Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age + Marilyn Manson = nowy, krwawy trailer

148 postów w tym temacie

"chciałbym zagrać w ten tytuł na PC, ale to zapewne okaże się niemożliwe[...]"... mam nadzieje tylko ze to przez wymagania sprzętowe a nie przez to że na PC nie wyjdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie jak ludzie reagują na ten trailer :D
Czy po jego odtworzeniu zniknęły wam z głowy wszystkie gameplaye
i inne filmiki związane z DA, które ukazały się do tej pory(opowiadali już przecież o dialogach,
tworzeniu postaci, o historiach związanych z pochodzeniem postaci gracza)?
Bioware po prostu reklamuje WSZYSTKIE elementy gry, łącznie z brutalną jej stroną...
co w tym złego?

Mnie zdenerwowała jedynie obecność spoilerów i muzyka
(nie trawię Mansona), a trailer jak trailer - ludzie nie wierzyli,
że gra będzie brutalna(wszędzie było słychać głosy, że DA
to kolejna ugrzeczniona bajeczka o smokach i elfach), a jak
BW daje im dowód, że tak nie będzie to wpadają w jeszcze większą
furię... i jak takim dogodzić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli o to by było na tyle jeżeli chodzi o "dorosłe" fantasy, tak na oko grupa docelowa to jakieś 14-16. Nie wiem czemu ma służyć to bryzganie krwią jak z zepsutego hydrantu ale z realizmem ma to niewiele wspólnego. Scenka miłosna też wyglądała nieciekawie, czy to średniowieczne bikini trochę im nie przeszkadzało? Jak zwykle hektolitry krwi i 101 sposobów zabijania ale cycków i gołego tyłka już nie zobaczymy, to zbyt straszne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Golden Age Of Grotesque - rok 2003.. To były czasy...
Myślę, że trailer ma na celu zwrócenie uwagi nietypowością.. Podobnie było z trailerem (z E3) Dead Space i kołysanką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli jak rozumiem, mam dostać następne ME, tyle że tym razem już bez strzelania, tjaa? (bo niestety, mimo dobrej wiary panów z Bio, jakiej fajowej fuzji, jak wiemy, podstawy każdego dobrego RPGa, już tutaj upchnąć się nie dało) Kolejna radosna sieka, kolejne znienacki przebudzone zagrożenie co zaraz rozpirzy cały "epicki" świat i kolejna panna - przepraszam za język, ale inaczej tego ująć się nie da - co da nam d*** przed ostatnią bitwą, bo i tak wszyscy zginiemy, więc to świetna okazja na sex zaiste bez zobowiązań...

TOTALNIE COOL!!!!oneoneone1111

...
...
...
Ej, może ja już jestem za stary? Czy to już czas na seppuku? Jeśli nie, to przynajmniej zaoszczędzę w przyszłości na modernizacji kompa: bo w tym tempie i za 5 lat nadal będę grał w Baldursy i KotORy, jako że nic lepsiejszego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie :) jak dla mnie trailer kosmicznie kozacki. Od razu mi się przypomniały momenty walki z 300stu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba - krwawe bo krwawe, Baldur z taką grafiką tez nie należałby do gier pacyfistycznych... A użycie piosenki MM w trailerze fantasy uważam za fajny, oryginalny pomysł.

Niemniej jednak pojawia się w moim sercu cień wątpliwości co do "następcy Baldura"... Przede wszystkim nie widzę żadnych zwiastunów HUMORU w DA, a to był chyba najbardziej charakterystyczny element BG - zwłaszcza w budowie towarzyszy. Tutaj wszystkie postaci wydają się strasznie "na serio" =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:13, ArkStorm napisał:

A mi bardzo przypomina Wieśka :)

"Zaiste" moze to go troche przypominac, ale mnie to to bardziej podchodzi pod NWN, ewntualnie pod Drakensang''a.


Jakis czas temu na Hyperze lecial program - seria wywiadow z ludzmi z EA i ujawniono tam pare szczegolow nowych tytolw od EA i znalezli rowniez chwilke dla Dragon Age.

I po obejzeniu tego wywiadu (jak zwal tak zwal) jeszcze bardziej chce mi sie w to zagrac, gra zapowiada sie na prawde dobrze. A tak nawiasem mowiac, mowili tam tez ze nad gra pracuja juz od czasu Jade Empire :O Czyli tego tytulu mam nadzieje EA nie uda sie "zrypac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:21, Kur0 napisał:

> A mi bardzo przypomina Wieśka :)
"Zaiste" moze to go troche przypominac, ale mnie to to bardziej podchodzi pod NWN, ewntualnie
pod Drakensang''a.


W Drakensang`a jeszcze nie dane mi było grać :) ale jednak zostanę przy Wieśku, dynamika i sposób władania ostrzem bardziej przypominają mi Mr.G :D

Również czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:07, Dexter_McAaron napisał:

Kolejna radosna sieka, kolejne
znienacki przebudzone zagrożenie co zaraz rozpirzy cały "epicki" świat i kolejna panna
- przepraszam za język, ale inaczej tego ująć się nie da - co da nam d*** przed ostatnią
bitwą, bo i tak wszyscy zginiemy, więc to świetna okazja na sex zaiste bez zobowiązań...

Sądzę, że już przyszedł czas, byś napisał podanie do BioWare i zajął się pisaniem fabuły kolejnych epickich cRPG, bo masz świetne zrozumienie ich myśli twórczej i jeszcze lepsze wyczucie nastroju rynku - bo nie oszukujmy się, gracze dziś takiej taniej i kiepskiej szmiry oczekują. Co zresztą świetnie widać po ''ochach i achach'' w tym temacie oraz innych związanych z już wydanymi dziełami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie trailer zmartwił...licze na tą gre bardzo, że znowu (po tak długim czasie) będzie mi dane zagrać w "prawdziwego" RPGa..a teraz to już sam nie wiem :/ ..zresztą zobaczymy po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 22:58, michal_w napisał:

Ok, czyli o to by było na tyle jeżeli chodzi o "dorosłe" fantasy, tak na oko grupa docelowa
to jakieś 14-16. Nie wiem czemu ma służyć to bryzganie krwią jak z zepsutego hydrantu
ale z realizmem ma to niewiele wspólnego. Scenka miłosna też wyglądała nieciekawie, czy
to średniowieczne bikini trochę im nie przeszkadzało? Jak zwykle hektolitry krwi i 101
sposobów zabijania ale cycków i gołego tyłka już nie zobaczymy, to zbyt straszne ;-)

grupa docelowa 14-16 lat? człowieku zastanów się co mówisz. Gra w której latają głowy, tryska krew jest dla starszych graczy. Bioware może chciał uwypuklić w trailerze brutalny element gry. Bikini w średniowieczu? O ile mi wiadomo w średniowieczu nie było smoków i jak Azar napisał Balorów, więc bikini mi nie przeszkadza, no chyba że wolałbyś widzieć tą laske w worku po ziemniakach ;| Jak tak was ta gra zniesmaczyła jednym trailerem to może ją sobie odpuśćcie. Mi trailer bardzo się spodobał, w sumie to drugi materiał z tą grą jaki widziałem i musze przyznać że wywarł na mnie duże wrażenie. This is sparta trzema słowami ;) fajnie sklecone sceny, wzniosłość, efekty walki i brutalność. Dostaniemy dobrą gre a nie jakiś tam gmiot.
aha... czekam z niecierpliwością :) i na DA i TOR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:53, wErNi91 napisał:

grupa docelowa 14-16 lat? człowieku zastanów się co mówisz. Gra w której latają głowy,
tryska krew jest dla starszych graczy.

Kpisz czy o drogę pytasz? Pracuję w sklepie z grami i jeszcze nie widziałem osoby dorosłej pytającej o GTA - tylko szczyle w wieku od 10 do 14 lat. To coś znaczy. A tak - czasem przychodzi rodzic i chce GTA dla synka. Ja pokazuję 18+ na pudełku a rodzic na to "On już gra w takie gry"...

Więc - z tym targetem to byłbym ostrożny. Manistreamowe gry nie są kierowane do graczy z doświadczeniem w graniu dłuższym niż 10 lat bo tacy z różnych przyczyn stają się coraz bardziej wybredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mial byc ponoc duchowy nastepca Baldura?
Ta, jakos inaczej pamietam Baldura niz KREW FLAKI WNETRZNOSCI, posuwanie panienek UNF UNF UNF i przedstawienie wielu elementow fabuly juz w samym trailerze.
O swietnym doborze muzycznym nie wspominajac- masz racje Manson, this is the new shit.

"Bioware może chciał uwypuklić w trailerze brutalny element gry"
Albo moze bioware chcial pokazac ich nowe zrozumienie tego, czym jest RPG i przyciagnac najwieksza grupe docelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakiś anty-Manson, ba, ja nawet nie wiedziałem kto to jest ;p Gra zapowiada się ciekawie, może trochę zbyt brutalna, ale mi się podoba. Muzyka bardzo pasuję, nie wyobrażam sobie do tego trailera jakiejś sielanki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:53, wErNi91 napisał:

grupa docelowa 14-16 lat? człowieku zastanów się co mówisz. Gra w której latają głowy,
tryska krew jest dla starszych graczy. Bioware może chciał uwypuklić w trailerze brutalny

A takie rzeczy przyciągają przede wszystkim nastolatki, u dorosłych graczy wywołują co najwyżej uśmiech politowania.

Dnia 10.05.2009 o 23:53, wErNi91 napisał:

element gry. Bikini w średniowieczu? O ile mi wiadomo w średniowieczu nie było smoków
i jak Azar napisał Balorów, więc bikini mi nie przeszkadza, no chyba że wolałbyś widzieć
tą laske w worku po ziemniakach ;| Jak tak was ta gra zniesmaczyła jednym trailerem to

Świat tej gry to stylizowane na średniowiecze fantasy więc elementy z XX w. wyglądają tu dziwnie. Tym bardziej, że jedynym powodem istnienie bikini w tej grze jest strach przed kategorią AO, zamiast M. Jak dorośniesz to może dowiesz się dlaczego jakiekolwiek ubranie było zbędne w tej scenie. ;-P

Dnia 10.05.2009 o 23:53, wErNi91 napisał:

może ją sobie odpuśćcie. Mi trailer bardzo się spodobał, w sumie to drugi materiał z
tą grą jaki widziałem i musze przyznać że wywarł na mnie duże wrażenie. This is sparta
trzema słowami ;) fajnie sklecone sceny, wzniosłość, efekty walki i brutalność. Dostaniemy

Jestem zniesmaczony trailerem, tym jednym, nie grą. Radzę oglądnąć sobie pozostałe trailery bo możesz się bardzo rozczarować. W większości główny akcent był kładziony na fabułę, dialogi i elementy rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohoho... Widzę że DA powoli staje się takim Falloutem 3. Gdzie, i jak by o nim nie napisano to wszyscy zaczynają na gierkę najeżdżać pokazując jakimi są trve graczami. A jak przyjdzie co do czego to polecą do sklepu z wypiekami na twarzy...
Ehh życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować