Der_Ritter napisał:

No i co dostaliście? Ja np. zaje**fajny podręcznik do japońskiego :D A zaraz po świętach
kasę na kolczugę :)

spodnie, kasa, koszula, słodycze, czyli ogólnie jest na + bo jest kasa której się nie spodziewałem, ale w tym roku sam też już robiłem prezenty i byli zadowoleni :)


Edit: aby dodać, faktycznie jest przyjemniej dawać niż dostawać :),

PS i w sumie rachunek na 100 zł za kota bo 3 ostatnie dni jeździłem z nim od weta na zastrzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Spiderku!
Cudowne życzenia!
Worka cukierków
I marzeń spełnienia!

Ta grze(sz)czna Snieżynka
Ze zdjęcia podpiętego
Niech naleje Ci drinka
I ukoi ból karku spiętego
Masażem, nawet i erotycznym,
I niech dostarczy Ci przyjemności licznych.

Co tu dużo gadać, Lożowiczki drogie!
(No i Lożowicze -
Skoro rymy ćwiczę...)
Świąt Wesołych życzę, szczęścia z Panem Bogiem!

Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 22:52, Luk_Der_Ritter napisał:

No i co dostaliście? Ja np. zaje**fajny podręcznik do japońskiego :D A zaraz po świętach
kasę na kolczugę :)

Ja kase którą wydam na dysk przenośny + słodycze + perfuuumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga konkurs! Dobra a tak na poważnie, to chciałbym się dowiedzieć jak ten utwór się nazywa. Za słabą jakość strasznie przepraszam ale niedało rady lepszej załatwić. Liczę na to że jednak ktoś odgadnie nazwę utworu i wykonawce : http://infes.wrzuta.pl/audio/7Mm9G8811rn/co_to

tak btw. Czy Wy też nie czujecie tej magii świąt w tym roku? Tak jakoś dziwnie u mnie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 19:43, Infes napisał:

Uwaga konkurs! Dobra a tak na poważnie, to chciałbym się dowiedzieć jak ten utwór się
nazywa. Za słabą jakość strasznie przepraszam ale niedało rady lepszej załatwić. Liczę
na to że jednak ktoś odgadnie nazwę utworu i wykonawce : http://infes.wrzuta.pl/audio/7Mm9G8811rn/co_to



nie mam pojęcia co to jest.

Dnia 25.12.2009 o 19:43, Infes napisał:

tak btw. Czy Wy też nie czujecie tej magii świąt w tym roku? Tak jakoś dziwnie u mnie
:x


w sumie u mnie w tym roku tak samo z tym wyjątkiem że sam robiłem też prezenty i naprawdę lepiej jest dawać niż dostawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz że to i to? Fajnie jest dać komuś a jeszcze usłyszeć od Ukochanej że Jej się podoba.A dostać też jest miła sprawa czyż nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 22:50, Infes napisał:

A nie uważasz że to i to? Fajnie jest dać komuś a jeszcze usłyszeć od Ukochanej że Jej
się podoba.A dostać też jest miła sprawa czyż nie ;)


no dostawać to jest miła sprawa, nie ma co , ale naprawdę pierwszy rok poczułem ze lepiej się daje prezenty, nie mo to jak zobaczyć radość na twarzy osoby która się tego nie spodziewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować