Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 10:23, Isildur napisał:

To ja już boję się co robisz ze spodniami :D


spodnie sprawdza się na prostszy sposób, jak po zdjęciu aby ubrać trzeba na nie wskoczyć bo stoją, to znaczy że już trzeba pomyśleć o wypraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 10:23, Isildur napisał:

To ja już boję się co robisz ze spodniami :D

U mnie spodnie się nie składają ;p po prostu je zdejmuje i stawiam w kąt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 11:38, mlynar911 napisał:

U mnie spodnie się nie składają ;p po prostu je zdejmuje i stawiam w kąt ;D


tak jak opisałem wcześniej gdy spodnie już stoją a jedynym sposobem założenia jest wejście na coś i założenie po przez wskoczenie jest oznaką tego że (nie żeby na pewno) wypadałoby wyprać, a czy skrzypią przy chodzeniu :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:10, kindziukxxx napisał:

tak jak opisałem wcześniej gdy spodnie już stoją a jedynym sposobem założenia jest wejście
na coś i założenie po przez wskoczenie jest oznaką tego że (nie żeby na pewno) wypadałoby
wyprać, a czy skrzypią przy chodzeniu :P ?

Przez śnieg nie słysze ;p ale jak na filmach bohaterowie wskakują do aut nie otwierając drzwi ja tak wskakuje w spodnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:23, mlynar911 napisał:

Przez śnieg nie słysze ;p ale jak na filmach bohaterowie wskakują do aut nie otwierając
drzwi ja tak wskakuje w spodnie ;D


to ile śniegu napadało że nie słyszysz, no ale sposób też ciekawy, ja dzisiaj jeszcze idę sobie na spacer nad morze, myślę że będzie ciekawie :)


PS dobrze że w pracy mam neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 11:38, mlynar911 napisał:

U mnie spodnie się nie składają ;p po prostu je zdejmuje i stawiam w kąt ;D



To twoje spodnie służą również jako eksponat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:27, kindziukxxx napisał:

PS dobrze że w pracy mam neta :P

Ja teraz bez neta to jakoś nie mogę żyć ;p bo mi gry na kompie chodzą tylko sprzed 10 lat. A do tego czasami się przycinają ;/ nawet dungeon siege jakoś tak dziwacznie chodzi ;/ nie płynnie. A przez neta to ciskać można sobie w warcrafta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:01, KrzysztofMarek napisał:

>/.../ > Ale jako że w Loży wszyscy są normalni /.../
Masz rację. To reszta świata jest nienormalna.

To jest niezaprzeczalna prawda, albowiem Loża była, jest i będzie, niezależnie od sytuacji, a ze światem to nie wiadomo, my jakoś żyjemy i sobie radzimy, a gdzie indziej człowiek człowieka wilkiem, no i jeszcze wszystko zależy co uznamy za normę, ale jedną na pewno spełniamy:
NORMA SPOŁECZNO - NORMATYWNA (kulturowa) - analizuje się zachowanie jednostki pod kątem przystosowania do norm i wartości ogólnie przyjętych w danym społeczeństwie i kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 15:14, kindziukxxx napisał:

To jest niezaprzeczalna prawda, albowiem Loża była, jest i będzie, niezależnie od sytuacji,
a ze światem to nie wiadomo, my jakoś żyjemy i sobie radzimy, a gdzie indziej człowiek
człowieka wilkiem, no i jeszcze wszystko zależy co uznamy za normę, ale jedną na pewno
spełniamy:
NORMA SPOŁECZNO - NORMATYWNA (kulturowa) - analizuje się zachowanie jednostki pod kątem
przystosowania do norm i wartości ogólnie przyjętych w danym społeczeństwie i kulturze.


Ehe. To kiedy idziemy polować na smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:27, Luk_Der_Ritter napisał:

Ehe. To kiedy idziemy polować na smoki?

Jak tylko nałoże spodnie i wystrugam sobie jakiś łuk by mieć +25 do zręczności ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:01, KrzysztofMarek napisał:

Masz rację. To reszta świata jest nienormalna.


To zależy od tego, co założymy że jest normą.
Skrzywiony jest każdy, jeden bardziej drugi mniej. Nudno by było gdyby ktoś był normalny, miejmy nadzieję że do tego nigdy nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jak gdzie ale tu może nikt się nie zdziwi.

Są na sali jacyś prawnicy/przyszli prawnicy? Bo pytanko mam, do opowiadania mi potrzeba.

Jakie kary grożą w Polsce za przemyt alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:54, Fumiko napisał:

Gdzie jak gdzie ale tu może nikt się nie zdziwi.

Są na sali jacyś prawnicy/przyszli prawnicy? Bo pytanko mam, do opowiadania mi potrzeba.

Jakie kary grożą w Polsce za przemyt alkoholu?


Zwykle jest to 6 miesięcy - rok w zawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 22:00, Domaku napisał:

Zwykle jest to 6 miesięcy - rok w zawiasach.


Jakieś grzywny czy inne takie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 22:03, Fumiko napisał:

> Zwykle jest to 6 miesięcy - rok w zawiasach.

Jakieś grzywny czy inne takie do tego?


Zależy od ilości, mało - grzywna (500-100 PLN) ew. zawiasy, więcej, raczej większe zawiasy, bądź też rok w mamrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi skąd 17latek ma takie dane? Nie sądzę, żebyś studiował a o "przekonanie się na własnej skórze" Cię nie podejrzewam...

Więc proszę o jakieś źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 22:03, Fumiko napisał:

Jakieś grzywny czy inne takie do tego?


Celnik weźmie pod uwagę wszystkie czynniki i wyjaśnienia. Jeżeli uzna, że towary są wwożone w celach komercyjnych, może je zatrzymać wraz ze środkiem transportu, w jakim się znajdują i może ich już nie zwrócić. Jeżeli zostaniesz zatrzymana na przemycie lub sprzedaży alkoholu bądź produktów tytoniowych, towary zostaną zarekwirowane. Za poważne przestępstwo grozi wyrok do siedmiu lat więzienia. Więzienie jest na prawdę ostatecznością i mam nadzieję że ciebie to nie dotyczy. Ja w swoim barwnym życiu miewałem różne przygody, mogę więc powiedzieć że jeśli nie przemycasz Tir-a spirytusu to powinno się zakończyć na przepadnięciu alkoholu. Zależy to też od granicy, ale zazwyczaj celnicy też nie lubią wypełniać raportów, włóczyć się po sądach a kilka lewych butelek zawsze się na strażnicy przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować