Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero: Greatest Hits - pełna lista utworów

22 postów w tym temacie

More than a feeling!!!!

Faktycznie. Gn''R by się przydało, i to mocno, chociażby sweet child o''mine, plissss
A-ha, i jeszcze żeby na PC wyszło... (taki żarcik ukryty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie, ale gdzie moje ulubione kawałki z Legends of Rock :(( Gdzie Metallica - One,Tenacious D - The Metal, Disturbed - Stricken, Stevie Ray Vaughn - Pride and Joy, Pearl Jam - Evenflow.

Ech, rozumiem,nie mogli dać wszystkich ale te są na prawdę hiciorskie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO średniawa ta lista, a z GH3 dali niemal wszystkie głupawe piosenki, z "Hit Me With Your Best Shot" na czele. Całe szczęscie mamy Raining Blood i Through The Fire And Flames :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... dobrze, że chociaż jest jakiś utwór Deep Purple... mam wszystkie ich płyty, a najlepsi byli, gdy śpiewał u nich Ian Gillan :)

No i miło będzie też zagrać kawałki Anthrax i Ozziego Osbourne''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dobrze wiemy, że Hit Me With Your Best Shot i Barracuda > Guns n''Roses, Disturbed, Metallica itp.
Co do Cult of Personality - jeśli nie zrobili tej piosenki jako jeden wielki "random combo breaker" (te smieszne nutki do grania touch padem) to nie wyobrażam sobie grania jej przy użyciu systemu tappingu z GH:WT (w sumie to była największa porażka tamtej części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 22:50, Sashion napisał:

Wszyscy dobrze wiemy, że Hit Me With Your Best Shot i Barracuda > Guns n''Roses, Disturbed,
Metallica itp.

Hmmm - Barracuda na pewno.

Dnia 06.05.2009 o 22:50, Sashion napisał:

Co do Cult of Personality - jeśli nie zrobili tej piosenki jako jeden wielki "random
combo breaker" (te smieszne nutki do grania touch padem) to nie wyobrażam sobie grania
jej przy użyciu systemu tappingu z GH:WT (w sumie to była największa porażka tamtej części).

Ciekawe tylko, czy twórcy to wiedzą... O ile perkusja w GH jest tak bliska prawdziwej grze na tym instrumencie, że wystarczy tylko dołożenie drugiej stopy odpowiedzialnej za hi-hat i już mamy "prostą-prawdziwą" perkusję (będzie tylko brakowało płynnej zależności między siłą uderzenia a wydawanym dźwiękiem) o tyle gitara dzięki temu wynalazkowi poszybowała daleeeeeeko od instrumentu służącego za pierwowzór. Tak się zwyczajnie nie gra na wiośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Połowy utworów i tak nie kojarzę z nazwy, ale za to druga połowa nadrabia to z nawiązką. Co prawda brakuje mi tu kilku kawałków, a parę innych bym zamienił, ale i tak jest o niebo lepiej niż w przypadku World Tour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że utwory (nie licząc 1-2, z Dragonforce na czele) były dobierane metodą losową (butelką? :] ) albo na "szybciora".

No i gdzie Black Sabbath?? Jeden z powodów dla których poluję na GH2 (ofk z Polsce niedostępne już miesiąc po wydaniu), widac nie tylko mnie ta lista niezbyt się podoba:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...ka wodna, Through the Fire and Flames na perkusji... Ale będzie masakra...
No i gdzie Welcome to the Jungle?! A od Aerosmith mogliby dać coś lepszego, np Livin'' on the Edge albo Dream On... Toys in the Attic/ Train Kept a Rollin'' tudzież.
Ma ktoś pożyczyć tysiąc złotych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciągają z serii ile sie da:P Dla mnie te 48 to troche mało:P Ale pewnie wydadzą jakiś pakiecik dodatkowych piosenek do pobrania za odpowiednią opłatą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pantera, Queen, Deep Purple, Ozzy, Iron Maiden, RATM, The Sword, Anthrax, Judas Priest, Slayer - całkiem ciekawie zapowiada się ta setlista. Kupić nowego GH nie kupię - majowa GH: Metallica IMO posiada znacznie ciekawsze utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 22:19, Sipso2008 napisał:

A gdzie Guns''n''Roses?! Pfff ale i tak kawałki całkiem niezłe.


ja tez na to liczylem bo nie chce kupowac specjalnie gh 2 zeby zagrac sweet child o'' mine ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi nie pasuje. Prędzej kupię World Tour albo GH3, choć i to pewnie ostatecznie nigdy nie nastąpi - za tą kwotę mogę dostać MINIMUM 2 gry, a max. nawet z 10, więc raczej zadowolę się Frets on Fire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować