Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 21:50, Piterus_Von_Drackus napisał:

Waćpan nowy wnioskuję... Mądrość jest wszechobecna, więc nikt jej nie zapoda.

A ja liczę że znajdzie ktoś taki kto jednak zaszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakieś mądrości zapoda? :>

Chcesz? Niech będą przysłowia japońskie:
"Pasta sojowa, która wygląda jak pasta sojowa, nie jest dobra pastą sojową."
Od miesięcy próbuje się domyślić o co chodzi. Pomoże ktoś?

"Lepszy własny sąsiad niż siostra w stolicy."
Ciekawe co autor miał na myśli :)

"Bakłażany nigdy nie wyrosną na krzewach dyni. "

" Gdy zobaczysz cudzoziemca, traktuj go jak złodzieja. "
Hyhy, chyba nas tam znają :)

"Przy pierwszym toaście człowiek pije sake, przy drugim – sake pije sake, przy trzecim – sake pije człowieka. "
Radziecka inwersja?

"Wizja bez działania to marzenie. Działanie bez wizji to koszmar."
Coś dla naszych polityków :D:D

"Najlepszym lekarstwem na dużego kaca jest sake."
Hyhy, oni naprawdę są nam bliżsi niż się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:30, Luk_Der_Ritter napisał:

"Najlepszym lekarstwem na dużego kaca jest sake."

A to akurat jest czysta prawda. Co prawda u Nas Sake raczej się nie spotyka choć swoją drogą chciałbym spróbować. Piłeś kiedyś? :> Niczym ero-senin ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji :(

Ale przypomniał mi się jeden dowcip :)

Czapajew i Pietka wzieli do niewoli oficera białogwardyjskiego i żeby wymusić od niego zeznania, spili do nieprzytomności. Jednakże oficer ku rozpaczy Czapajewa nic nie mówi.
- Mam pomysł - odzywa się nagle Pietka. - Wszystko powie, jak jutro nie damy klina!
- Ależ ty jesteś potworem, Pietka... - szepnął z podziwem Czapajew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:53, Luk_Der_Ritter napisał:

Niestety nie miałem okazji :(

No to nie jestem sam. Ciekawe czy dobre.

Dnia 18.11.2009 o 22:53, Luk_Der_Ritter napisał:

Ale przypomniał mi się jeden dowcip :)

Dobry dowcip do tego powinieneś dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:18, Infes napisał:

> Niestety nie miałem okazji :(
No to nie jestem sam. Ciekawe czy dobre.

Zrób wino z ryżu i nie klaruj, tylko pij bez sklarowania i w dodatku ciepłe. Nie jest to dokładnie to, ale już będziesz miał pojęcie o sake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, szalony dzień dzisiaj. Pisaliśmy próbną maturę z polskiego, myślę że dobrze poszła. Skończyłem godzinę przed czasem (o 11 koniec). Kumpel mi mówił że zwykłe lekcje zaczynają się od 11.30. Mając 1,5 h zapasu wracam do domu, biorę co potrzebne, jem i parzę kawę. 11.05 przychodzi sms. Myślę sobie "znowu wygrałem pół miliona, pod warunkiem że...". I czytam. Wiadomość od kumpla "WoS się zaczyna." No to spokojnie mieszam kawę, zastanawiam się chwilę... i padło głośne słowo na literę K, którego z racji wczesnej pory nie przytoczę. Łapię plecak, komórkę, klucze (nawet kurtki nie brałem) i w dłuuugą... Nawet bardzo się nie spóźniłem za to prawie płuca wyplułem :/ No i znowu jestem w domu, bo po Wosie mam godzinę okienka. A w piątek niezłe jazdy będą bo mam maturę i z Wosu i z historii i z geografii ><...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta matura dzisiejsza z polaka to w sumie taka średnia była. Tekst fajny ale pytania bez sensu ;p i rada dla innych nigdy nie zostawiajcie pytań na potem ;] ja zostawiłem szukanie kolokwializmów i zapomniałem o nim potem ;p co do pracy pisemnej to myślę ,że połowa punktów będzie ;d bo ja pisałem o tych bohaterach romantycznych i strasznie dużo o Kordianie napisałem a o lalce malutko i szybciutko ;d

Ja gegre piszę w piątek też ;/ nic na nią nie umiem .;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:14, mlynar911 napisał:

Ta matura dzisiejsza z polaka to w sumie taka średnia była. Tekst fajny ale pytania bez
sensu ;p i rada dla innych nigdy nie zostawiajcie pytań na potem ;] ja zostawiłem szukanie
kolokwializmów i zapomniałem o nim potem ;p co do pracy pisemnej to myślę ,że połowa
punktów będzie ;d bo ja pisałem o tych bohaterach romantycznych i strasznie dużo o Kordianie
napisałem a o lalce malutko i szybciutko ;d


Widzisz, ja też pisałem maturę, i co najlepsze temat o Baryce miałem jakieś 3 tyg. wcześniej, może nie dokładnie taki sam, ale bardzo podobny, więc matura była banalna :)

Do tego wczoraj, miałem kartkówkę z matury na lekcji matematyki, tak kartkówkę, bo to jest proste i po co marnować więcej niż jedną lekcję na takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po angielskim. Łatwy był, chociaż dziwny jakiś. Najdziwniejszy był ten tekst o grach i dziewczynie co skręciła sobie kark O_o....

A w piątek i poniedziałek Krieg. W piątek mam geografię i wos, w poniedziałek historię i język Szat... Schillera znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 13:34, Luk_Der_Ritter napisał:

No i po angielskim. Łatwy był, chociaż dziwny jakiś. Najdziwniejszy był ten tekst o grach
i dziewczynie co skręciła sobie kark O_o....

A w piątek i poniedziałek Krieg. W piątek mam geografię i wos, w poniedziałek historię
i język Szat... Schillera znaczy...


heh, angielski śmiech na sali... 60 min i zrobiony, myślę ze co najmniej będzie tak z 90%,
Pani nam matmę sprawdziła, i wyszło mi 100% 30/30 czyli tyle co musieliśmy zrobić na lekcji w 45 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2009 o 17:00, kindziukxxx napisał:

Pani nam matmę sprawdziła, i wyszło mi 100% 30/30 czyli tyle co musieliśmy zrobić na
lekcji w 45 min :)


Hyhy, co do matmy to prawdopodobnie będziemy mieli podobnie jak wy (ale jeszcze nieustalone), ale zabawna przewrotność losu - w te wakacje pisałem poprawkę z matmy, a w tej chwili w klasie nie jest zagrożonych chyba z 5 osób. W tym ja :) Największą polewę mam ze znajomego, co w zeszłym roku twierdził że jest takim wymiataczem z matmy a teraz jest tak wkręcony że tego półrocza chyba nie wyciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:28, Luk_Der_Ritter napisał:

Hyhy, co do matmy to prawdopodobnie będziemy mieli podobnie jak wy (ale jeszcze nieustalone),
ale zabawna przewrotność losu - w te wakacje pisałem poprawkę z matmy, a w tej chwili
w klasie nie jest zagrożonych chyba z 5 osób. W tym ja :) Największą polewę mam ze znajomego,
co w zeszłym roku twierdził że jest takim wymiataczem z matmy a teraz jest tak wkręcony
że tego półrocza chyba nie wyciągnie...


W sumie to wszystko jest możliwe, ja w sumie teraz na semestr którego zostało 2 tyg. walczę o 4 z matmy... gdzie wcześniej było to nie do wyobrażenia, ale cóż nie zawsze dostaje się 5 zwłaszcza że czas poświęcany na naukę w domu ogranicza się do odrobienia prac domowych a i to nie zawsze, ale takie jest już życie że niejeden po kilku godzinach nie nauczy się tyle co inni na lekcji :), nic czekam na wyniki matury z OKE chociaż cudów nie oczekuję i zapewne będzie to w granicach 70-80 % co jest naprawdę mało jak na poziom jaki tam był wymagany ale bywa i tak, najważniejsza w końcu jest ta praca która napiszemy w Maju :)

Jeszcze jedno dzisiaj na lekcji byłem przy tablicy z zadań maturalnych z poziomu rozszerzonego, w sumie proste zadanko za 5 punktów ale pani musiała zadać pytanie jaki jest wzór ogólny nierówności kwadratowej, bo miałem moment myślenia i chciała mnie naprowadzić, a ja nie mając pojęcia jaki jest po prostu powiedziałem to ja to po prostu zorbie :) żeby nie było nauczycielka uczy już 37 rok i jej uczniowie mają 100% zdawalności matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziki.
Coś tu się strasznie cicho zrobiło... Czyżby Kojot wszystkich przegnał? Czy przereklamowana świńska grypa, która się stała pożywką dla mediów by straszyć obywateli?

A nie.. Już wiem... KrzysztofMarek nie dał klucza do piwniczki i brak rozmownej wody spowodował ciszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:16, Piterus_Von_Drackus napisał:

A nie.. Już wiem... KrzysztofMarek nie dał klucza do piwniczki i brak rozmownej wody
spowodował ciszę. :P

O właśnie ... To jest ten problem. Zawsze ktoś zabiera klucze do piwniczki czy lochów i co?! Nie ma wtedy w loży zadnej zabawy bo zostaje nam tylko "dyskusja" ... ehhh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:16, Piterus_Von_Drackus napisał:

Witajcie ludziki.
Coś tu się strasznie cicho zrobiło... Czyżby Kojot wszystkich przegnał? Czy przereklamowana
świńska grypa, która się stała pożywką dla mediów by straszyć obywateli?

A nie.. Już wiem... KrzysztofMarek nie dał klucza do piwniczki i brak rozmownej wody
spowodował ciszę. :P


Grypy nie ma , jak dla mnie, mnie z tym roku znowu nie chwyciła więc strachu nie ma, fakt jak do piwniczki nie ma dojścia to wtedy zaczynają się problemy bo jak tu przeżyć o suchym pysku gdy takie specjały są tam schowane :)

No jeszcze jest problem tego że zmieniam internet i teraz jestem prawie jak pasożyt bo tylko dzięki życzliwości sąsiada mam internet. bp tak to bym do 22 był odcięty od świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 21:41, Luk_Der_Ritter napisał:

/.../ na spirytusie ratyfikowanym /.../

No, dawno mnie tu nie było, ale o spirytusie ratyfikowanym nie słyszałem, jakem farmaceuta. Rektyfikowany, waszmość, rektyfikowany... Ratyfikowana, to jest ta konwencja lesbońska, co ją niby Prezydent (a jego własne pióro veto zgłosiło!)podpisał i która od pierwszego grudnia zamieniła naszą Polskę w prowincję Jewropejską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale:
Damska Sowinistyczna Loża Szyderczyń -> Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń
W nazwie tematu, drobne braki dostrzegam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 15:48, Pietro87 napisał:

Nie żebym się czepiał ale:
Damska Sowinistyczna Loża Szyderczyń -> Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń
W nazwie tematu, drobne braki dostrzegam =)

To było celowe (zapewne). Od sowy - symbolu mądrości. Inna sprawa, że jeśli chodzi o Damską Lożę, zupełnie nietrafionego. Ale mniejsza z tym, ważne, że Loża działa.
Działa też Loża Spamerów. Ale gdzie działa - to już sam musisz znaleźć. Jeśli sam nie znajdziesz - znaczy, że się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować