Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - nowe informacje

25 postów w tym temacie

Kupię na 100% kolekcjonerska edycje tak jak poprzednich dwóch części. Fakt, że gra jest mocno, zabugowana ale jak dla mnie to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Ten wspaniały klimat Zony. Chciałbym żeby w tej części dodali więcej elementów rpg typu rozwój postaci, żeby przynależność do danej frakcji miała większy wpływ na grę no i może w końcu pojazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 09:48, znowuja napisał:

darmowe konta BNC i inne na [m]


Moderatorzy no! :/ Czy w ogóle ktoś tu pracuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za rozrzut miedzy minimalnymi a zalecanymi :] to by oznaczało że zarówno fani wyciskania siódmych potów swojego sprzętu, jak i kupujący PC w markecie, mają szansę na pogranie.
Graficznie wyglada nieźle, możliwe że to nie tyle screeny z wczesnej fazy gry co z ustawieniami poniżej maksymalnych.

@loczyn: to chyba będzie jego 3 ban? Thanks God he maked neostrada. Bana na IP się tu i tak zresztą nie używa.

@MisioKGB: a co gdyby tam dali najnowszego GeForce'a? Np. 295?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptyczny. Clear Sky był tak koszmarnie zabugowany, że nie miałem ochoty przechodzić go po raz drugi. Mnie nawet nie zależy na grafice w kolejnych Stalker''ach, byleby były w końcu dopracowane i nie obcięte z połowy rzeczy jak to miało miejsce z Cieniu i Czystem Niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:54, znowuja napisał:

darmowe konta BNC i inne na [m]


ZAWRZYJ RYJ! CHOLERA, PRACUJE TUTAJ KTOŚ? ZBANUJCIE TEGO IDIOTĘ!

Clear Sky był dodatkiem? A nie prequelem?
Hmm...Co do CoP popatrze, zastanowie się ... i zadecyduje. CS mi się podobał, ale Crashe i Buggi rozwaliły końcową jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować